Ter için Tereson Solüsyon kullanan var mı ?

Arkadaşlar daha önce tereson kullanıp memnun kalanlardanım. Sprey bitince yenisini almak için gittim eczaneye. Fakat kaldırıldığı söylendi başka bir ürün gösterdiler almadım. Benim gibi böyle bir sorun yaşayan oldu mu acaba ?

Evet banada dediler hatta diclor önerdiler. Ama ben memnunum bu yüzden başka ürün denemeyi düşünmedim. Artık eczacılara bile güven olmuyor ne yazıkki. Hangi üründen çok para kazanıyorlarsa onları satmaya çalışanlar bile olabiliyor zaman zaman. Bu yüzden kimseye sormadan kendiniz deneyin ve memnun kalırsanız kullanın derim ben.

cnm ben gittigidiyor com dan aldım...benden sonra bır kız arkadasım ve kuzenım aldı.
kız arkadasım duzenlı kullanmadıgı ıcın memnun kalmadı fakat kuzenım de benım gıbı cok memnun kaldı.
daha oncede paylasımda bulunmustum , ben 15 gunde bır kullanıyorum inanılmaz faydasını goruyorum.

bende ıkı aydır kullanıyorum süper bı urun bence etkısını gordum terlemıyorum artık herkese tavsıye edıyorum ınternetten sıparıs verıyorum dogalecza dıyebı sıteden guvenılır

ortalama 2 yıldır kullanıyorum bu ürünü ilk kez aczaneden aldım internetten yorumları okuyarak.
50 tl pahalı geldi ama denemem lazımdı sadece siyah giyiniyordum çünki. Doktora gittim bir çözüm bulamadılar psikolojik deyip yolladılar.
ürünü alıp kullanmaya başladım ilk kullanışta zaten etki ediyor hafif kaşıntılar oluyor ama benim için dert değil 50ml bir şişeyi ortalama 6 ay kullanıyorum.Botanik ecza dan alıyorum şimdilerde daha uygun 30 tl civarında yılda 2 şişe kesinlikle verilen paraya değer.
koltuk altı terlemesine kesin çözüm ama el ve ayaklarda koltuk altı kadar değil. ben çevremdekilere öneriyorum kullanın diye çünki ıslak görüntü kimseye yakışmıyor.kullanma talimatına göre kullandığınızda zaten bir müddet sonra haftada 1 yada 15 günde bir kullanıma düşüyor güzel bir ürün iyiki bukdum bu ürünü tereddüt etmeye gerek yok rahatlıkla kullanabilirsiniz

Arkadaşlar ben de bu ürünü 1 hafta önce aldım ama hakkında hiçbir fikrim yoktu. Kullanmadan önce araştırayım dedim, tabii ki ilk adresim burası. Yorumlarınızla ve görüşlerinizle aydınlanmış bulunuyorum.:KK3: Bu geceden itibaren içim rahat bir şekilde deneyebilirim. Bilgilendirdiğiniz için çoookk teşekkürler hepinizeee En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

bu bahsi geçen tereson sadece koltuk altı, el ve ayaktaki terlemeyi mi önlüyor? :26: ben yüzümün terlemesinden şikayetçiyim yüzümdeki terlemeyide azaltır mı ya da engeller mi? :26:

Yüzde kullanılmaz. Sakın yani! yüz için ne yazıkki hiç bir şey yok. Ama emin olunki en kötüsü el terlemesi. Millet el sıkıştıktan sonra iğrenç bir ifadeyle yüzünüze bakıyor sanki vebalıymışız gibi.

bende kullandım işe yarıyordu ama bıraktıgında gene başlıyor bide eskiden büyük bi şişesi 50 milyondu şimdi gönderdikleri 50ml olarak. Maximle aynı ölçülerde sanıyorum..
çok kullanımda elde kuruluk yapıyor. Ama terlemektense çok daha çekilir bi sıkıntı bence. Bayadır bırakmıştım şimdi gene çok yogun olarak başladı bundan sonra düzenli kullanmak istiyorum

