Taze Annelik Ve Depresyon :((

antikacım allah yardımcın olsun valla. yaşadıkların yazdığın kadarıyla zor. ama bir de şöyle bi durum var sen yaşadğın hamilelik ve lohusalık psikolojisiyle olaylara farklı bakıp farklı algılayıp farklı noktalara gedlmesine neden olmuş olabilirmisin????? Herşeye rağmen yazdıklarına çok üzüldüm ama sen güçlü olmaya çalış bebeğine sahip çık... çok da bunalırsan atla gel bana derim...

canım şöle bir durum var evet hamilelik dönemimde ve sonrasında çok değiştim ve bende bunun farkındayım fakat değişiklik daha umursamazlık olarak yansıdı bana eskiden herşeyi takıp evirip çevirip düşünen bir yapım vardı şimdiyse canımı yakmadığı sürece aman nolursa olsun bi hal aldım.ancak aynı değişimler eşimde de oldu. adam birden farklı bir kimliğe büründü sanki heee eskidende ince biri deildi.ancak ihtiyacım olduğunda ulaşabiliyordum en azından ve bu denli oyun sağlantısı yoktu. şimdi nerdeyse iki kelime edemez duruma geldi.diğerleriyse zaten faso fiso çokta takılmamaya çalışıyorum.ama sen söle hiç bir zaman yanınızda olmamış insanlar çıkıp çocuğunun ve mürvetin üzerine yaptırım uygulamaya kalksa ne yapardın. bu arada son cümlen içinde çok teşekkür ederim canım. :1hug:

ılk topici açtığın günden bu yana biraz daha moralin düzelmiş sanki tatlım hı ?
iyi geliyo içini dökmek..Sakın içine atma ve boşver olanları..benim herfinde pc oyun filan pek alakası yok ama kendisi tv manyağı..doğum yapmadan öncede bu konuda çok kavga ederdim,iki laf etmiyo die,şimdi yine aynı..yani erkekler ilgilenmemek için illaki bi sebep buluolar :nazar:
Senin ailevi durumlarda mevcut..ama dedğin gibi bu zamana kadr hiç bi durumda destek olmayan insanlarmş..bundan sonrada iyi yada kötü hiç bi söylediklerini veya yaptıklırını takma gül ve geç!
Bende görümcemden yana biraz sıkıntılıydım ilk günler çok ahımı aldı.ama bakdım olan bana ve bebeğime oluyo..naparsa yapsın gülüp geçiyorum..alay ediyorum onunla kendimce..gelip akıl vermeye kalktığında da dalga geçiyorum,şakayla karışık lafı sölüyorum o bile gülüyo naniknanik

Dene bence bunu sadece gül ve geç.asla tartışmaya girme..sonucu sadece bizi üzüyoo:teselli:

X