Ter için Tereson Solüsyon kullanan var mı ?

Ben de kullandım 1 hafta.İyi güzel terlemeyi engelliyor ama hiç sağlık açısından düşündünüz mü ? İçindeki alüminyum tüm gözenekleri tıkıyor bu da göğüs kanseri lenf kanseri gibi bir çok şeye yol açıyor.Kafanıza göre değil de lütfen bir doktora danışıp kullanın

Ben de kullandım 1 hafta.İyi güzel terlemeyi engelliyor ama hiç sağlık açısından düşündünüz mü ? İçindeki alüminyum tüm gözenekleri tıkıyor bu da göğüs kanseri lenf kanseri gibi bir çok şeye yol açıyor.Kafanıza göre değil de lütfen bir doktora danışıp kullanın

Ben cilt doktoruna sordum. Bir zararı olmadığını terin başka yolla vücuttan atıldığını mesela elin terlemiyorsa bacağının terleyeceği gibi söyledi. El terlemesinden çok rahatsız olduğum için mecburen kullanıyorum. Ameliyat olmayı kesinlikle göze alamam botoksta malesef kalıcı çözüm değil.

benim terlememi 1 günde kesti tereson.. bi arkadaş demiş ya kesinlikle inanmayın, düzmece bunlar diye, ayrıca bide kullanıp işe yarıyor diyen arkadaşları yalancılıkla suçlamış, üzücü ve komik gerçekten.... sende etki yapmamış olabilir, diğer yorum yapıp bilgilendirmek isteyen insanları niye karalıyosun peki ? ben dirseklerime kadar terlerdim ,koltuk altımda inanılmaz etki yaptı, ter oranı sıfır şu anda, ve 1 aydır ,3-4 günde bir falan kullanıyorum, şişe yarıya bile inmedi daha, ama el terlememde hiç etkili olmadı, şuan bile ıslak ellerim, ama kimseyi etkilemek istemem, belki sizde faydası olur, en mantıklısı kendiniz alıp deneyin, çok rahatsız oluyosanız eğer, 50 tl verip denemek size bişey kaybettirmez kesinlikle, aksine benim hayatımı değiştirdi :KK66: :KK49:

Bende dun eczaneden tereson almaya gittim kalmamis :KK43: onun yerine driclor aldim dun aksam uygulamaya basladim.bugun 0 ter :)) inanamadim nasil olur ..butun gun disaridaydim dolastim vs.. Normalde kabanima kadar islanir koltuk alti.. İcersinde aluminyum oldugu icin elbetteki zararlari vardir ama ben raziyim... Sakir sakir akan terler sinirimi bozuyordu. Gun asiri kullanicamm.. İnss etkisi devam eder cok mutluyum :)))

Tereson diye bir solüsyon varmış koltukaltı terlemeleri içinmiş fiyati 50,00ytl. ben henüz almadim alip kullanan arkadaşlar varsa ve bizimle deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.

Ben kullandım ama koltuk altımda tahmin edilemez bir kaşındı ve kızarıklık olmuştu. Zaten o teresonuda bi arkadaşım aldı kendi koltuk altı çok kaşındığı için kullanamadı bende bana ver bekli senin alerjin vardır dedim beni daha beter yaptı :) bende şu anda başka bi arkadaşa verdim :)

Her tereson gördüğüm başlıkta yazdım ve yine yazıyorum.Tereson başlarda güzel etkili ama bir müddet sonra arkadaşların da dediği gibi kaşıntı ve kızarıklık yapıyor.Ben gece acıdan dolayı annemi uykudan kaldırdığımı biliyorum.Zaten böcek ilacı gibi kötü kokuyor. 50 liram boşa gitti :KK43:

Tahriş ediyor diyen arkadaşlar aynı sorunda bnende muzdariptim. Aldığım ürün sahteymiş. Gratis mağzasında gördüm geçen gün oradan aldım. Tahriş sona erdi. Her bulduğunuz yerdne almayın derim ben.