çok pahalıymış raabet olunca fiyatı artırdılar demek

Driclor aldım. 3 gün üst üste sürdüm. Önce koltukaltımı yıkadım sürdüm yattım sabah kalkınca yine yıkadım üç gün bu şekilde sürdüm sonra bıraktım 5 gün geçti şimdi çok hafif terlemeye başladı koltukaltım yani cidden etkili bir ürün ama bir sorunum var. Herkes sürdükten sonra kaşıntı oluyo yıkadıktan sabaha bir şey kalmıyor demiş. Ben üç gün kullandım bıraktım üstünden beş gün geçti hala koltuk altımda tahriş olmuş gibi sızlıyor tuhaf anlamadım. Koltuk altım karardı bir de dokununca pütür pütür sanki jel var hala üstünde. Tahriş olmuş gibi, sağ koltukaltımda pek yok ama sol koltuk altım çok böyle bi de kaşıyınca iyice kaşınmak istiyor. Sizde de oldu mu böyle? Kullanmak da istiyorum ama korktum. Lütfen yazın tek bahtsız ben miyim?:KK14:

bende tereson kullandım benim terleme koltuk altımda oluyordu ve ben bır sıse kullandım ve azalttı benım kını fakat bende dıger arkadaslar gıbı bır sure sonra bıraktım cunku koltuk altımda kuruluk ve tahriş basladı bundan dolayı bıraktım ama benım terleme problemımı azalttı =) deneyın derım sahsen bırsey kaybetmezsınız...

merhabalarrr :)
Çok güzel bir haberim var tereson ve benimle ilgili :):)
Öncelikle kısa bir özgeçmiş geçeyim :)
Benim elim çocukluğumdan beri terler, ergenlikle birlikte koltukaltı ve ayak terlemesi de eklendi ve artık el terlemem çekilecek gibi değil, hatta geçen yaz o kadar kötüydü ki, ellerim ayaklarım yara olmuştu. :KK43:
İyontoforez aleti aldık eve o kadar para verip, ama hiçbir işe yaramadı :KK43:
Neyse buralar üzücü kısımlar, şimdi güzel kısma geçeyim.
Dün tereson sprey aldım, ve hemen gece uyguladım. Unutmadan, ben terkur ve benzeri şeyler çok kullandım, hatta yurtdışından dehydral diye bir krem bile getirttik hiç bir işe yaramadı. Teresonu da sprey diye aldım, kremler daha kötü yaptı çünkü hep.
Bütün gün koltukaltım hiç terlemedi, tamam itiraf azıcık terledi ama gerçekten çok az, normalde damlardı kolumdan.. :KK43:
Ayrıca şuan evde ayaklarım çıplak dolaşıyorum ve hiçbir yere yapışmıyor ayağım :)
Yalnız şöyle bi sorun var, ellerimin içi çok sıcak ve su gibi terliyor yani su gibi dediğim hakikaten su gibi, normalde ter yapış yapış olur ya, bu öyle değil. Teresonu aradım kadın bunun sürecin bir parçası olduğunu söyledi.
Benden şimdilik bu kadar, gelişmeleri yazmayı düşünüyorum, hepinizi çok öpüyorum:KK16:

ben de son 3 yıldır sadece yazları ve koltuk altıma kullanıyorum. aşırı terleme problemim yok ama dar ve renkli kıyafetlerde oluşan o ıslak görünüm çok kötü. daha önce bir sürü şey kullandım ama fayda görmedim. teresonu tesadüfen internette gördüm ve aldım. gerçekden çok güzel ki güneşin altında saatlerce çalıştığımı bilirim kupkuruydu sürdüğüm yer. terlemek iyidir kesmemek gerekir diyenler oluyor ama sürdüğünüz yerden çıkmayan ter vücudunuzdan diğer yerlerden çıkıyor. yani normalde göbek kısmından o kadar terlemem ama onu sürünce daha fazla terliyorum oradan. ama orası gözükmeyen yer olduğu için problem de olmuyor.
yani kısacası memnunum ve bir yan etkisini görmedim hatta yaz geliyor bir tane hemen almam gerekiyor :))

Geçen yaz tereson kullanmıştım bende ellerim için, sanırım aşırı terleme söz konusu olduğu için hiçbir işe yaramamıştı.Neyse ki iyontoforez sayesinde daha rahat günler geçiriyorum artık:) Ama o da ayaklarımın terlemesine çok fazla etki etmiyor:/

arkadaşlar kursept isimli bir krem var.ben kullanıyorum.terliyorsun ama kokmuyorsun.ssk ödüyor.fiyatı 5-6 tl. uzun süre kullanmamın zararı var mı bilmiyorum ama ben 5 yıla yakındır kullanıyorum memnunum.

Yazın gelmesiyle bende tekrar başladım daha önce zararı olurmu diye doktorumada sormuştum olmaz dediği için rahat rahat kullanıyorum gerçekten muhteşem bir ürün el terlememi kesti ya dua ediyorum bu ürüne resmen. Herkese de tavsiye ederim

X