transfer iptal oldu yaşayan varmı !!!!

suleerb

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2023
131
48
37
merhaba kızlar aralıkta tüp bebek tedavisine başladım ocak aralıkta transferim tsh seviyesi yüksek olması nedeniyle yapılmadı suanda normale döndü subatta trnasfer olacaktım fakat bu defada progesteron hormonu 6.6 cıktı yükseklik sebebiyle trnasfer olmadı mart adetini bekliyorum yasım 37 5. gün 2 embriyo trnasfer yapılacak bu durumu yasayan varmı bana destek olabilirmisiniz bu hormon nasıl düşer ? napmam lazım bana yardım edin lütfen

Benimde şubat ayında transferim olacaktır reglinin 3. günü progesteron 0,96 çıktı bu nedenle mart ayına kaldı

nasıl yani ama o değerler normal canım benm de 3. günü yüksek cıktı işte ama senin değerin cok normal

Bu ay regli öncesi ilaç kullanıp regli olduğumda bırakacağı. 0,70 ve altını görmek istediğini söyledi bana.

B
Benimde şubat ayında transferim olacaktır reglinin 3. günü progesteron 0,96 çıktı bu nedenle mart ayına kaldı
Bende bole bi degerle transfer oldum neden iptal ettiler acaba ? Baska bi sebebi vardir

reglinin 3. günü değerim bu çıkınca doktor embriyoları riske atamam herşey tam olsun en azından 0,70 görmek istiyorum dedi ve iptal etti malesef. adetin 3. günü testimin fotoğrafını da koydum bana söylediği buydu bir tek bende anlamadım. Tutsunda 1 ay daha bekleriz :)

Eklentiler

• Resim1.png
    Resim1.png
    60,2 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleme:
reglinin 3. günü değerim bu çıkınca doktor embriyoları riske atamam herşey tam olsun en azından 0,70 görmek istiyorum dedi ve iptal etti malesef. adetin 3. günü testimin foto
tabi canım tek tutsun da herşeye razıyız allah yardımcın olsun hepimizin

merhaba kızlar aralıkta tüp bebek tedavisine başladım ocak aralıkta transferim tsh seviyesi yüksek olması nedeniyle yapılmadı suanda normale döndü subatta trnasfer olacaktım fakat bu defada progesteron hormonu 6.6 cıktı yükseklik sebebiyle trnasfer olmadı mart adetini bekliyorum yasım 37 5. gün 2 embriyo trnasfer yapılacak bu durumu yasayan varmı bana destek olabilirmisiniz bu hormon nasıl düşer ? napmam lazım bana yardım edin lütfen
Merhaba TSH kaç çıkmıştı acaba? Benim 5.81 çıktı iptal edilir mi acaba

Merhaba TSH kaç çıkmıştı acaba? Benim 5.81 çıktı iptal edilir mi acaba
edilebilir benm de 6.3 cıkmıstı doktorum bu sekilde yapılmaz dedi yapılmaması daha iyi emin ol düşüğe yol acıyor hemen bi endokrin görünmeni tavsiye ederim ilaç başla benim fikrim tabi doktorun zaten cok cok sık elerse trnadferi yapmaz 5,81 yüksek bi değer 2,5 olması gerekiyor

edilebilir benm de 6.3 cıkmıstı doktorum bu sekilde yapılmaz dedi yapılmaması daha iyi emin ol düşüğe yol acıyor hemen bi endokrin görünmeni tavsiye ederim ilaç başla benim fikrim tabi doktorun zaten cok cok sık elerse trnadferi yapmaz 5,81 yüksek bi değer 2,5 olması gerekiyor
Sonuna gelmistim bir hafta sonra transferdi çok uğraştım. Ama hayırlısı tabi ki doktoruma attım bakalım ne diyecek

bende öyle 4 aydır erteleniyor sabret güzel olacak ama hemen bi endokrine görün tüp bebek transferi yaptırcagını söle o kilona boyuna göre ilaç dozunu ayarlıyor ve 1 ayda düşüyor bazen 45 günde ama düşüyor mutlaka ama benm fikrim düşür mutlaka bu degeri doktorun tsh mutlaka ister senden trnasferden önce dediğm gibi trnasfer yapılmaması kötü sonuc alınmasından daha da iyi sabret gecikiyorsa hayırlısı oldugu içindir hep böyle dua ettim üzülme

X