Edacım sen nerden almıştın ürünü? Ben gittigidiyor tereson satıcısından almıştım iki sene önce sanırsam.Sahte demek üzüldüm şimdi :KK5:

Bende bu dertten baya muzadarip im Tereson kullandım fkat etkisi gittikçe azaldı bende yeni bir sprey buldum onu kullanıyorum kışın bile teryeyen koltuk altım en azından şimdilik kuruluk hissi veriyor...:KK1:

arkadaslar bende tereson kullandım.paranızı sokaga atmanın en mantıklı yolu bu urun bence hıc bır faydasını gormedım.
lutfen ınsanları kandırmıyalım.

merhabalar,

teresonu alalı 4 gün oldu. ilk ikşam kullanım talimatına göre sıktım. bir sonraki gün bile yararını gördüm, normalde yaz kış üşüsen bile terleyen biriyim ve koltuk altımdaki ıslaklatn dolayı kendimden bile nefret etmeye başladım. 50 tl normalde çok gibi geliyor ama, hayatımı ve beni rahatsız eden şu lanet şey için nelere para veriyoruz buna vermeyeceğimde neye vereceim deyip aldım. iyi ki de almışım. şu ana kadar süper gidiyor. ellerim hep koltukaltlarımda ıslaklık var mı deyip bakıp duruyorum aynı anda kardeşimde başladı ikimizde şu a için memnunuz.
daha önceki yazılarda önce iyiydi sonra kötü falan demişler ama ben yine de aldım
hayatımda il defa rahat rahat gezxiyorum 3 ay bile bana yetse 50 tl vermeye değer bence.
eğer bu etkisini yitirirsede devamlıı başka markaları deneyip duracağım.
bence kesinlikle alın derim.
denemeye değer.

ter problemi icin denemedigim bir yontem kalmamıstı, kuzenim ameliyatla ter bezlerini aldırdı fakat ben cesaret edememistim.
yıllardır arastırma yapıyorum teresonu nasıl olurda daha once gormem cok sasırdım.4 gun once siparis verdim.
sadece bir gece kullandım bugun 3uncu gunum koltuklaltlarım hala kuru 1gram bile terlemedim.
renkli gomleklerimi rahatlıkla giymeye basladım fakat yinede icimde bir korku var.
ter bezleri calısmadıgı zaman kanseri tetikler diye korkuyorum bu yuzden de mumkun oldugunca az aralıklarla kullanmaya calısıcam.
bugun 4uncu gunum bakalım tek fısla kac gun idare edebilicem.
simdilik cok mutluyum :)

arkadaşlar bütün yazılanları tek tek okudum teresonu alacaktım aynı içerikte daha uygun fiyatlı humacare adlı bi solüsyon buldum. ilk birkaç günde bile etki gösterdi. şimdilik onu kullanmaya devam ediyorum eğer sorunumuzu giderecekse düzenli kullanmaya devam derim.

arkadaşlar bütün yazılanları tek tek okudum teresonu alacaktım aynı içerikte daha uygun fiyatlı humacare adlı bi solüsyon buldum. ilk birkaç günde bile etki gösterdi. şimdilik onu kullanmaya devam ediyorum eğer sorunumuzu giderecekse düzenli kullanmaya devam derim.

Arkadaşlar daha önce tereson kullanıp memnun kalanlardanım. Sprey bitince yenisini almak için gittim eczaneye. Fakat kaldırıldığı söylendi başka bir ürün gösterdiler almadım. Benim gibi böyle bir sorun yaşayan oldu mu acaba ?

Edacım sen nerden almıştın ürünü? Ben gittigidiyor tereson satıcısından almıştım iki sene önce sanırsam.Sahte demek üzüldüm şimdi :KK5:

Uzun zamandır giremediğim için mesajını yeni gördüm canım. Batan geminin mallarımı ne öyle bir siteden aldım. Sanırım 20 liraydı tam hatırlayamıyorum ama normal fiyatından baya bi ucuzdu. Meğersem sahteymiş şimdi Gratisten alıyorum en azından güvenli bir yer sahte satmayacak bir yer.

X