telefon karıştırma huyumdan nefret ediyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Terk edilme korkusu altında yatabilir. Kendine güvenmen lazım önce sonra eşine. Sıkılıverir adam durduk yere. Telefona bakınca ne olucak yapan yine yapar her dakika kontrol edemezsin ki en kötü beni kaybeder dersin. Boşver sal gitsin bakma bile yavaş yavaş öyle aşarsın. Kendinle ilgilen ona bakacağına aman vesvese verme kendine boş vaktin çoksa beyine kötü şeyler gelirmiş kurulurmuş. Bence gerçek bu. 😌

1 yıl boyunca tam böyle aşmıştım gerçekten bakmakla ömür geçmez elbet karşıma çıkar ne olduysa dedim salmıştım rahattım hatta eşim duşa girdiğinde telefonu yanımda olsa bıle bakmıyordum ve vesveseleri de duymamaya başlamıştım şu an atak dönemi yaşıyorum sanırım kendimi kontrol altına almazsam işler çığırından çıkabilir

Eğer fabrika ayarlarına geri döndürdüyse engeller kalkıyor, ben format attığımda her şey silindi, tüm uygulamalar fotoğraflar vs ayrıca yasaklı listemdeki herkesin engeli de kalkmıştı fark edince hepsini tekrar engellemek zorunda kalmıştım.

bilgi için teşekkür ederim

Ben böyle konularda açık iletişimden yanayım.
Zaten bahse konu olan kişi sizin eşiniz.
Geçmişte böyle şeylere şahit olduğunuz için bazen aklınıza kötü düşünceler geldiğini, bu nedenle hassaslaşabildiğinizi söyleseniz o da anlayış gösterir diye düşünüyorum. Her gün her dakika eşinizin telefonunu kontrol etmek gibi değil ama zamansız bildirimler geldiğinde bakabilirsiniz bence.

aslında bır durum oldu ama o yuzden mı gerı geldı bu hıslerım bılmıyorum. eşimin yakın erkek bı arkadası var o fotograf attı kendıme onları alırken wp sohbetı içinden fotografları yana kaydır yaptıgımda bı ekran görüntüsü gördüm ne oldugunu anlayamadım bı baktım bız evlenmeden once eskı sevgılısı yalvar mı gerı barısmak ıcın esımde engellı oldugu ıcın ulaşamamıs yakın arkadası da konusmaların ekran goruntusunu alıp esıme atmıs bende hemen fotografın uxerıne tıklayıp mesaja gıt dedım ekran goruntusune cevap esım de ben esımı cok sevıyorum bı daha bana yazmasın dıye mesaj atmıs sen de bulaşma bos ver gıbı bır sey yazmıs tabı ustune bız evlendık ustunden 2 sene gectı bunu bana neden soylemedın dedım neden soyleyıp huzursuz edeyım dedı bunu bılmeye hakkım vardı dedım evlenecegımız zaman bunu sana soyleyıp neden rahatsız edeyım kı onun bana yazması onemlı degıl benım ona verdıgım cevap onemlı vs deyip olayı abarttıgımı soyledı sonra kıza baktım wp duruyordu ve durumlarına bakılmıs şarkı türkü gibi bir sey atmıs kız bende sana nıyetını bu denlı açık eden bırını neden engelemedın dedım engelleıdm dedı durumuna baktıgını soyledım farında bıle degılım gecen gun telefonumu sıfırlamıstım engellenenler gerı gelmsıtır haberım bıle yok dedı eneglleer mısın lutfen dedım engelledı ama o gun bugundur o hıslerım tekrar çıktı arkamdan iş cevrılıyor gibi hissediyorum bu hıs esım yuzunden mı çıktı yoksa zaten çıkmak ıcın sebep mı arıyordu bılmıyorum
Telefonu fabrika ayarlarına döndürünce engellenenler siliniyor mu bilemiyorum, daha önce kimseyi engellemedim. Ama eski sevgilisinin attığı mesaja eşinizin verdiği cevabı çok yerinde buldum, bence nedensiz yere şüphelenip eşinizi de kendinizi de üzmeyin.

