Tarlusal kullanıp kaçıncı günde regl oldunuz?

meraba arkadaslar bnde daha yeni pco lu oldugumu öğrendim öğrendiğim andan itibaren internet basında nasıl bebek sahibi olabilecegimi arastırıyorum ve birilerinin hamile oldugunu duyunca cok seviniyorum.benim adetim cok düzensiz olmamasına ragmen pco teshisi kondu. bir ümitle gidip kan tahlili yaptırdıgım doktor hamilesiniz degil kistleriniz var dedi . moralim cok bozuk . bana da tarlusal verdi bugün basladım umarım isteyen herkes bebek sahibi olabilir.

meraba arkadaslar bnde daha yeni pco lu oldugumu öğrendim öğrendiğim andan itibaren internet basında nasıl bebek sahibi olabilecegimi arastırıyorum ve birilerinin hamile oldugunu duyunca cok seviniyorum.benim adetim cok düzensiz olmamasına ragmen pco teshisi kondu. bir ümitle gidip kan tahlili yaptırdıgım doktor hamilesiniz degil kistleriniz var dedi . moralim cok bozuk . bana da tarlusal verdi bugün basladım umarım isteyen herkes bebek sahibi olabilir.
Ben de tedacideyim tarlusal bittikten 2 gun sonra adet oldum hormon tahlili verdim 3.gunde sikinti cikmadi klomen e basladik o da bitti 12.gun gittim yumurtam buyumus 15.gunu catlatma olucak kismetse cok agladim bensde ama sabah ac karinla corek otu bal ve tarcin karisimi yiyorum kesinlikle o bana sifa oluyor hic canini sikma duzgun doktor cok onemli pko da bizim gercegimiz

insallah en kısa zamanda meleğine kavuşursun canım...
O kadar çok arastırıyorum ki ybo da öğretmenim insanlar 5 buçuk yaşında çocuklarını yatılı veriyorlar 1.sinifa onu görünce daha çok üzülüyorum Allah herkesin hakkında hayirlisini versin hiç psikolojini bozma sende Allah ın da istemesi lazım sadece

canım bnde öğretmenim :) ikimiz içinde ümitliyim biliyorum olucak her sey güzel olucak hiç merak etme sende :)
Bizi çok üzen sabırsızlastiran çocuklar etrafimizda bir sürü çocuk ama bize ait değil olucak olucak umudu kaybetmek yok benim cektigimi benim gibi çekmeyen bilmiyor o yüzden bu sitede yer almak beni rahatlatiyor

tarlusal kullandım 10 gün sonra adet gördüm, kullandıktan itibaren 7 ci günden sonra bekleyin adet görmeyi hemen olmassınız zaten, bu ilacın yan etkilerini görenler oldumu ?alakasız gelebilir fakat 2 dir deniyorum belki bu ilaçla alakalı değildir söyleyeceklerim ama aynısı olan varmı diye yazıyorum kulak tıkanması gibi şikayetıniz oldumu ilacı kullanıp adet olduktan 1 yada 2 hafta sonra kadar?

Adetim 17 gunbgecikti gittim eczaneden tarlusal aldım
. İlacı almadan öncede bel ağrım ve göğüslerim agriyo du . İlacı kullanmaya başladım. 3. Günüm ve göğüslerim çok ama çok hassas oldu agriyo. Normal bir tepki mii..

merhaba arkdşlr polikistik yüznden 2 aydr adetm gecikiyo gecen hafta pazrtesi doktara gittim tarlusal adet söktürücü verdi günde 4 tane aldım sabh 2 akşam 2 olmk üzere 3 günde ilaç bitti ilcım biteli 6 gün oldu hala adet görmüş değilim ilacı kullanan yada bilgisi olan varmı ? kaçıncı günde adet görülüyo ?

Canm sen aktarda civanpercemi al kaynatip ic adetinin gelmesi icin birebir tavsiye ederim

off 9 gün oldu hala olmadım.:KK43:
Biraz daha beklemeli miyim?
10.günden sonra olan var mı?

Canm biraz daha bekle ben 10. Gun hamile oldugumu ogrendim tabi ayni gun dusuk yaptm bebk rahme tutunamadi kese olusmamsti o yuzden dustu tarlusalda kullanma bekle biraz daha

Canm biraz daha bekle ben 10. Gun hamile oldugumu ogrendim tabi ayni gun dusuk yaptm bebk rahme tutunamadi kese olusmamsti o yuzden dustu tarlusalda kullanma bekle biraz daha
Öncelikle çok çok geçmiş olsun.Kötü bir olay yaşamışsınız.
Şuanda kullanmıyorum zatende hamile olma gibi bir ihtimal söz konusu değil bekarım çünkü.
Pazartesiye kadar beklicem olmadı tekrar doktor yolu göründü bana.
Cevabınız için teşekkürler.

Öncelikle çok çok geçmiş olsun.Kötü bir olay yaşamışsınız.
Şuanda kullanmıyorum zatende hamile olma gibi bir ihtimal söz konusu değil bekarım çünkü.
Pazartesiye kadar beklicem olmadı tekrar doktor yolu göründü bana.
Cevabınız için teşekkürler.

Hmm anladm sen o zaman civanpercemi ic yada midenden rahatsiz degilsen sogan kuru uygula bitkilere yonelmen daha mantikli canm benmde gecikiyodu cok onceden polikistik over misim sende dikkat et doktora gitmeyide ihmal etme

X