Tarot Falı Bakmayı Bilen Yok mu ?

Ne yazık ki olmuyormuş arkadaşlar, enejinizi vermek gerekiyor mesele kart seçmek değil.. Üzgünüm fisfisfis

bakmican yaniiii:dilcikar:eğlencesine baksaydın be gülüm ne çıkarsa bahtımıza kararını değiştirisen bende 04.07.1979 doğumluyumşakkıdı

yaklasık 4 yıldır tarot ve kahve falına bakıyordum taki düne kadar evet enerjiyle alakalı ama bu durumda enerjiden cok hisler önemli uzak doguda bu tür insanlara rehber adı veriliyor enerji kısmı fiziktede geciyor zaten bu işi hic bir zaman ticarete dökmedim ticarete döken insanlarada asla itimadım yok zaten arkadaslarım ve tanıdıklarım dısında baktıgım cok insan oldu eglencesine fln ama insanlar gecmişi bildigin an okdr etkileniyor ve inanıyorlarki bu yüzden dün bir karar aldım ve birdaha bakmayacagıma dair kendime söz verdim

Bende aldım yakın zamanda tarot kartları ama nasıl bakılır tam bilmiyorum. justis sen nasıl bakıyorsun yani bu işin püf noktaları neler. Bende zaten alırken karar almıştım başkalarına bakmayacağım yani baksam bile onların haberi olmayacak. Çünkü bi kaç kez öylesine bakmıştım geçenlerde diyorum acemiyim ama öyle çok inanıyorlarki insan vebal altında kalmak istemiyor benimki biraz eğlence birazda aslında bilinçaltında aldığım kararları kartlar aracılığıyla ortaya çıkarmak yoksa gaybı kimse bilemez. Yani o yorumlardan acaba ben bu olayla ilgili ne kaydetmişim bilinçaltıma korkmuşmuyum endişelenmişmiyim vs. Kainatın düzeninde yüce Allah diyor:"ısteyin vereyim" ama biz gereksiz korku endişelerle istemeyi tam yapamıyoruz.

Söz verdiğim 1-2 kişi vardı istanbulu kazandım istanbulda olacağım orda olupta isteyenler olursa 10 gün sonra istanbuldayım bana ulaşabilirler opuyorumnanaktan

gozdem mrb canim.eger tarot bakacaksan bende bilgilerimi verim banada bak olmazmi?dogum tarihim19.06.1981 is ve ask hayatima bakarsan memnun olurum.tskler

ben de tarot kartı almıştım geçen sene ama yanındaki kitabı hiç öğretici değildi,nasıl öğrenebilirim açılımları bi kitap önerebilir misiniz bana ya da site ?

Söz verdiğim 1-2 kişi vardı istanbulu kazandım istanbulda olacağım orda olupta isteyenler olursa 10 gün sonra istanbuldayım bana ulaşabilirler opuyorumnanaktan

ana ben senı hatırlıyorum.sen sınava calısıyordun ve o dönemde bakamamıştın bakarım ama nasıl bakıcam demıştın sonra yol bulmuştuk bu seferde zamanım yok falan dıyordun.barı ıstedıgın bölüme girebildin mi canım.cok sevındım senın adına umarım senın ıcın hersey cok güzel olur.
bu arada sanırım ben o söz verdıgn 2 kısıden bırısıyım ama o kısımısın bılmıyorum nıckın hıc aklımda kalmadı çünkü.ama sınava calısmaktan fırsat bulamayan kısı olarak aklımda kalmışsın eger dogru kısı ısen bana bakarmısın ozaman bakamamıştın fırsat olmamıştı.:gitme:
benım dogum tarıhım:09.05.1987 burcum boğa iş ve aşk hayatı özelliklede aşk hayatı ıle ılgılı bakabılırsen cok sevınırım.

Arkadaşlar tarotta neden doğum tarihi gerektii konusunda şüphelerim var tarota ne alaka biri bana açıklarmı tarotta karşındakinin adınada seçebilirsin kartı sadece gerekli olan genelmi istiyor yoksa birinin onun hakkında düşüncelerinimi istiyor.
Mesela genelde problem yok kart zaten yorumlarıyla yönlendiriyor.
Özel açılım denen şey ise genelde erkek arkadaşımızın yada hoşlandığımız çocuğun bize bişey hissediyormu hissetmiyormu hayatında biri varmı içinde açıklamaları oluyor.
Yada bir ilişki yaşıyorsunuzdur neler sizi bekliyor gibide yorumlanmaktadır.
Ben saçma buluyorum bu isim soyad doğum tarihi falan bu işin içinde anmak istemediğim başka şeyler olunca bu sorular geliyor genelde bakan kişiden ama tarotta bunlara gerek yok

X