Suudi Arabistan Paylasim Alani(Tanisma)

merhaba sipsevdi ben 8 senedir burdayim onceden mekkede oturuyordum 3 senedir ciddedeyim bende izmitten geldim komsu sayiliriz yani dedigin gibi bende cok sikiliyorum cevrem cok fazla degil burda cogu hatayli bburadakilerin onlarda daha onceden birbirlerini taniyorlar bol bol carsiya gidiyorum sikilinca evde oturuncainsan daha cok sikiliyor sen neler yapiyorsun:a015:

merhaba sipsevdi ben 8 senedir burdayim onceden mekkede oturuyordum 3 senedir ciddedeyim bende izmitten geldim komsu sayiliriz yani dedigin gibi bende cok sikiliyorum cevrem cok fazla degil burda cogu hatayli bburadakilerin onlarda daha onceden birbirlerini taniyorlar bol bol carsiya gidiyorum sikilinca evde oturuncainsan daha cok sikiliyor sen neler yapiyorsun:a015:

Bende ole yapiorum inan azizmalla yakin oturuorum bol bol cikiorum.. evt burdaki cogunluk hatayli bende az insanla gorusuorum cunku muhappetlri skioo..izmiti cok severim ayrica halamlar orda yasio buyuk depremden once orada evimiz vardi ayrica derincede satmak zorunda kaldik tabii...benim otrudugum apartman turk dolu ama acmiolar beni acikcasi:1no2: bir iki gorustugum insan var..biraz acilmak icin buraya uye oldum iyide olucak galiba:içelim:

cocuk fln varmi burada ??

yok istanbulluyum ama halamlar orada oturuo ondan baya gitmisligim var..evlenince buralara gelmekte kismet oldu nerden nereye ama kismet iste... onune gecemiosun..ayni cevrede oturuo saylirz galiba.. apartmaninde turk varmi cok

en guzelini yapiyorsun banada azizmaal cok yakin oldugu icin cogunlukla oraya gidiyorum cocuklar icinde iyi oluyor bende derince yenikentte oturuyorum aslen izmitlimisin

cocuk varmi diye sormussun sonradan gordum bir oglumve bir kizim var oglum 9 yasinda 3. sinifa gidiyor kizim 2yasinda senin varmi cocuk

yok istanbulluyum ama halamlar orada oturuo ondan baya gitmisligim var..evlenince buralara gelmekte kismet oldu nerden nereye ama kismet iste... onune gecemiosun..ayni cevrede oturuo saylirz galiba.. apartmaninde turk varmi ??

hayir canim apartmanimda hic turk yok dedigin gibi hersey kismet aklimin ucundan gecmezdi buraya gelmek geldigimdede ben burda olurum diyordum ama alisiyorsun birde mekke daha kotuydu onceden hala aynida cidde guzel

cocuk varmi diye sormussun sonradan gordum bir oglumve bir kizim var oglum 9 yasinda 3. sinifa gidiyor kizim 2yasinda senin varmi cocuk

onemli degil ..yok henuz 2 senelik evliyim daha dusunmuyoruz henuz 23 yasindayim ya uni yi bitirdim evlendim biraz erken sanki benim icin ..busene tatilden sonra belkiiiiii..CADIARZUCADIARZU

hayir canim apartmanimda hic turk yok dedigin gibi hersey kismet aklimin ucundan gecmezdi buraya gelmek geldigimdede ben burda olurum diyordum ama alisiyorsun birde mekke daha kotuydu onceden hala aynida cidde guzel

evet ole cidde daha gelismis mekkede otruran arkadaslarim var daha cok skldiklarini soluyolar ama insan herseye alisiomus gercekten ..simdi cikmak zorundayim kendine i bak bi arkadas beklioda kusraa bakma tekrar gorusmk usere cnm ... by

Ben Nisanın 1 inde gidiyorum arkadaşlar , ancak 5 ay dayanabildim.Geri dönmeden Allah kabul etsin Umrede yaptık , gözüm arkada kalmıyor.Valla siz zoru başarmışsınız senelerdir burada yaşıyorsunuz.Benim oturduğum apartmanda Türk var , iyide anlaşıyorum ama onlarda hiç mutlu değil.Eşim biraz daha kalmak zorunda , herhalde Ocak gibi ayrılacak , o zamana ikna etmiş.Neyse kendinize iyi bakın , herşey istediğiniz gibi olsun .

Ben Nisanın 1 inde gidiyorum arkadaşlar , ancak 5 ay dayanabildim.Geri dönmeden Allah kabul etsin Umrede yaptık , gözüm arkada kalmıyor.Valla siz zoru başarmışsınız senelerdir burada yaşıyorsunuz.Benim oturduğum apartmanda Türk var , iyide anlaşıyorum ama onlarda hiç mutlu değil.Eşim biraz daha kalmak zorunda , herhalde Ocak gibi ayrılacak , o zamana ikna etmiş.Neyse kendinize iyi bakın , herşey istediğiniz gibi olsun .

allah kabul etsin cnm ... hayirlisi ne ise o olsun hakkinda hepimiz zorluklar cekioruz ama ben okdrda mutsuz degilim ki istanbul gibi biyerden gelmeme ragmen ..nyse hakkinda en iyisi olsun ins mutluluklar cnm kendine ii bak ... kurtulmanin serefine o znm :içelim:

sevindim senin adina hersey diledigin gibi olsun turkiyedeki yasaminda mutluluklar canim:teytey:

merhaba nasilsin kac gundur sayfada sorun var giremedim birsaattir ugrasiyorum ancak duzeldi nasil gidiyor

iyi gidioyor tahmin ettim zaten buara hatlarda bisey var banada oluyor arada..bizde yeni geldik eve sahada mac vardi tr lerin onu islemeye gittik..esmin arkadaslarii ee sen neler yaptin nasil gidio ??

bende kac gundur rahatsizdim buraya gelince surekli halsiz kaliyorum birazda sigaranin faydalari diye biliriz bugun aziz maaldaydim cocuklari gezdirdim her zamanki gibi ayni seyler bunalima giriyorum galba alti ay oldu turkiyeye gitmeyeli normaldir

aaa cok gecmis olsun cnm..kendine ii bak ... uff bende bunaldim valla istanbula gitmek istiyorum biran once arkadaslarimi ailemi cok osledim..bide isin kotusu esim hatayli once kendi ailesinin yanina gitmek istyoo yani birlikte gideriz once sonra istanbul yapariz dio bense haziranda direk gitmeyi dusunuodum..uffvalla bilmiorum okdr osledimki..kismete bak iste koca sehirde adam kalmadi sanki esimi buldum nerdenkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı... bizimde bugun gunumuz vardi belediye parkinda bende oaraya gttim..buhafta sonu azizmala gitmeyi dusunuorum ne var ne yok indirimler baslamismi:uhm:

sagol cnm zor senin isin once esinin ailesinie gitmek zorundasin turkiyeye gidince insan bir an once gormek ister ailesini allah kolaylik versin aziz maalda indirim yok suan bende insaallah haziranda izmitteyim bu ayda annem gelecek bende cok ozledim ailemi valla cekilmiyor burasi

X