Ter için Tereson Solüsyon kullanan var mı ?

bi güzel haberim daha var
ben 2-3 ayı geçti bu aluminyum klorürlü solüsyonu kullanmıyorum
bildiğiniz gibi alcl3 vücuttan dışarı kolay atılamayan bir kimyasal ve irritan etkili.

uzun süredir bitkisellerle ilgileniyorum ve kendime bitkisel krem hazırladım ter önleyici olarak
alcl3 lü solüsyona yakın şekilde çalışıyor,gözenekleri tıkamaksızın üstelik
tamamen doğal ve yan etkisiz .
ama burdan nasıl yardımcı olabilirim bilemiyorum,çünki formülünü paylaşmayı düşünmüyorum.
ancak şöyle birşey olabilir;
ücretsiz 5 kişiye (kargo ücreti size ait olmak üzere) mesaj sayısı çok olan yani kkda aktif üye olan kişilere ve solüsyonun etkisine dair olumlu olumsuz yorum gönderebilecek kişilere,forum üzerinden denemelik gönderebilirim .
çünki satışa sunulmuş bir ürün değil,uzun süren araştırmalarım sonucu elde ettiğim bir ürün ve ilerde değerlendirmeyi düşünüyorum.

Beany yardımın için teşekkür ederim.. bişekilde halletmeye çalışacağım artık..olmadı maxime devam :)

iggem rica ederim,bişekilde faydalı olabiliyorsak ne mutlu bize,uzun yıllardır yazışıyorum bu forumda kk bayanlarının geneli yardımseverdir,direk konuşmaya daldım,hoşgeldin demeyi unuttum,kk ya hoşgeldin ,keyifli forumlar diliyorum.

formülünü verdiğim solüsyon (alcl3 ile hazırlanan) maximden katkat daha etkili ama işte hazır hale getiren birilerini bulmak sorun.
üstelik ben artık vücuduma yabancı bir maddenin girmesini hiç istemiyorum
kendi hazırladığım doğal formülasyonla kurtuldum şükür
benim için kabustu beline kadar hergün terlemek.
çok kolay olmadı bu işin sırrını çözmek ama sonunda emelime ulaştım
dilerim herkes ağrısız sızısız sağlıklı bir şekilde bu şikayetine çözüm bulabilir
hem estetik görüntü olarak hem fiziksel rahatsızlık olarak hiperhidroz sıkıntılı bir durum.
ancak yaşayanlar anlayabilir .

Son düzenleme:
merhaba,
ben de koltukaltı terlemesinden rahatsızım, yıllardır çok terliyorum ama kokuyu bir şekilde engelliyordum ve pek sorun yaşamadım o yüzden. fakat bu sene koltukaltım sürekli tahriş oluyor ve felaket kaşınıyor. ben bu yüzden araştırdım teresonu. fakat birkaç yıl önce kuzenim (kimya mühendisi kendisi) deodorantların bile meme kanseri riskini arttırdığını söylemişti. böyle kimyasal bir ilaç, üstelik gözenekleri kapatıp terlemeyi kesiyor, kanser riskini arttırmaz mı? internette pek birşey bulamadım bu konu hakkında. eğer böyle bir riski yoksa ben de denemek isterim.

beany teşekkürler aldırdım bugün arkadaşıma ismini verdiğin eczaneden keşke bitkisel olanı alsaydım geç gördüm mesajını bana verdiği şişe tam çözünmemiş çalkalayıp öylemi kullanucaz

beany teşekkürler aldırdım bugün arkadaşıma ismini verdiğin eczaneden keşke bitkisel olanı alsaydım geç gördüm mesajını bana verdiği şişe tam çözünmemiş çalkalayıp öylemi kullanucaz

canım merhaba
çözünmüş olması gerekirdi,bana verdiği su gibi idi ,yani aluminyum tozları görünmüyordu bile,aynen içtiğimiz su gibi...
bu durumu eczaneyi arayıp bir sor istersen.
yada bi çalkala aramadan önce ,bakalım çözülecekmi
birde bitkisel tertip için üzülme,eğer istersen seni ilk 5 e alabilirim :)
ama henüz talep yok :))
yanlız bu bitkisel tertipin etkisini anlayabilmen için ,eczanede hazırlattığın solüsyonu en az 15 gün kullanmaman gerek,çünki al tuzları vücuttan kolay kolay atılmıyor..

