Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu tatlırüya'nın Oturma Odası

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
Bizde özellikle eşim bu takımı çok beğenmiştik siyah olduğu için almadık daha doğrusu vazgeçirdiler.
Güle güle kullan cnm.
Odayı siyah beyaz ve kırmızıyla kombine edersen çok hoş olur

fotoyu görürgörmez doğtaş dedim. bende mobilyalarımı doğtaştan beğenmiştim ama aceleye gelince olmadı nasip değilmiş....çokk şık bence perde odadaki dekorasyonuna göre tercih et...şimdi de hep beyaz siyah kırmızı yapılıyor ne bilim ben sıkıldım sen biraz alışılmışın dışına çık kırmızı yapma....

cnmm çok gzeüll dogtaştan begendin demi bunu..bende şimdii ekledim bi resimmm kararsız kalmıştım ekledigim model ile bunun arasında..yemek odasını siyah alcamm diyeee salon takımıda siyah olmasın demiştimm...ama gerçekten hoş bi model..güle güle kullan cnm..

koltuk takımın çok güzel byıldım.siyah diye gözün korkmasın öyle bahsedidği gibi zor değil.perdeni kırmıızı siyahlı seç bence cnm.bnm salonunmda siyah koltuk var.kırmzı perde seçtim çok hoş bi hava verdi.duvar rengini beyazın içine 60 pc mi ne diyorlar siyhla karşıtırt ve gri renk olsa aksesuarlarını da kırmızı kullandın mı çok hoş olur tabi bu bnm fikrim.kolay gelsin.

koltukların çok güzel ama bende yastıkalrı beğenmedim.. bence salonu siyah,gri ve kırmıızı renklerle kombine edersen çok hoş ulur... tabi araya beyazıda unutmaa:)))

Harika ben çok beğendim. Bence perdeni de düşündüğün gibi yap harika durur resimde bile arka tarafta siyah duvar yapmışlar çok güzel durmuş güle güle kullan kaça aldın bu takımı?

cok guzel canim siyah beyaz zaten zarif renkler gule gule kullan

Çok güzel takım güle güle kullanın. bende siyah istiyorum aslında ama kullanışsız olur diye korkuyorum.
Nasıl kullanmaga başladınızmı çok toz toplayacak gibimi?

X