İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Sütyen Bedeni...

Bende ilk defa duyuyorum a b c sutyen adını ben 80 beden kullanırım içi oldukça boş kalıyor 75 dar geliyor demek ondan

Benimde sıkıntım goguslerim buyuk,100 beden alıyorum,ama her yerden fışkırıyor.cok buyuk alsam sırtımda geniş duruyor.bi yere giderken sürekli elim gogsumde düzeltip duruyorum.Sizlere soruyorum hanimlar ne onerirsiniz?

Benimde sıkıntım goguslerim buyuk,100 beden alıyorum,ama her yerden fışkırıyor.cok buyuk alsam sırtımda geniş duruyor.bi yere giderken sürekli elim gogsumde düzeltip duruyorum.Sizlere soruyorum hanimlar ne onerirsiniz?
Benim bir arkadaş da küçük sütyen takıyor ama yukarılar taşıyor çok kötü duruyor öyle de ayrıca yürürken falan çok sallanıyor üstler
Toparlayıcı sütyen mutlaka vardır tümden sarıp küçük gösterir

konu varken bende yararlanim. ben emzirdikden sonra benim gögüsler cok fena durumda. ameliyatdan korkmasam gögüslerimi düzeltiririm. hem cok sarktilar hemde biri kücük biri büyük kaldi. ben 75b giyiyordum dogumdan önce simdi o sütyenleri giyince bi taraf az cok oturuyo diger taraf dolup tasiyor sürekli ucu cikiyor meydana. c denedim bu sefer iki taraf bos kaliyor napicam :KK43:

konu varken bende yararlanim. ben emzirdikden sonra benim gögüsler cok fena durumda. ameliyatdan korkmasam gögüslerimi düzeltiririm. hem cok sarktilar hemde biri kücük biri büyük kaldi. ben 75b giyiyordum dogumdan önce simdi o sütyenleri giyince bi taraf az cok oturuyo diger taraf dolup tasiyor sürekli ucu cikiyor meydana. c denedim bu sefer iki taraf bos kaliyor napicam :KK43:
Emzirmeyi ne zaman Bıraktınız
Bir ara resmen bunalımdaydım ama şimdi toparlandılar benimkiler tabiki eskisi gibi değiller ama o berbat hallerinde iyileşme görüyorum :))

Gögüslerin çok küçük ama bedenin var sanırım.

85B cup denesen bence olur sana birde desteksiz daha iyi sarar gögüslerini desteklide boşluk kalabilir.

85A yanlış anlama ama çok orantısız böyle bir beden yok değil var ama nadir bulursun. Genelde B,C,D cuplar daha yaygın.

A cup 70-75 bedenlerde çok fazla oluyor.
Siz ne dediniz ki bende hiç anlamadım :KK43: bende şuna bedenimi bilmiyorum normalde en küçük beden direk oluyprdu şimdi Doğum yaptım çok karıştı , sporcu yarım atleti tarzı şeylerle idare ediyorum :bicak:

Ya südyen nasıl denenir ki :oha:
SüDyen değil sütyen, kökü Fransızcadır.
Şöyle, pazarda tezgahın üzerine çıkıp dans ederek yavaş hareketlerle çıkartıp havada sallayıp gördüğün ilk adamın yüzüne seksi şekilde atıyorsun.
Şaka mısın arkadaşım kabinler var kazağı pantolonu nasıl deniyorsan onu da deniyorsun basbayağı, üstünü giyip çıkarmayı bilmiyorsan asıl sana oha yani. Çok titizsen evine gidince duş alır kıyafetlerini de kısa programda yıkayıverirsin ben öyle yapıyorum. Ayrıca aldığın her şeyi kullanmadan evvel Sudan geçir ki alerji yapmasın, mazallah dikerken orasına burasına sürer insanlar sonra sen alır giyersin başkası da sana oha der falan, aman diyim.
Bir yaşıma daha girdim denemeden sütyen alınır mı?

Siz ne dediniz ki bende hiç anlamadım :KK43: bende şuna bedenimi bilmiyorum normalde en küçük beden direk oluyprdu şimdi Doğum yaptım çok karıştı , sporcu yarım atleti tarzı şeylerle idare ediyorum :bicak:

İlk önce gögüs altı çevreni ölç bu beden ölçün olacak, sonrada gögüs büyüklüğüne göre en küçük A cup gerisi B,C,D diye gidiyor.

Eğer hiç bilmiyorsan diyelimki beden ölçün 80 çıktı. 80 beden olan A,B,C,D cupları deneyerek gögüs ölçünü bulursun. İçini tam dolduracak boşluk olmayacak yada taşmayacak şekilde.

X