Tehdit ediliyorum lütfen acil yardım edin *AVUKAT ARKADAŞLAR YARDIM EDİN*

savcılıga gidiniz hemen.. tflar dinlenir zaten benımde basımdan gecmıstı.. ama senı soyle yapcam boyle yapcam deme ona yoksa sendne once davranır gizliden hallet zaten onu takıbe alırlar ..korkma sakın canını sıkmayada degmez.

kesinlikle savcılığa suç duyurusunda bulun zaten elinde yererli delilinde var iş yeri telefonunu değiştiremezsin belki ama özel telefonlarını değiştirmende güzel bir önlem olur allah yardımcın olsun

merhabalar;

ben nişanli bi kizim nişanlimdan önce 3-4 gün biriyle tanişmiştim bu kişi beni arayip tehtit ediyor mesajlariini okuturum senle görüşmek istiyorum diyor ben nişanlimi çok seviyorum öl dese ölürüm onun için o benim canim ben onla nefes aliyorum o bunu bilmiyor çok muhafazakar biridir aslinda ben ve ailemde bu şekildeyiz ama herkiz birileriyle konuşur önceki hayatinda ben nerden bilim böyle biri olduğunu dün aradi söyledim bak ben nişanliyim arama nişanlim ters bi adamdir rica ediyorum dedim senle ne paylaştik dedim 2-3 gün arkadaş olduk ben senle yapamayacağimi anladim lütfen rahat birak dedim benim bi yaşam tarzim ve kurmuş olduğum düzen var ben tirnaklarimla kazarak yaptim eğer ona zarar verecek biri olursa arkama bile bakmam öldürürüm dedim lütfen bana yardim edin 1 yil öncesine ait mesajlarim duruyormuş telinde bunu nasil ispat eder ne yapmaliyim bu kişi den nasil kurtulurum birisi arayip konuşsami amcamin oğlu polis ama ailem bilsin istemiyorum ortalik fena karişir nişanlimdan ayrilamam o benim canim ne olur bana yardim edin ne olur

anlıyorum seni Allah kolaylık versin.hattını deiştir ve yenı hattını baska bırının ustunden al emınım böle daha iyi olur.yada amcanın ogluna soylemen yeterli kımse birsey duymadan halleder onu birde o kısıye karsı sert konus urkek bir sesle deil tavrından emın olsun bak bidaha yapıyormu aynı seyı..!! kötükedihüso kötükedihüso

:teselli:
Benim başımada geldi canım ki ben bu kişiyle çıkmadım bile...
İş çığırından çıkmaya başlamıştı telefonu benimle birlikte çalışanlardan biri vermiş ama kim olduğunu bulamadım.
Dicemm mesajları silmemiştim ama hattı kapattım .İş yerinde herkes biliyordu zaten hatta beni birkaç kesz yol ortasında tartakladı.Ama şahit olmadan hiçbirşeye yaramıyor malesef.
En son olayda sevgililer gününde gönderdiği çiçeği almadığım için iş yerini bastı .Şefim müdürüm birkaç çalışan adamı zorla çıkardılar yaaa..Ahhhh ne günlerdi.Sonra ben savcılığa gittim hattımı verdim onlar dökümleri alıyorlar zaten.Sonra kişileri şahit olarak yazdırdım mahkeme gibi bişi oldu onu suçlu bulmuşlar açıkçası sonuçtan haberim yok kurcalamaya korkuyorum yine hortlar diye çoookkk zor canım hele türk ceza kanunuyla ancak ölecen ki senin şuçsuz olduğunu anlasınlar.Sende geçirmeden yasal işlem başlat.Polise bile gitsen onlar seni gitmen gereken yerler hakkında bilgilendirir.Geçmiş olsun

