Sürekli kendi sorunları anlatan arkadaş..

Seni sevmediğinin kanıtı konuşmayiz demek yani insan hatasını duzeltcegine... Sadece sana negatifini yüklüyor iki hava atıyor çıkıyor işin içinden. Böyle arkadaşlık olmaz aynısını yaşadım bizzat yani düşün çocuk siyah kalpli birşey paylassa siyah kalp bizim çok attığımız birşeydi neden attı diye bile soruyordu şiştim yani takıntılı biri.
Baktım benim konulara oldukça duyarsız falan filan [mutluluklarım da kıskandı diye düşünmüyor da değilim yani. ] Ben açık açık söyledim konuşmayalım çünkü aynı duyarlılığı senden görmüyorum dedim. Kaldı öyle bahaneler vs... Boş yani.

Yani öyle boş insan ki diyet Grubu kurup birbirimize destek verelim diye söylüyor orda da milletin başını yiyo onlar yazınca bana dedi ki ay çok sıkıldım dinlemekten diye tam bir toksic insan.

Son düzenleme:
Aranıza mesafe koyun. Üniversite bitince arkadaşlığınızda biter hemde arkadaşınız bitirir. Ve bu sizin daha da zorunuza gider.

Karşındaki insan sana ‘ya benim boş yapmamı dinlersin yada bitirebiliriz’ diye posta koyabiliyorken sen neden alttan alıyorsun?

Hızlıca uzaklaşın o insandan. Tüm negatifliğini kötü enerjisini size aktarıp ortadan çekilen insanlardan arkadaş olmaz

ay benim de böyle bir arkadaşım vardı. Valla uzaklaştım. Hayat yeterince zor. Ama ona hep zor senin dertlerin basit kendi dertleri önemliydi. Ben de çok yorulduğuma kaar verip önce uzaklaştım sonra set çektim. Gerek yok böyle biri ya olsa ne olmasa ne.

Ne diyeyim.her yerde her ortamda var o modellerden. Hep onlar değerli hep onlar öncelikli. Belki aile yapısında da biraz çatlakları varsa işte o zamana o kişiye de birşey diyemiyorum.cunku iki tlfnla annesiyle kardeşiyle konussa belkide olmaz bu derece oda ortamını bunaltma. Ama.siz iyi bir şekilde fark etmişsiniz bravo umursamadiginizi da ifade edin. Aslında aynı sehirde msjlasmadim.gorusmedim demeniz yeterince ilgisizliği ifade etme.yoluyken vurdumduymaz demek ne denir.

X