Trabzon tüp bebek

minikooommm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2020
841
797
30
Merhaba hanımlar. Trabzon Kaşüstü tüp bebek merkezinde tedaviye başlayan var mı acaba. Yeni bir hastane ve doktor arayışı içerisindeyim. Bilgisi olan yazabilir mi

Merhaba size kim ne dedi bilmiyorum ama ben kendim orada tup bebek tedavisiyle ilk gebeliğim hemen tuttu ama rahim ağzı yetmezligi olduğu için çocuğum düştü birdaja orada yine tedaviye basliyacagim yetmezliğinden. Ama çok iyiler ilgileri insanlığı şuan zaten asiri yogunlar ben memnunum

Gözün aydın canım memnun kaldın yani 🙏🙏
Diğer hastaneleri de çok araştırdım ama iyi yorum almadım hiç bende tekrar farabide yaptırdım. Çok şükür olumlu sonuç aldım. Pazartesi günü kontrole gitcem . Allahin izni ile sorunsuz kese görürüm inşallah. Sen hangi aşamadasın. İnşallah herkes sağlıklı gebelik elde eder🙏

bende dün gittim adetin 3. günü lattawin fitil foliyot ve duphaston verdi, salı günü kontrol. bakıcam artık sizin nasıl olmuştu, birde 2 ay sonra transfer yapıcam dedi dr bey bana sizde nasıl oldu
Rahim filmi çekildiğim zaten 2. Adette başlayacağız demişti bana bana estrofemde vermişti yazdığınız ilaçlara el başladığım ay

Rahim filmi çekildiğim zaten 2. Adette başlayacağız demişti bana bana estrofemde vermişti yazdığınız ilaçlara el başladığım ay
bana iki ay beklicez dedi dondurucaz dedi yani bundan sonra öyle yapıyoılar mış sana estrofem verdi bana başka ilaç verdi neye göre acaba

bana iki ay beklicez dedi dondurucaz dedi yani bundan sonra öyle yapıyoılar mış sana estrofem verdi bana başka ilaç verdi neye göre acaba
Estrofem tedaviye başladığı adette veriyor o yüzden vermemiştir benimde dondurulmuş oldu mecburen çünkü genetik incelemeye gitti embriyolarım

X