Tanışma + Kız İsteme + Söz + Nişan HEPSİ BİR ARADA ! Napıcam ben :(

Amcamin emeklilik yasi gelmis hala elde yok avucta yok.denklik zaten yok hic bir anlamda.iyi ailen eve sokmayi kabul etmis.biraz ileriye yonelik dusun bence neresinden tutsan elinde kalir bu iliski :KK51:

Aa fake mii cok sevindim yani uzulmustum resmen boyle birseyi nasil yapar bir insan kendine diye.

Evet yorumu yapinca son sayfaya dustude farkettim :)) hayir boyle fake konularda yorum alinca altin mi dagotiyorlar bu milletin isi gucu yok mu yaa :ruh:

İşte milletin işi gücü yok böyle konular açıyorlar, bize de eğlence malzemesi :)

yorumlarımız silinmiş kızlar , hahahaha , intikam soğuk yenen bir yemektir

Sizin kadar adi insanlar görmedim. Konum fake değil. Tesettürlü yazmış birisi bana, tesettürlü olduğumu nereden çıkardınız ? Ayrıca daha önce başımdan söz geçti, evlenecektim ama ayrıldım. Bunu da burada birisinin verdiği cevaba cevaben yazmıştım. Amacınız nedir ?

Sizin kadar adi insanlar görmedim. Konum fake değil. Tesettürlü yazmış birisi bana, tesettürlü olduğumu nereden çıkardınız ? Ayrıca daha önce başımdan söz geçti, evlenecektim ama ayrıldım. Bunu da burada birisinin verdiği cevaba cevaben yazmıştım. Amacınız nedir ?
Senin yaptığına bakılırsa kimin adi olduğunu bir daha düşün istersen.

Peki kendi reklamini yapip daha once memnun kalip sanki bir baakasini oneriyormus gibi kendi reklaminizi yapmaniz nasil bi psikoloji.
Zaman ayirip okuduk ve yorum yaptik.ama biseyleriniz sahte bu besbelli

Sen rahatsız bir ruh hastasısın

Konum fake falan değil. Gayet gerçek . Fake olduğu nereden çıkıyor ?
Aa son yorumlarda oyle yazinca simdi iyice sasirdim. Neler oluyor yahu. Neyse fake ise sorun yok. Fake degilse insallah mutlu olursunuz diyeyim. Cunku biz ne dersek diyelim sizin bu iliskiye devam edeceginiz kesin. Kendinize ve ailenize zarar verme pahasina da olsa.

Aa son yorumlarda oyle yazinca simdi iyice sasirdim. Neler oluyor yahu. Neyse fake ise sorun yok. Fake degilse insallah mutlu olursunuz diyeyim. Cunku biz ne dersek diyelim sizin bu iliskiye devam edeceginiz kesin. Kendinize ve ailenize zarar verme pahasina da olsa.
Fake diyenlerin allah belasını verir merak etmeyin. Benim bedduam çok güzel tutar her zaman . Çocuğunuz olsun aynısı başınıza gelsin inşallah !!!

X