Tehdit ediliyorum lütfen acil yardım edin *AVUKAT ARKADAŞLAR YARDIM EDİN*

yinede çok tesekkür ederim... Hala Aranıyorum ama eskisi gibi sık değil... Hala savcılığın beni cağırmasını bekliyorum.. Bu arada büyük bir ihtimalle mahkemeye gideceğiz iyi bir ceza avukatına ihtiycacım olacak bu konudada yardımlarınızı bekliyorum..

Sikayet dilekcemi vermistim, benim sahitlerim de gidip ifadelerini verdiler, bundan sonraki sürec nasıl isler bilginiz varsa yardımcı olabilirmisiniz

Sikayet dilekcemi vermistim, benim sahitlerim de gidip ifadelerini verdiler, bundan sonraki sürec nasıl isler bilginiz varsa yardımcı olabilirmisiniz

Savcılık şüpheli sıfatıyla o kişiyi de dinleyecektir, tüm delıllerı toplayıp suçun işlendıgı hususunda yeterli şüphe görurse, sulh ceza mahkemesıne ıddıanameyi gönderir, mahkeme de 15 gün içinde eksiklik vs. nedeniyle iddianameyı iade etmezse, iddianameyı kabul etmiş sayılır ve mahkeme süreci başlar. Duruşmalar olacaktır bundan sonra.

merhabalar
eski erkek arkadaşım tarafından sürekli tehdit ediliyorum ve karşılığında birşeyleri yapmak zorunda bırakılıyorum yapmadığım durumda ise hakaret ve küfür ediyor. telefonla sürekli evimi ve iş yerimi arayarak rahatsız ediyor. telefonlara çıkmıyorum ancak iş yerinde telefonu açmaya mecburum onun olduğunu anladığımda konuşmadan kapatıyorum ama ne evde nede iş yerinde hiç huzurum kalmadı. ayrı şehirlerde olduğumuzdan yüzyüze gelme durumumuz yok allahtan.onun yüzünden defalarca uyarıldım. cep telefonumu açmadığımda mesajlarla beni taciz ediyor. hakkında dava açma istiyorum ama maddi durumum onu kaldırırmı bilmiyorum. önceden gönderdiği mesajların neredeyse hepsini bir deftere tarihi ve saatiyle not etmiştim yaklaşık 500 adet mesajı o defterde yazılı dava açmam durumunda bu defteri delil olarak kullanabilirmiyim. Ayrıca fecabookun sohbet bölümünde bana yazdığı tehdit içerikli mesajlarda var. dava açtığımda alacağı cezası ne olur yada ceza alır mı?
bu psikopattan kurtulmak istiyorum ama nasıl bilmiyorum evimin iş yerimin adresini telefonunu hepsini bilyor. lütfen bana yardım edin. kafayı yemek üzereyim ya kendime yada ona birşey yapacağım çok çaresizim.

LÜTFEN ARKADAŞLAR BANA BİR AKIL VERİN BEN NE YAPMALIYIM POLİSEMİ GİDEYİM SAVCILIĞA MI GİDEYİM BEN NE YAPAYIM...

eski erkek akadaşının adı, cem olabilirmi??

Merhaba avukat yada savcı arkadaşlara sesleniyorum eşim tarafından sözlü ve mesaj olarak yazılı bir şekilde olum tehdidi alıyorum sebep hergece içip eve geliyor bende içmesini ve bu şekilde eve gelmesini istemediğim için tartışmalar oluyor ve bu sebeple tehditler ediyor 2 aylık bir bebeğim var çok korkuyorum evladım anasız kalacak diye gerekli yerlere şikayette bulunurum dediğim zamanda bişey değişmez ailenle birlikte hepinizi öldürürüm diyor lütfen acil yardım bekliyorum yani ben bu adamı şikayet etsem ya hapis ya para cezası aldı diyelim peki ya sonrası için ne yapabilirim sokak ta ilk gördüğü yerde öldürmeye kalksa yada kapımıza dayansa o zaman ne olacak çıkmazdayim yardım edin

X