Canım çoook geçmiş olsun yaaa çok üzüldüm benimde başıma böyle bişey gelmişti bekarken eşimden hemen önce biriyle bir defa görüşmüştüm 2. görüşmem de seninle olmayacağını düşünüyorum başlamadan bi daha görüşmeyelim demiştim bide kendisi 2 gün daha bulunduğum yerde durup askere gitmişti ben miyim bunları diyen biraz nufuzlu biriydi hayatı bana zindan etti adresimi evimi telefon numaramı herşeyimi anında bulmuştu kapılara adamlar gönderip beni konu komşuma sorduruyordu askerdeyken evi arayıp evde kim çıkarsa çıksın telefonlara küfür ediyordu ben çıkınca yalvarıyordu seni seviyorum ya benimsin ya ölümün diye allahım neler çekmiştim tam nişanlandım söyledim bak ben evleneceğim yakında diye psikopat yılmadı bırakmadı peşimi askerden geldi gecenin bi yarıları evimin önünden arabasıyla geçerdi bangır bangır müzik eşliğinde laelaelaelaelae delirmek üzereydim mahfolmuştum korkudan bakkala bile gidemiyordum kaydirigubbakcemile ... yaa böyle işte sonra ne oldu bilmiyorum sıkıldı herhalde bıraktı peşimi ama bende benden gittim yani ....

çok dikkat edin canlarım böyle manyaklar çok var etrafta ....

benımde eskı sevgılı ayrılınca bole samca sapan seylerle guya tehdıt etmıstı benı, ama ben sallamamıstım , ama senınkı bole bı durum deıl , bılmıorum en ıyısı sanırım bastan onlemınızı almak , yanı arkanızda aılenız vs bı ton ınsanın oldugunu gostermek, yanı bazı erkeklerın sefer katsayısı dusuk, ancak bı kadına bıseylerle tehdıt edınce kendılerını bısey sancak kadar acızler:mad:

arkadaşlar yapmayı ne savcılı böle basit bi olay için sölesin babasına yada nişnlısına onlar kouşsun.ne var bunda bu kadar büyütecek.eğer bişey yaşamadıysan niye nişanlından korkuyosun çokmu anlayışsız?ve bence büyütmr bunu ver telefonu abine olmadı babana oda olmadı nişanlına niye adamla konuşuyosun.ne gerek var daha fazla kendini yıpratıyosun.ve muhattap oluyosun.hayatta okdar çok dert varki hayatım bunu takma bile...

anlamıyorum neyi kendine yediremiyor bu adam bi yaşanmışlık ta yokki ortada neyle tehtit ediyor hayır nişanlıma söyleyemem ben bunu düşünebilecek biriyim ama olmaz onun yapısını bildiğim için size söyleyemem diyorum anlayın lütfen ona baştan sölemedim böle bişey oldu diye şimdi söyleyemem o çok hassas kırılgan birisi bilse zaten o kişiyi gebertir ama ilişkide problem çıksın istemiyorum ne olur anlayın büyütülmeyecek gibi değilki hani insanın bi yeri acır da tüm canı orda olur aynı bu şekilde bende hayın birçok derdini yükünü ve çektim yaşım küçük olmasına rağmen erken yaşta bindi yükler omzuma nişanlımla güzel bir yaşantımız var bu nemek anlıyomusunuz dişimle tırnağımla yaptım lütfen böyle basite almayın daha ne dertler var biliyorum daha da kötüleri var ama şuan böyle bir problemim var umarım anlamışsınızdır bu arada gerçekten herkese benim problemimi dikkate alıp bana akıl verdiğiniz derdimi paylaştığınız için teşekkür ederim sizler gerçek birer dostsunuz ablalarım teşekkür ederim hepinize

canım bir avukat olarak sana şunu söyleyeyim bunun tek çaresi bulunduğun yerdeki yada onun bulunduğu yerdeki savcılığa suç duyurusunda bulunmak ancak onun bulunduğu yerdeki ilçedeki savcılığa başvursan daha iyi olur.Öteki türlü yetki itirazı olabilir.Herneyse kısaca yapacağın şey tüm bu belgelerle olayı anlatan bir dilekçeyi savcılığa vereceksin.Onun yaşadığı şehre kadar gitmk zorunda değilsin muhabere yoluyla da bursadaki savcılıktan oranın savcılığına yollayabilirsin.bunun hiçbir masrafı yok.Büyük ihtimal delillerin sağlam olduğundan onun hakkında dava açılacak hatta tutuklanacak.tahminim 15 yıldan aşağı yemez ama hiç belli de olmaz..bu arada siz savcılığa suç duyurusunda bulunduğunuzda evinize ve onun adresine çağrı kağıtları gidecek sizin bursada onun orda ifadeleri alınacak.Şahitler dineleneck.bu süreç uzayabilir haberin olsun.ama sonunda mutlaka ceza yer..allah yardımcın olsun canım.Zor iştir çirkeften yakayı sıyırmak.Şansın bol olsun..İnşallah o şuursuz şahıs bir an önce cezasını çeker sen de kurtulursun..