Ben böyle konularda açık iletişimden yanayım.
Zaten bahse konu olan kişi sizin eşiniz.
Geçmişte böyle şeylere şahit olduğunuz için bazen aklınıza kötü düşünceler geldiğini, bu nedenle hassaslaşabildiğinizi söyleseniz o da anlayış gösterir diye düşünüyorum. Her gün her dakika eşinizin telefonunu kontrol etmek gibi değil ama zamansız bildirimler geldiğinde bakabilirsiniz bence.

çok doğru dusundum ama babama karşı saygısını yıtirsin ıstemıyorum bılmıyorum garip belkı ama söylediğimde babama farklı gözle bakar dıye tedırgın oluyorum.

Telefonu fabrika ayarlarına döndürünce engellenenler siliniyor mu bilemiyorum, daha önce kimseyi engellemedim. Ama eski sevgilisinin attığı mesaja eşinizin verdiği cevabı çok yerinde buldum, bence nedensiz yere şüphelenip eşinizi de kendinizi de üzmeyin.

çok doğru soyluyorsunuz, esımın attıgı mesajdan ziyade bu kadın sana nasıl boyle bır mesaj atabılıyor dıye sinirimi eşimden çıkarıyorum. bana nasıl söylemez bu ıhanet diye komplike düşünüp eşimle münakaşaya giriyorum. asıl düşünmemin tersine ne kadar saçma olmaması gereken düşünce yapısı varsa onu düşünüyorum

çok doğru dusundum ama babama karşı saygısını yıtirsin ıstemıyorum bılmıyorum garip belkı ama söylediğimde babama farklı gözle bakar dıye tedırgın oluyorum.

çok doğru soyluyorsunuz, esımın attıgı mesajdan ziyade bu kadın sana nasıl boyle bır mesaj atabılıyor dıye sinirimi eşimden çıkarıyorum. bana nasıl söylemez bu ıhanet diye komplike düşünüp eşimle münakaşaya giriyorum. asıl düşünmemin tersine ne kadar saçma olmaması gereken düşünce yapısı varsa onu düşünüyorum
Siz de haklısınız, o zaman babanızmış gibi değil de bir akrabanız ya da yakın bir arkadaşınızın başına gelmiş gibi anlatabilirsiniz. Belki o zaman hassasiyetinizi daha iyi anlar.

Mesaj konusunda da nasıl cesaret alıyor diye hiç düşünüp kendinizi yormayın. Geçen gün gece gece babamın telefonuna mesaj geldi ben de baktım tabii bu saatte ne mesajı diye. Babamın arabasına alıcı çıkmış ve adam mesaj atmak için gece 12'yi beklemiş sanki. Yani bazı insanlar yol yordam bilmiyor, düşündüğünüze değmez.

Siz de haklısınız, o zaman babanızmış gibi değil de bir akrabanız ya da yakın bir arkadaşınızın başına gelmiş gibi anlatabilirsiniz. Belki o zaman hassasiyetinizi daha iyi anlar.

Mesaj konusunda da nasıl cesaret alıyor diye hiç düşünüp kendinizi yormayın. Geçen gün gece gece babamın telefonuna mesaj geldi ben de baktım tabii bu saatte ne mesajı diye. Babamın arabasına alıcı çıkmış ve adam mesaj atmak için gece 12'yi beklemiş sanki. Yani bazı insanlar yol yordam bilmiyor, düşündüğünüze değmez.

doğru ben çok hassas düşündüğüm için sanırım herkes öyle olsun istiyorum tabı bu da ne yazık ki mümkün değil.

Korku enerjisi çok güçlü bir enerjidir ve olmayacak şeyleri cok güzel oldurtur. Bilmem anlatabildim mi?

bence destek almalısın asla normal değil
telefonlara şu an her şeyin bildirimi geliyor
bana sabahtan beri oyun bildirimi yağdı mesela
hafta sonu da sürekli dolandırıcılar aradı
her gelen mesaj başka bi kadından değil yani
ben bu aralar kimseyle konuşmuyorum
ama telefon bildirim dolu yani belediye başkanı toplu sms atıyor
mail geliyor
reklam mesajı geliyor
instagram bildirim yolluyor bilmem kim uzun zaman sonra hikaye paylaştı diye mesela
ki alakam bile yok kendisiyle
telefonumu duyan sinoya sürekli mesaj atıyorlar zanneder :KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X