bi kısım arkadaşlar da hemen işe yaramış bi kısmında hiç işe yaramamış insan şaşırıo kalıo napsak die:)

bi kısım arkadaşlar da hemen işe yaramış bi kısmında hiç işe yaramamış insan şaşırıo kalıo napsak die:)

teresonu bilmem ama bu eczanede hzırlatılan solüsyon %99 etkili olmuştu bende (koltuk altı bölgesi) ki ben kontrolsüz terleyen biriydim,belime kadar.....

canım merhaba
çözünmüş olması gerekirdi,bana verdiği su gibi idi ,yani aluminyum tozları görünmüyordu bile,aynen içtiğimiz su gibi...
bu durumu eczaneyi arayıp bir sor istersen.
yada bi çalkala aramadan önce ,bakalım çözülecekmi
birde bitkisel tertip için üzülme,eğer istersen seni ilk 5 e alabilirim :)
ama henüz talep yok :))
yanlız bu bitkisel tertipin etkisini anlayabilmen için ,eczanede hazırlattığın solüsyonu en az 15 gün kullanmaman gerek,çünki al tuzları vücuttan kolay kolay atılmıyor..

valla ben hiç bişey anlamadım çok dibe çöküyo tam anlamıyla karışmıyo hiç bi zaman zaten karışmadığı için nasıl tatbik edicem onu bile bilmiyorum dün sürmeye çalıştım yarım yamalak neyse sabah şimdi ve yine terliyorum yanlış bişeymi verdi bu adam bana

cimcime sana özel msj attım
..
solüsyondaki al tuzlarının tamamen karışması gerekirdi,muhtelemelen hazırlarken bi yanlışlık yapılmış gibi geliyor bana ,çalkaladığın halde karışmıyorsa aklıma başka şık gelmiyor.
su gibi olmalıydı görüntü,telefon ile arayıp sordunmu peki?

yok karışmıyo hiç bi türlü homojen bi karışım değil kesinlikle hiç bi etki etmedi kesin bişeyler var arattırdım arkadaşıma kerem bey yokmus yerinde

başarılı bir ürün ama zamanla etkisi azalıyor ve insan hayatı boyunca 50 liralık ürün kullanamaz ki. geçici bir şey diye bıraktım =/

Tereson diye bir solüsyon varmış koltukaltı terlemeleri içinmiş fiyati 50,00ytl. ben henüz almadim alip kullanan arkadaşlar varsa ve bizimle deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.

ben geçen sene kullanmıştım canım. gayet memnunum şu anda. çok rahatladım inan. renkli kıyafet giyemiyordum anında terlediğim için görüntü olarak hoş olmuyordu. dene derim

Arkadaşlar ben teresonu avcum için kullandım ama hiç etkili değil.Üstelik avcumun içininde kabuklanma yaptı.Güneşten sonra insanın omuzları soyulura onun gibi avuç içim soyulmaya başladı.Koltuk altıma denemedim.Allah'ta beni böyle yaratmış doğam bu en azından toksin atıyorum deyip kendimi kandırmaya devam ediyim napim:gitme:

teresonu ben bu sene yaz başlarında internette reklamlar da görüp aldım. kimyasal bir bileşim olduğu için tedirgindim. ama o kadar terliyordum ki ne giysem mahvoluyordu. ve kullandım. ilk başta her gece. sonra haftada 1 e indirdim. şimdi çok memnunum. keşke daha önce kullansaydım. hatta şimdi ayaklarım terliyor, orada da kullanmayı hedefliyorum :nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
ben de koltukaltımda kullanıyorum. 3-4 gecede etki gösterdi. vücudum terlerken koltukaltımın kupkuru olması tuhaf oluyor :) ama gerçekten nem bile kalmıyor. ellerimde işe yaramadı malesef.....

benim alnım terler saçım hemen bozulurdu bende alnımda ve ensemde kullandım onsuz yapamıyorum artık tek ter bile olmuyor ama haftada 1 kullanmam gerekiyor

tereson tamamen kullandığın sürece faydalı bıraktıktan 1 hafta sonra koltukaltları terlemeye başlıyor ama tavsiye ederim özellikle çalışan bayanlar için gerekli eller ve ayaklar için faydası yok ama koltukaltı için süper kuru kalıyor

teresonu ilk kez geçen yıl kullandım, koltuk altında süper etkili ama el ve ayakta etki etmesi zaman alıyor, bu yıl gecen yıla gore etkisinin azaldıgını fark ettim ama koltuk altında sorunu olanlar kesinlikle kullanmalı bence

X