canım bir avukat olarak sana şunu söyleyeyim bunun tek çaresi bulunduğun yerdeki yada onun bulunduğu yerdeki savcılığa suç duyurusunda bulunmak ancak onun bulunduğu yerdeki ilçedeki savcılığa başvursan daha iyi olur.Öteki türlü yetki itirazı olabilir.Herneyse kısaca yapacağın şey tüm bu belgelerle olayı anlatan bir dilekçeyi savcılığa vereceksin.Onun yaşadığı şehre kadar gitmk zorunda değilsin muhabere yoluyla da bursadaki savcılıktan oranın savcılığına yollayabilirsin.bunun hiçbir masrafı yok.Büyük ihtimal delillerin sağlam olduğundan onun hakkında dava açılacak hatta tutuklanacak.tahminim 15 yıldan aşağı yemez ama hiç belli de olmaz..bu arada siz savcılığa suç duyurusunda bulunduğunuzda evinize ve onun adresine çağrı kağıtları gidecek sizin bursada onun orda ifadeleri alınacak.Şahitler dineleneck.bu süreç uzayabilir haberin olsun.ama sonunda mutlaka ceza yer..allah yardımcın olsun canım.Zor iştir çirkeften yakayı sıyırmak.Şansın bol olsun..İnşallah o şuursuz şahıs bir an önce cezasını çeker sen de kurtulursun..

sevgili ablacım benim çok baskın bir karakterim vardır normailde hiç çekinmem ama abla nişanlımı kaybedemem onu tanısaydınız yemin ederim hak veririniz kendime lanet ediyorum ya abla babam duysa kalpten gider biz namusumuz için yaşıyoruz düşünsene neler çıkacak hakkımda ben kendimi öldürmeyi düşünüyorum içinden çıkamıcam başka türlü ama yemin ederim o serseriyle hiç bişey yaşamadım sadece 2-3 gün o da telde görüştüm ve 3. gün onla olamayacağını anlattım evet kendi yaptığım hatadan dolayı böle oldu ama bilemedim ki herkesi kendim gibi görüyorum bilemedim böyle olcaını afedersiniz ama aramızda bişey geçmedi ben bu tarz bişeyi kimseylede yaşamadım elimde delil yokki sadece telefonumu aradı bu iki üç gün içinde mesajlaştık ama ben tutmadım mesajları bir insan 1 yıldır telefonunda mesaj tutarmı bana tuttuğunu söledi ablacım siz arasanız bu kişiyi avukatsınız sizden korkar sahipsiz görmesin beni böyle bişey yaparmısınız bu kadar işinizin arasında bide benle uğraşmanızı istemem ama yaparmısnız benim için bunu yemin ederim ne isterseniz yaparım

Son düzenleme:
abartıyorsun.. saçmalama. kendimi öldürcem ne demek ya. deli oluyorum böyle fikirlere.
canım madem birşey yaşamadım diyorsun, git ailene anlat o zaman. şikayetten önce bi ailenle konuş. beraber hareket edin. bende yaşadım zamanında böye şeyler. her defasında babamla konuştum ve babam kurtardı beni o pisliklerden. ailende eminim kızmaycaktır, anlayacaktır seni.
bir daha ölümden bahsetiğini görmeyeyim, tamam mı canım benim.

Diğer açtığın konudada söyledim...
Neden Ailene söylemeyi denemiyorsun ya!!

