test yaptım fakat

ayin 13 de adet oldum ramazanda 5 gun surdu yani 17 de bitti ve uc gun ardindan kanamam oldu bes gun ama kucuk damla seklinde bi sey yoktu yani
ondan belli hic bi seyim yok

ayin 13 de adet oldum ramazanda 5 gun surdu yani 17 de bitti ve uc gun ardindan kanamam oldu bes gun ama kucuk damla seklinde bi sey yoktu yani
ondan belli hic bi seyim yok
dediklerinden hiç bişey anlamadım ama kafanda soru işaretlerin varsa evde yap bi test canım.en azından durum netleşir.....

bi sey anlamadin mi bak simdi
13.09.2007 adet oldum
he zaman ki gibi 5 gun surdu
ve 17.09.2007 de bitti
ve uc gun sonra yani 21.09.2007 de kanamam oldu
dort gun falan surdu yani 25.09.2007 kadar ama adet kanamasi gibi degil yani ped uzerine sadece iki uc damla olarak
ve o 25.09.2007 den belli hic bi seyim yok anladin mi simdi canim

insallah anlamisindir ehehehe

bi sey anlamadin mi bak simdi
13.09.2007 adet oldum
he zaman ki gibi 5 gun surdu
ve 17.09.2007 de bitti
ve uc gun sonra yani 21.09.2007 de kanamam oldu
dort gun falan surdu yani 25.09.2007 kadar ama adet kanamasi gibi degil yani ped uzerine sadece iki uc damla olarak
ve o 25.09.2007 den belli hic bi seyim yok anladin mi simdi canim

insallah anlamisindir ehehehe
evet şimdi anladım.hiç böyle bişey duymamıştım valla...adet bittikten 3 gün sonra az da olsa 4 gün süren bir kanama!!!!!
çok garip valla...canım senin son adet tarihini 13 ü olarak kabul edersek adetinin üzerinden baya bir gün geçmiş oluyo.sen durma bi test yap.ben de merak ettim şimdi.herşey gönlünce olsun arkadaşım.a.s.

bu test sabah mi ii olur yapsam simdi de alsam yapsam olur mu ?
aslında test yapmadan önce dört saat tuvalete gitmemiş olman gerekiyor.o zaman daha iyi belli oluyomuş.aslında senin adet tarihinin üzerinden baya geçmiş.belki şimdide yapsan olur..

o zmaan ben bugun alim sabah yapim
haber veririm sizlere ama biliom ki bi sey yok ama hayirlisi olsun buyuk allahimiz bilir

corumlu canım adetın duzensız olmus
senın umudunu kırmak ıstemem ama gebelık olusmamıs olabılır hayatım
cunku normal adet olmamısın dr a gıdıp kontrolden gec ıstersen
duzensız adet kanamaları tedavı olman gerekebılrı
Allah gonlune gore versın canım

aytiiiiii
orda mısın? tebrik ederim canım. nasıl oldu yaaaa.

inan çok sevindim canım . demek ki umutsuz olmamak gerekiyormuş.. allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canım. kendiliğinde oldu demek . süper yaaa

Beklemek çok Zor O Zamani Inşallah Hayirlisiyla Hamişsindir Canim ümitlendirmek Gibi Olmasin Ama Ikinci çizgi Bende De Silik çikmişti Hastanede Yaptirmiştim üç Gün Geçmişti Adetim

hamile olabilirsin tabi en iyi sonuç kan testi kesin sonuç veriyor.idrar testi için normalde 10 gün bekleyin diyorlar ama adet gününde bile hamileliğini öğrenenler oluyor yani kişiye göre değişiyor
idrar testini sabah idrarıyla yap,2.çizgi soluk bile çıksa hamişsindir.yoksa 10 gün dolmasını bekle.
güzel haberlerini bekliyoruz...

kıslar bu sabah gebelik testi yaptım.fakat çok silik çıktı.sizce hamile olabilirmiyim.ilk önce çıkmadı tabiki sonra sonra belirmeye başladı içimden (inanmıyorum beliriyo!)dedim ama öle kaldı.uzaktan bakınca hiç belli olmuyo fakat yakından bakınca belirgin.eşime gelirken bi test daha aldırıyorum.onuda cuma gününü yapıcam.emin olmak için.

canım bedefcim biliyorsun benimde aynı şekildeydi ve kan testinde pozitif sonucu aldım. vakit geçirmeden kan testi derim. biliyorsun ben bekledim ve sonunda bebeğimi kaybetmek üzereyken hamile olduğumu öğrendim. sonundada bebeğimi kaybettim. bu yüzden aman ihmal etme ve biran önce kan testi yaptır.

X