Testere Dişli aslanpençesi fsh Dengeleyici regl duzenleyici

testere dişli aslanpençesi deneyip reglisi duzenlenen varmı

• Ankete Katılan
    55
Kizlar bende ivulasyon gunume kadar ictim adet gecik.esi yaparmi hamile degilsn dedi doktor ilacta octim ovulasyon gunumun ustunden neredeyse 1 ay gecti hala adet olmadim sokturucumun bitmesinin ustnden 3 gun gecti bu ot adetti geciktirirmi

Merhaba ben yeni uyeyim bende bu ayin 23de basladim testosteron hormonuyla prolaktin cok yuksek bende MR cektirdim hipofizimde tümör yok gogsumdende süt gelmiyo bildigim kadariyla prolaktin yuksekligi gebe kalmaya engel bebek sahibi olmak icin basladim... Testere disli aslan pencesinin prolaktini dusurmeye faydasi varmi acaba? Beni bilgirendirirseniz sevinieim.. Kürü uygularken hamile kalan oldumu? Tesekkurler

merhaba ben evliliğimin ilk iki yılında hamile kalamadım. doktora gittim fsh değerim 25 çıktı. doktor bana senin asla çocuğun olmaz bu değeri düzeltecek bir ilaç da yok dedi.dünyam başıma yıkıldı. 3 gün ölü gibi gezdim. sonra nette ibrahim saraçoğlunun fsh yüksekliğine karşı testere dişli aslan pençesi kürünü gördüm düzenli olarak uyguladım. üç dört ay sonra değerler normale inince hemen hamile kaldım. şimdi 3 yasında ve 6 aylık iki kızım var. bu bitki benim için mucizevi bir şey. hatta çocuğumu emzirirken eşim ıhlamur diye farkında olmadan bu otu kaynatıp getirmişti içinde sütler resmen fışkırdı. şimdi sütüm azaldıkça bu ottan içiyorum hormonları dengelediği için sütüm de çogalıyor. allah tüm çocuk isteyenlere nasıp etsin. bu otu kullanmanızı öneririm.

merhaba ben evliliğimin ilk iki yılında hamile kalamadım. doktora gittim fsh değerim 25 çıktı. doktor bana senin asla çocuğun olmaz bu değeri düzeltecek bir ilaç da yok dedi.dünyam başıma yıkıldı. 3 gün ölü gibi gezdim. sonra nette ibrahim saraçoğlunun fsh yüksekliğine karşı testere dişli aslan pençesi kürünü gördüm düzenli olarak uyguladım. üç dört ay sonra değerler normale inince hemen hamile kaldım. şimdi 3 yasında ve 6 aylık iki kızım var. bu bitki benim için mucizevi bir şey. hatta çocuğumu emzirirken eşim ıhlamur diye farkında olmadan bu otu kaynatıp getirmişti içinde sütler resmen fışkırdı. şimdi sütüm azaldıkça bu ottan içiyorum hormonları dengelediği için sütüm de çogalıyor. allah tüm çocuk isteyenlere nasıp etsin. bu otu kullanmanızı öneririm.
Cok tesekkur ederim cevabiniz icin ne kadar sure kullandiniz acaba?

Fsh düşürmek için olan kuru uyguladık.Bir ay yemeklerden iki saat sonra sabah akşam kullandım. Bir iki hafta ara verdim bir ay daha kullandim

ben de kullandım bu kürü. 1 hafta sonunda sol kasığımda şiddetli ağrı başladı. bıraktım. Ama o 1 haftalık süre dahi iyi geldi diye düşünüyorum ki reglim gününde geldi.
Bu ay yine başladım kullanmaya ama ağrı da başladı.
Ne yapsam...

Merhabalar bende tiroit var ilaç kullanıyorum. Testosteron yani erkeklik hormonum yüksek çıktı. Doktor 3 ay diane 35 kullanmamı söyledi fakat bu ilaç çok zararlı ve yurtdışında yasaklı. Bende testere dişli Aslan pençesi aldım. Merak ettiğim bu bitki testosteronu normale indirir mi ? Kullanmaya ne zaman başlamalıyım ? Belli bir gün var mı Adetin şu günü başlanacak falan diye. Ve kullanırken hamile kalındığında ben anlayana kadar bebeğe bir şey olur mu? Kaç gün uygulanır Kür?

X