Sorun kökten çözülür.
Hattınıda değiştirirsin
Baban grekeni yapar.

sevgili ablacım benim çok baskın bir karakterim vardır normailde hiç çekinmem ama abla nişanlımı kaybedemem onu tanısaydınız yemin ederim hak veririniz kendime lanet ediyorum ya abla babam duysa kalpten gider biz namusumuz için yaşıyoruz düşünsene neler çıkacak hakkımda ben kendimi öldürmeyi düşünüyorum içinden çıkamıcam başka türlü ama yemin ederim o serseriyle hiç bişey yaşamadım sadece 2-3 gün o da telde görüştüm ve 3. gün onla olamayacağını anlattım evet kendi yaptığım hatadan dolayı böle oldu ama bilemedim ki herkesi kendim gibi görüyorum bilemedim böyle olcaını afedersiniz ama aramızda bişey geçmedi ben bu tarz bişeyi kimseylede yaşamadım elimde delil yokki sadece telefonumu aradı bu iki üç gün içinde mesajlaştık ama ben tutmadım mesajları bir insan 1 yıldır telefonunda mesaj tutarmı bana tuttuğunu söledi ablacım siz arasanız bu kişiyi avukatsınız sizden korkar sahipsiz görmesin beni böyle bişey yaparmısınız bu kadar işinizin arasında bide benle uğraşmanızı istemem ama yaparmısnız benim için bunu yemin ederim ne isterseniz yaparım

canım ben konuyu henüz gördüm. benimde başımda buna benzer çook daha büyük bir dert vardı hala kurtulmuş sayılmam ancak şuan rahatım.
bu durumlarda yapılacak en doğru şey ailenle paylaşmak olacaktır. korkunu anlıyorum ama ailenin bu konuda sana destek çıkacağını da unutmamalısın. zira onlardan habersiz bi başına birşeyler yapacak olursan sonuçları seni daha da çıkmaza sokabilir. ailenle paylaş onların fikirlerini al sonra birlikte hareket edin gerekirse ailenle birlikte görüş hala anlamıyorsa o zaman savcılığa dilekçeyle başvur. ama bu kadar korkmana gerçekten gerek yok. bu arada birde kendini düşün hep nişanlım demişsin böyle olursa dayanamam şöyle olursa dayanamam demişsinde sen buna daha ne kadar dayanabileceksin hiç düşündün mü bunu? madem birlikte bi hayat paylaşmayı planlıyorsunuz buda sizin için bir sınav olacaktır. bakalım bu durumda sana tepkisi ne olacak senin yanındamı olacak yoksa sana cephe alıp seni mi suçlayacak bence bunlarıda düşünmelisin. en azından gelecğin için. biliyoyum bunu açıklamak gerçekten çok zor ama bunu yapmak da en doğrusu. korma cesur ol ve paylaş ailenle araya yabancı kimseleri sokma. hem şöylede bir durum mesajlar gerçekten duruyormu bunu öğrenmenin bir yolunu bul ve gerçeği öğren gerkirse var dediği mesajları sana gere göndermesini söyle ve korktuğunu asla belli etme. diyeceğim şimdilik bu kadar iyi düşün ve mantıklı olanı yaparak ailene danış.

arkadasım dava nasıl sonuclanır ne olur bilemem ama maddi durumum yeterli olmayabilir demissin bunun hakkında bilgi vereyim baglı bulundugun muhtarlıga gidip fakirlik belgesi al hemen herkese veriyorlar bunu sonra o belgeyle baroya git sana ücretsiz avukat tahsis edeceklerdir umarım isine yarar

Suan basımda buna benzer bir olay var.. Savcılığa gidip sikayet dilekcemi verdim.. ama suanda sikayetimi geri cekmem için tehdit ediliyorum ve inanılmaz iftiralara maruz kalıyorum.. Avukat arkadaslar bu konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum..

Geri cekmeyi düsünmüyorum.. ama aileme zarar vermekle tehdit ediyorlar psikolojim iyice bozuldu.. Mesajları ve bıraktığı msj'lar elimde gerekirse tekrar giderim ama bunun süresi ne kadardır.. Bunu yasayan arkadaslar var mı? Daha ne kadar bekliycem. mahkemeye giderse bu olay onlarla muhattap olmamak için avukat tutmayı düsünüyorum.. Bu tarz konularla ilgilenen iyi bir avukat önermenizi rica ediyorum....

ne yazıkki Savcılığa bi dilekçe veriliyo yoğunluk yüzünden üstünden hayli zaman geçtikten sonra Mahkemeye intikal ettiriliyor o süre zarfında şikayetçi nolmuş napmış düşünen yok

hayır boyle bişey hiç başıma gelmedi ama ben 8 yıldır hukuk bürosunda çalışıyorum. İşleyişi biliyorum o yüzden dedim

X