Boşanmalı mıyım ne yapmalıyım

Çekemiyorum ailemi çok seviyorum çünkü onları beni reddetmesinden annemin üzülmesinden korkuyorum sadece
Kollarını kucaklarını açmış sizi beklemiyorlar farkında mısınız? Bu kafayla giderseniz bu koca gider eziyet eden başka koca gelir. Size darbe ailenizden geliyor, ailemin baskısıyla 17 yaşında kaçtım yazdınız. Sizi evden kaçırmış yanlış evlilik evlilikler yapmanıza neden olmuşlar. Siz bilirsiniz kendi hayatınız. Yol gösterilmeye yardıma ihtiyacınız yok gibi görünüyor. Oturun ailenizin abinizin keyfini eziyetlerini çekin o halde. Bu şekilde mutluluğu hiç bir zaman bulamayacğınızı da hesaba katın ama.

'Eşim evlendikten hemen sonra değiş' deniz hiç inandırıcı değil. Bir insan bir anda bu kadar değişmez. Siz görmek istememişsiniz.

mesleğim ve param var
Eşiniz bu yüzden gitme diye ağlamıştır diye düşünüyorum.

Adam düzelmiyorsa yapacağınız şey belli.

Ağbiniz de çok konuşmasın. Kardeşinin sorumsuz biriyle evlenmesine onay mı veriyor? ne kadar bencilmiş. Orası sadece onun değil, sizin de babanızın evi.

Herseyi göze alıp bosanin.
Bundan sonra mutlu olabilmek için sadece kendinize güvenin ve cesur olun.ne ailenizle uasayin ne de başka bir adamla

X