Toksinlerden arınmak için bağırsak temizliği (hint yağı ile)

tesekkurler.ama sanırım hıcbır seye neden olmadı vucudumda.çunku baksana kac gun gectık tık yok bende.hala eskı duzen zar zor azcık azcık.napalım artık baska metodlar deneyecegım sonuc alınca da buraya yazarım.sıze bol sans.umarım sızde ıse yarar.

yok canım ben bu durumda denemeyi düşünmüyorum.zaten benim wc sorunum yok,toksin atmak ve zayıflamak için deneyecekdim ama denemeyeceğim. bende başka şeyler aramaya dvam edeyim bari.hepimize bolşansss

kızlar bu sabah ılık suyla 3 yemek kaşığı içtim ölecem sanki kustum kusacam ne iğrenç bir şeymiş inş işe yararda boşa çekmiş olmam bu işkenceyi gelişme olursa yazarım

kızlar haber vermekte geciktim kusura bakmayın hiç bir işe yaramadı bütün gün miğdem bulandı durdu tövbe bir daha yağ içmekmiiiii

bende bugün deniyorum..üçkaşığı zorla içtim şimdi..çilek reçeli yaladım acıcık yoksa çıkarıyodum kesin iğrenç yağ içmek yaa :sinifsinif:

Ben de denedim bunu, denemez olaydım. Miğdem allak bullak oldu. İğrenç bir şey. Müshil etkisi yaptığı doğru, ne var ne yok çıktı dışarı ama halsiz bıraktı, 2 günde kendime gelemedim. :)

suda beklettim...içmeye çalıştım 1 yudum alamadan çıkardım...tadı berbat acı iğrenç...kızlar ben yanlış bişeymi kullanıyorum yoksa metot mu yanlışyardımmm....

bu arada her şeye atlamanın sonucunudu görmüş oldum sadece ilk sayfadaki 3 çorba kaşığıiçen arkadaşın anlatımındaki rehavete kapıldım sanırım.lay lay lom bişeymiş gibi gel gör ki sonraki sayfalarda damlalardan bahsediliyor...demekki neymiş sonuna kadar okumak lazımmış ve her söyleneni bi bilene sormadan yapmamak kimse alınmasın bu bir özeleştiridir...

Kızlar yine Ender saraç IN fazla kilolu olanlara yardımcı olacak bir önerisi de bağırsak temizliğidir
bağısak temizliği,bağırsaklarda birikmiş olan toksinleri etkili bir şekildee boşaltılmasıdır

bayanlar ayda 1 defa çalışmadıkları bir günü seçerek
bu uygulamayı yapmaları ardından da sulu diyet yaparak kilo vermeleri mümkündür diyor.yaz ayında yapılması uygundur(nasıl olsa havalar daha sıcak)

önce yaklaşık 3 çorba kaşığı saf hint yağı(aktardan alabilirsiniz)içilir
iyice acıkana kadar uzun bir süre bir şey yenmez,bol bol su içilir
su ılık olmalı,önceden kaynatılmış ılıtılmış,cam şişede olacak
soğuk ve aşırı sıcak içilmeyecek
çoık çok acıkınca ballı limonlu ılık su ve ya sulandırılmış ayran
daha da acıkınca sebze çorbası ve ya komposto,ya da gazı uçmuş maden suyu

a.ssengözlerimebaksanab

denemek lazım gerçekten güzel öneri ama wc yolu gözüktüğü için çalışanlar dikkat izinliyken yapın :KK66:

Bir gün boyunca bu uygulamayı yaptıktan sonra bağırsaklarımız temizlenir mi yoksa 1 hafta boyunca sıvı beslenilmeye devam mı edilecek?

arkadaşlar bunu yaptıktan sonra bağırsaklar temizlenirken öyle hoş olmayan manzaralarla karşılaştınız mı acaba?? hani bağırsak kurdu falan diyolar ya onu soruyom :KK17:

bi de bu yapıldıktan sonraki günlerde normal yememize devam edebilir miyiz yoksa başka uygulamalar mı gerekecek??? yarın yapacam da o yüzden soruyoomm

arkadaşlar bunu yaptıktan sonra bağırsaklar temizlenirken öyle hoş olmayan manzaralarla karşılaştınız mı acaba?? hani bağırsak kurdu falan diyolar ya onu soruyom :KK17:

bi de bu yapıldıktan sonraki günlerde normal yememize devam edebilir miyiz yoksa başka uygulamalar mı gerekecek??? yarın yapacam da o yüzden soruyoomm

a.s bende yarın başlıycam 2 günde ortalama kaç kilo veriliyo

sabahlari iceceginiz yarim bardak zeytinyagi da ayni etkiyi yapiyo.icine limonda sikin.üstüne bir bardak da ilik su icin .cok etkili

yapamadım kızlar hint yağı hiç bağırsağımı çalıştırmadı
form çayı bile içtim
hele o lahana çorbası 1 kase içtim 2. de kusacaktı 1 tencerenin hepsini döktüm
kokusu bile midemi bulandırıyodu artık
ama çok az yemek yedim
hafif hissediyom kendimi

konuyu baştan sona okudum, hatta haftasonu hint yağı alıp böyle bir işe bile girişecektim ama bu detoks hakkında biraz araştırma yaptım, Osman Müftüoğlu’nun aşağıdaki röportajına rastladım. Bağırsak detoksuna kalkışmadan önce bir okuyun derim:

Hrriyet

Bilinçsizce yapılan detoks uygulamalarının bağışıklık sistemi üzerinde olumsuz etkiler yaratabileceği fikrine katılıyorum.

Ancak hint yağının müshil olarak kullanımı hem yaygın hem de yerel tarifler arasında çok popüler. Ne yazık ki her bünyede aynı etkiyi yaratmıyor:/..Ben öğle saatlerinde 3 yemek kaşığı hint yağını sıcak suyla karıştırıp içtim, ardından 4 saat kadar hiç birşey yemedim,sadece ılık su içtim.Daha sonra da az az yoğurt ve 1 kase de çorba içtim bu saate kadar ancak hiçbir etki yaratmadı vücudumda. Halbuki bir süredir devam eden düzensizliğin yarattığı toksinlerden kurtulabilirim diye sevinmiştim:/

X