Tencerenin Dibi :)

Ben hiç yemedim ama nişanımda kardan yollar bile kapanmıştı kaydirigubbakcemile3
Bir hafta sonra rötarlı olarak yapıldı...
Yanlız o kara kıştı salona gitmeyi başaran ve eee hani neredesiniz diye telefon edenleri de kutlamak lazım a.s.

vallaha bende hep dibini sıyırırım tencerenin, tepsinin düğünüm 17 ve 19 ekimdeydi şansımıza o kadar güzel o kadar güneşliydiki hava gelinliğin üstüne bişey almama rağmen üşümedim ve terledim, şans işi mevlam nasıl yazdıysa öle oluyo ama siz yinede riske atmayın..:)) hee bu arada nikahımız çok yağmurluydu, berekettir dedik..:))

Gerçekten dogru bir laf
yengem tencerenin dibini yermis hep, ve dugunu kisin oldu, 12inci ayin ortasinda; karin altinda
resmen donduk...hiç unutmam

bende tencerinin dibine bayilirdim, ama illa yaz dugunu olacak derdim fakat olmadi. ekim'de evlendim
ama sansim vardi ki hava o gun çok guzeldi :-)

evet bende de öle oldu
26.10.2008 de evlendik sonbahar diyelim ama çok yemezdim tencerenin dibini
sadece tabagımı iyice bitirirdim

Ayyy tencere dibi dediniz puding li resim gösterdiniz diyetli halimle bütün tencerelerin dibini yiyesim geldi...
bu arada bende çok severdim tencere dibini böle yanlış pilav dibi falan. puding-kek ne varsa hepsinin dibi benden sorulurdu ama gelin görünki temmuzda evleniyorum:eek:
kar yağarmı acaba Şeniz

oy oyy beni de kış günleri bekliyor desenize ki hesaplalarıma göre öle olcak gibi hadi hakkımda hayırlısı anam kışın vermye niyetli değil ama kim bilir obuluk başa bela:)

ben ne çok severim nede yememezlik yaparım otyuzden sonbaharda oldu benmkii :roflol: ille ona bağlıcam ya :dilcikar: ama olsun bölede mantıklı bişi çıktı ortaya :1rolleyes:

Bende çok yerdim düğün günü çok az yağmur yağdı sabah erkenden korktum sonra çok sıcak oldu...

bende çok yerdim tencerenin dibini ve kışın hayatta evlenmem ne o öyle buz gibi derdim mart 14 de oldu düğünüm kına gecesi akşamı bir kar başladı 3 gün aralıksız inanıyorum kızlarrr

ahan da ben:roflol:
çocukluğumdan beri evde puding tenceresini kimselere kaptırmazdım...
düğün tarihim hayırlısıyla 12.12.2009:roflol:

ay inanmıyorum
:1shok:
ben tum tencerelerın dıplerını yerım
önce kaşıkla sonra parmagımla :) yalar dururummmm
aaaaaaaaaaaa
hıc duymadıgım bir adet
allllalaaa bakalım ne zaman olacak,
olur kışın da olur heheh

:sm_cool:

valla bende tencere diplerini sever ve yerim ama düğünüm ağustostaydı.hurafe bunlar ya inanmayın:)

bende hep tencere dibi yiyenlerdenimmmm
hatta kısırın sonun hep bana bırakırdı komşular gırgır olsun diyeee
çok dediler kışı evlenecesin bak bu yüzden diyeeee :roflol:
ben inanmazdımmmm ammmaaannnn derdimmm end güzel yerini ben yiyorum diye kıskanıyorsunuz
:roflol:
noldu ocak ayında karda kışta evlendimmmm :)

BENDE ÇOK YERDİM SONBAHARDA EVLENDİM EKİMDE AMA KINAMDA DELİ GİBİ YAĞMUR YAĞDI YALNIZ DÜĞÜNÜMDE HAVA MİS GİBİYDİ ÜSTELİK AÇIK HAVADA BAHÇEDE OLDU DÜĞÜNÜM opuyorumnanaktan

bende kendimi bildim bileli deli gibi tencerenin dibini yerim mutlaka düğünüm kışmı olur bilemem ama tencerenin dibine hastayım yaaaaaa cokacimcoook

bende tencereyi özellikle fazla tutarım ocakta dibi tutsun diye hafifte yanık olunca bayılırımmmm cokacimcoook düğün tarihim 17 temmuzdu ama yağmurluydu -tatlicadiarzu-

X