test yaptım fakat

canım sen kan testi yaptır.belirtiler olmayabilir.bizim bi arkadaş üstüne görmüştü.4. ayında anladı hamile olduğunu.şimdi yine hamile.hiç belirti yok diyor

asilama veya tüp bebek yaptirmadin degilmi canim eger öyleyse kesinlikle hamilesin aksi halde cizgi hic bir acidan belli olmaz
hadi hakkinda hayirlisi olsun insallah hersey gönlünce olur

canım bende test yaptım çok silik çıkmıştı inanamadım sabahı tekrar yaptm oda silik çıktı hemen kan testi yaptırdm 1 haftalıkmış ondan silik çıkıomş...

Benim De Meme Ucumda Kabarikliklar Var, Göğüsüm şiş, Sanciyor, Karnimin Alt Bölgesinde Sağ Yumurtaliğim Olduğu Tarafta Sertlik Var, Karnimda Bazen Yanma Bile Oluyor, Benim Adet Günüm 25-26 Sinda Olacağim Bekliyorum, Olmazsam Hamileyim,

asilama veya tüp bebek yaptirmadin degilmi canim eger öyleyse kesinlikle hamilesin aksi halde cizgi hic bir acidan belli olmaz
hadi hakkinda hayirlisi olsun insallah hersey gönlünce olur

hayır canım yaptırmadım.ama geçen yıl bu bebek konusunda daha bi youndum hatta bunalıma bile girmiştim o zamanlarda adetim bir gün geçse bile hemen test alıp yapıyodum.ne silik çizgi ne pembe hatta o testleri atmayıp ertesi günde bakıyodum belki belirmiştir diye ama malesef hiç bir çizgi çıkmıyodu bembeyaz gözüküyodu.ama şimdio çizgi var ama belli belirsiz

inşallah hamilesindir cnm..........benimde aşılamamın sonucu belli olucak 15 gün sonra.............inşallah müjdeyi buradan yazmak nasip olur hepimize..........

Allah hepınızın gonlune gore bversın kızlar dualarım butun anne olmak ısteyenlerle

tiwiti canım ya şu imzanı küçült lütfen arkdaşım bir yazıyı okurken yemin ederim gözlerim şaşı olacka her imza ekleyişte bir zahmet enter la aşşagı insin

arkadaşlar 3 haftalık bebek idrar testinde çıkarmı sizce nolur cevap verin bilen varsa

bilmiyorum canım ya adette olmadım testime güvenemedim o yüzden soruyorum olabilirmi 3 haftalık hamileysem testte çıkarmı

bedef çıkmayada bilir canım.o idrarda çıkan ilk gebe kaldığında yükselen bi hormondur ve gebelik ilerledikçe düşer.en güzeli kan veya ultrason.neden ?noldu ki?

bedef çıkmayada bilir canım.o idrarda çıkan ilk gebe kaldığında yükselen bi hormondur ve gebelik ilerledikçe düşer.en güzeli kan veya ultrason.neden ?noldu ki?

bu sabah yaptığım testte çok silik bi çizgi çıktı göülmeyecek kadar silikti hemde.sonra akşam üstü arkadaşın eşi sağlık ocağındaki testlerden getirdi onlardan bitane yaptım hiçbirşey çıkmadı acaba birini sabah birini akşam yaptığım içinmi o yüzden merak ettim eğer hamileysem bebek 2 yada 3 haftalık oluyo o yüzden çıkarmı diye merak eetim...ay çok konuştum sanırsam..

X