Bölgesel İncelme Titreşimli zayıflama kemeri kullananların paylaşım alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
jel sadece su bazlı elktiği iletmesi için bildiğiniz minarelle su yani soda kullanabilirsiniz

ya kızlar bende almayı düşünüyorum ama çok kararsız kaldım marka konusunda pilli olanlarda var elektrikli de vibro shape var bunun yorumları fazla ve olumlu bide ab tronic x2 var hangisi daha etkili? Kullananlar Acil cvp verirseniz sevirim......

Merhaba arkadaşlar.Golfen 5 motorlu zayıflama kemeri mi daha iyi (59 tl), yoksa vibroshare mi daha iyi (69 tl) hangisini almalıyım?? Teşekkürler şimdiden

Merhaba arkadaşlar.Golfen 5 motorlu zayıflama kemeri mi daha iyi (59 tl), yoksa vibroshare mi daha iyi (69 tl) hangisini almalıyım?? Teşekkürler şimdiden

canım bende vibrashep çift motor 60w var.5 motorludA VAR.AMA BEN EN İYİ SONUCU ABT........İCX2 DEN ALDIM.G.G. DA 29 TL YE ALDIM 2 HAFTA OLDU

arkadaslar bende dogum sonrası gobek sarkması ve tabıkı basen sorunu var ben wollex cıft motorlu kemer aldım ınanılmaz kuvvetlı bır tıtresımı var bu kadar olacagını tahmın etmemıstım. yagları harekee gecırdıgı barız bellı cunku asırı yanma ve kasınmam oluyor. dıyet yapamıyorum bebegımı emzırıyorum cunku, alalı 3 gun oldu bakalım ıse yarayacakmı. bu markayı kullanan varmı acaba

valla şuan fiyatlarını bilmiyorum ama biz bu kemeri ilk çıktığı zaman 250-300 tl ye getirtmiştik internetten. annem kullanmaya başladı ama annemin göbeğini düşürdü kemer dahada kullanmadı attık bi köşeye.bizimkisi jelli pilli olanlardan değil fişe takınca çalışıyo bende yapmayı düşünüyorum şimdi ama diyet yapamam ben yapımı biliyorum sadece ekmekten kısıp biraz göbek hareketleri ve kemerden kullansam işe yarar mı acaba?:44::44:

Bende aldım 1 ay önce ama 2 gün kullandım. Şimdi tekrar başlamak istiyorum. Haftalık olarak ölçüleri yazarım bir değişiklik yaparsa

bende az önce netten sipariş verdim bilindik marka 65 liraya umarım işe yarar elbetteki diyet ve egzersizle :KK8:][/SIZE][/FONT]

Son düzenleme:
bende yarın almayı düşünüyorum ve memnum kalacağıma inanıyorum 1 ay sonunda sizlere yazarım tekrar

boşuna para veripte almayın valla paranıza yazık, bende alıp kullanmıştım hiç bir işe yaramıyor benden söylemesi.

boşuna para veripte almayın valla paranıza yazık, bende alıp kullanmıştım hiç bir işe yaramıyor benden söylemesi.

valla ben aldım 1 haftada 3 kilo verdim :) sadece titreşimi kullanırsan bir işe yaramaz zaten.yanında spor yapacaksın,bol su içeceksin,hareketli olacaksın,yediklerine dikkat edeceksin ve sonra hedefine ulaşaacaksın.hiç kimse asla oturduğu yerden kilo veremez..

bende pişman oldum ilk heves takıosun sora üşeniosun benimkinin jeli falan vardı elektrik çarpıyo gibiydii ııııııı.... boşuna para vermişim

X