Tarlusal kullanıp kaçıncı günde regl oldunuz?

Merhaba Arkadaşlar,
ben geçen sene de yazmıştım şimdi yeniden yazıcam,
yaklaşık 3 senelik evliyim,
evliliğimin ikinci ayında bi düşük yaşamıştım ve sonrasında eşimle korunmaya başladık,
korunma için ilaç vs değil de geri çekilme yonteminiyle korunuyoduk,
geçen sene doktora gittim bebek istediğimi söyledim, gerekli kontrolleri yaptı, bekarlıgımdan beri adet düzensizliğim vardı, polikistik over oldugumu söyledi doktor, tarlusal verdi günde iki tane sabah ve akşam olmak üzere iç 10 gun içinde adet olucaksın dedi eğer olmazsan gebelik testi yap negatif çıkarsa tekrar 6 gun tarlusal almaya devam et her ay dedi,

bazı özel sebeplerden dolayı eşimle erteledik bunu, şimdi yeniden bebek istiyoruz, yaklaşık 4 aydır deniyoruz ama malesef olmuyor, ben bu ay tarlusal aldım doktorumun dediği gibi kullanıp denemeye devam edicem,

öte yandan bi de bende mantar var.:KK43:
bebeim olmayacakmış gibi geliyor napıcam bilmyorum..

Bu kadar olumsuz olmayın lütfen, ne sıkıntılardan sonra çocuğu olanlar var burada. sizin ki daha yolun başı sayılır. Önce mantar tedavinizi olun, sonra denemeye devam edersiniz.

Slm bende 10 gun gecti adet olamadm gebe değilim tarlusal kullansa bsy olur mu ki 3 gun once gttm doktora vermedi ilaç olursn dedi hala olmadm nabsam blemedm

Slm bende 10 gun gecti adet olamadm gebe değilim tarlusal kullansa bsy olur mu ki 3 gun once gttm doktora vermedi ilaç olursn dedi hala olmadm nabsam blemedm

10 gün cok uzun bi süre degil. gebe olmadıgından eminsen biraz daha beklemeni tavsiye ederim. ben 2 ayı gectiginde kendim alıp kullanıyorum. doktorum bi zararı olmayacagından bahsetmisti ( ama gebe olmadıgından kesinlikle eminsen ) ama doktor yazmadan eczaneler düsük yapmak icinde kullanıldıgı icin recetesiz vermiyorlar. tanıdıgın alabilecegin yer varsa al ordan. ama yinede beklemeni tavsiye ederim.

Kizlar gunaydin birsey sorucam nolur yardim edin benim adetlerim duzenli uani 28 31 gunde olurum ama miktari 1 yildir bayaa azaldi doktora gitsem hapla duzelirmi bu acaba boyle durum yasayaniniz varmi

10 gün cok uzun bi süre degil. gebe olmadıgından eminsen biraz daha beklemeni tavsiye ederim. ben 2 ayı gectiginde kendim alıp kullanıyorum. doktorum bi zararı olmayacagından bahsetmisti ( ama gebe olmadıgından kesinlikle eminsen ) ama doktor yazmadan eczaneler düsük yapmak icinde kullanıldıgı icin recetesiz vermiyorlar. tanıdıgın alabilecegin yer varsa al ordan. ama yinede beklemeni tavsiye ederim.
Eminm cnm ama bekliyim o zaman biraz daha bekliyim evlym ama dugun daha yapılmadı nisanda o yzden kullanmk istedm dugune denk gelmesn die :)

Merhbaa arkadslr bnde pcosum ilk bbgim femarayla oldu dusuk yaptim ikinci icin yine tedaviye basladjm addt olmak icin tarlusel ictim 5 gun sokulmedim sancim yok yrdimci olun luffen doktora gitmek icin erkenmi

Kizlar gunaydin birsey sorucam nolur yardim edin benim adetlerim duzenli uani 28 31 gunde olurum ama miktari 1 yildir bayaa azaldi doktora gitsem hapla duzelirmi bu acaba boyle durum yasayaniniz varmi
Duzelir tabiki duzenliysen ilacla hemn duzeliyo

Recetesiz de veriyorlar, vermeyenine denk gelmedim. 10 gün çok az 2 ve daha fazla ay gecikmişler kullanmalı bence.Doktora görünmeden alma yine de gebelikk durumu varsa.

Düzenli ama kanamamı az? Kan değerlerinze baktırdınzmı peki?

Merhbaa arkadslr bnde pcosum ilk bbgim femarayla oldu dusuk yaptim ikinci icin yine tedaviye basladjm addt olmak icin tarlusel ictim 5 gun sokulmedim sancim yok yrdimci olun luffen doktora gitmek icin erkenmi

Erken en az 10 gün bekleyin 15. günde gelende oluyor.Ama başka bir durum varsa hekiminize görünün bence,sorun. Kafaya göre almamak lazım.

Tarlusalı bugun bıraktım .. Adetimi bekliyorum inşallah 10 gunu gecmez çnkü kistim var biranöce tedaviye başlamak istiyorum :KK1:

Merhaba, ben de tarlusal kullanıyorum bugün 5.gün ama bir şey merak ediyorum. Bu ilaç sizde de mide bulantısı falan yaptı mı? Bi de bazen ağrım oluyor, regl sanıyorum değilmiş. Normal mi bunlar? :KK43:

Canım haplar bitecek sonra bi süre sobra geliyor adet bende tam 12 gün sonra gelmişti bittikten ama bende yan etki yapmadı diye hatırlıyorum prospektuste yazıyorsa bu tür yan etkiler sıkıntı yapma ama Dr una sormanda fayda vardır :KK28:

Evet prospektüste yazıyor ama yine de yaşayan birileri var mı diye merak ettim. Bu aralar çok sıkıntı yaptım da korkuyorum artık her şeyden :110:

Ben biraktim biraktiktan 4gun sonra oldum yani bugun mide bulantimda vardi agrilarimda :)

X