İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Sütyen Bedeni...

Konunu görünce hemen yazıyım dedim. Geçen gün pentiye gittim 3 al 2 öde kampanyası varmış içeride kalabalık kimse benle ilgilenmiyor bir sürü harf ölçümü de bilmiyorum denemekte istemiyorum sevmem iç çamaşırı giy tak
Neyse biraz daha dolanayım dedim bi baktım birileri gülüp duruyor döndüm ki bizim üç numara oğlan almış eline bi sütyen üstüne tutuyor bide ben anne oldum diyip geziniyor
Elinden aldım artık gülüyorum anne bunu da bana al diyor bi de delüüü :KK53:
Neyse ölçüm yaptılar 80b imiş benimkiler bide içi jel dolu sütyen önerdi aldım gerçekten giydiğim en rahat iç çamaşırı şiddetle dehşetle tavsiye ederim.

İlk önce gögüs altı çevreni ölç bu beden ölçün olacak, sonrada gögüs büyüklüğüne göre en küçük A cup gerisi B,C,D diye gidiyor.

Eğer hiç bilmiyorsan diyelimki beden ölçün 80 çıktı. 80 beden olan A,B,C,D cupları deneyerek gögüs ölçünü bulursun. İçini tam dolduracak boşluk olmayacak yada taşmayacak şekilde.
Çok teşekkür ederim :KK200:

SüDyen değil sütyen, kökü Fransızcadır.
Şöyle, pazarda tezgahın üzerine çıkıp dans ederek yavaş hareketlerle çıkartıp havada sallayıp gördüğün ilk adamın yüzüne seksi şekilde atıyorsun.
Şaka mısın arkadaşım kabinler var kazağı pantolonu nasıl deniyorsan onu da deniyorsun basbayağı, üstünü giyip çıkarmayı bilmiyorsan asıl sana oha yani. Çok titizsen evine gidince duş alır kıyafetlerini de kısa programda yıkayıverirsin ben öyle yapıyorum. Ayrıca aldığın her şeyi kullanmadan evvel Sudan geçir ki alerji yapmasın, mazallah dikerken orasına burasına sürer insanlar sonra sen alır giyersin başkası da sana oha der falan, aman diyim.
Bir yaşıma daha girdim denemeden sütyen alınır mı?
Ya ben hiç denemedim , zaten en küçük beden oluyordu . Doğumdan sonrada sporcu atleti tarzı şeylerle idare ettim hep aslında :kızgın:
Bende deneniyor olmasına çok şaşırdım bi arkadaş Bedenimi nasıl ölçeceğimi anlatmış bedenimi biliyorsam neden deneyeyim ki ?
Valla balayım için aldıklarımı bile denememiştim. Yani ben titiz biri değilim de hala aklım almıyor valla , tüm kıyafetlerinizi çıkarıp mı deniyorsunuz

Ya ben hiç denemedim , zaten en küçük beden oluyordu . Doğumdan sonrada sporcu atleti tarzı şeylerle idare ettim hep aslında :kızgın:
Bende deneniyor olmasına çok şaşırdım bi arkadaş Bedenimi nasıl ölçeceğimi anlatmış bedenimi biliyorsam neden deneyeyim ki ?
Valla balayım için aldıklarımı bile denememiştim. Yani ben titiz biri değilim de hala aklım almıyor valla , tüm kıyafetlerinizi çıkarıp mı deniyorsunuz
Dalga geçtiğinizi düşünmüştüm ama inandım şimdi, deneyimlememişsiniz. Kadın çamaşırları satan mağazalarda üst grup denenebiliyor, farklı bedenler var farklı cuplar var, kabinde mayo giyer gibi giyiyorsınuz o kadar. 75-80-85... olan beliniz, a,b,c,d olan memenizin ebatı. Bunun dışında dolgulu, dolgusuz, dantelli, balenli, balensiz yarımkesim, toplayıcı, dekolteye uygun, önden kapatılabilen, emzirmeye uygun ... bir sürü seçenek var, onları deneyerek alıyorsunuz nasıl hoşunuza giderse. Alt grup çamaşırıdenetmezler.

Dalga geçtiğinizi düşünmüştüm ama inandım şimdi, deneyimlememişsiniz. Kadın çamaşırları satan mağazalarda üst grup denenebiliyor, farklı bedenler var farklı cuplar var, kabinde mayo giyer gibi giyiyorsınuz o kadar. 75-80-85... olan beliniz, a,b,c,d olan memenizin ebatı. Bunun dışında dolgulu, dolgusuz, dantelli, balenli, balensiz yarımkesim, toplayıcı, dekolteye uygun, önden kapatılabilen, emzirmeye uygun ... bir sürü seçenek var, onları deneyerek alıyorsunuz nasıl hoşunuza giderse. Alt grup çamaşırıdenetmezler.
Resmen bilinçsiz kullanıyorum iç çamaşırlarımı, aslında ne kadar önemli yani insanın kendisine güvenini bile arttırır :110: bi gün bakımlı bir bayan olabilecek miyim acaba

Çocuklar büyüdükçe bakımlı kadın yolunda da ilerliyorsun
Ben evde isem bakmam kendime ama işe gidiyorsam bakıyorum
Sebep ne bilmiyorum ama evdeysem düzen yok çalışıyorsam herşey düzenli oluyor

kızlar bana yardım edin
İnternetten sütyenlere bakıyorum bedenimi hesapladım 85A çıktı ama internette satışta olan ürünlere bakıyorum böyle bir beden yok resmen:işsiz:
ünlü bir kaç mağazaya baktım böyle bir beden seçme şansım bile yok... 85A giyen biri başka hangi beden sütyen tercihi yapabilir?
Not: Önceden nasıl alıyordun diyeceklere mağazaya gidip deniyordum A,B,C konusu hayatımda hiç olmamıştı:olamaz:
85B

X