Tekrarlayan gebelik kayıplarında pgt yaptırıp olumlu sonuç alanlar

Hiç fikrim yok en iyi prefesörlere bile gittim bi netice alamadım hatta niye kendiliğinden hamilelik diye 3 yıl tedavi gördügüm yer muane etmeyi bile kabul etmedi normal gebelik bakmıyoruz dediler
Çok terbiyesizlermiş amaçları tamamen ticaret olmuş maalesef bizim gibi doğal yoldan gebe kalıp düşük problemi olanlar için tüp bebek merkezleri iyi değil bence onların derdi hamile bırakmak takip tedavi yok ben de aret kamarda yaptırdım nasibi buymuş diyip hemen tekrar yumurta toplayalım dedi beş dakika bile yüzüne bakmıyor insanın yoğunluktan asla ünlü doktorlara gitmemek lazım çok yoğunlar ve telef olduk boşyere

Çok terbiyesizlermiş amaçları tamamen ticaret olmuş maalesef bizim gibi doğal yoldan gebe kalıp düşük problemi olanlar için tüp bebek merkezleri iyi değil bence onların derdi hamile bırakmak takip tedavi yok ben de aret kamarda yaptırdım nasibi buymuş diyip hemen tekrar yumurta toplayalım dedi beş dakika bile yüzüne bakmıyor insanın yoğunluktan asla ünlü doktorlara gitmemek lazım çok yoğunlar ve telef olduk boşyere
Aynen öyle şuan başka doktorda devam etcem özellikle istegramda reklam peşinde olmayan kırmızı kalp pembe kalp mavi kalp diye reklam yapmayanlar tv tv dolaşanlardan uzak durmak gerektiğini öğrendim ki özel hastası olmama rağmen kabul etmedi ki ben ona özel olarak bana baksın diye dünyanın paralarını döktüm Allah kabul etmesin resmen bizi ticaret olarak görüyorlar

İnşallah sağlıkla kucaklarımız dolar bu mübarek günlerde hayırlı sağlıklı evlatlarımız olsun Allah dileyen herkese nasip etsin

X