transfer iptal oldu yaşayan varmı !!!!

Bende dondurulmuş transfer sürecindeyim pazartesi günü endometrium kalınlığım 6,5mm cıktı bugün kontrolüm var artış olmazsa eğer muhtemelen benim de mart regl sürecime ertelenecek

Son düzenleme:
Bende dondurulmuş transfer sürecindeyim salı günü endometrium kalınlığım 6,5mm cıktı bugün kontrolüm var artış olmazsa eğer muhtemelen benim de mart regl sürecime ertelenecek
hayırlıs olsun geç olsun da gğç olmasın en iyisini bilior doktorlar ben cok gğveniyorum insallah bebişlerimiz tutunuz bize allah bize bagıslasın insallah

hayırlıs olsun geç olsun da gğç olmasın en iyisini bilior doktorlar ben cok gğveniyorum insallah bebişlerimiz tutunuz bize allah bize bagıslasın insallah
Amin inşallah bu arada salı diye yalnış yazmışım pazartesiydi. Kontrolüm. Bugün 17:20 de gideceğim bakalım hayırlısı olsun hakkımızda 💕🙏🏻

Bmmde 4. TEdavim bunu baska bir yerde yaptiriyom burda denedik prp den 2 ay sonrada tup bebege basladik bakalim yumurtalarin kalitesi nasl olacak. Senin nasl gidiyor tedavin
bemm de transferim kaldı 11 yumurtam cıktı 7 si döllendi 3. güne 5 i 5. i güne de 2 tanesi kaldı yavruların onu transfer edecekler bana canım ama tsh yüksekti iptal oldu 9 subatta transfer yapacaklardı oda progesteron yüksek cıktı yine yapamadılar mart adeti bekliyorum 11 i gibi olcam sonra da transfer olurum insallah dua edin

bemm de transferim kaldı 11 yumurtam cıktı 7 si döllendi 3. güne 5 i 5. i güne de 2 tanesi kaldı yavruların onu transfer edecekler bana canım ama tsh yüksekti iptal oldu 9 subatta transfer yapacaklardı oda progesteron yüksek cıktı yine yapamadılar mart adeti bekliyorum 11 i gibi olcam sonra da transfer olurum insallah dua edin
Rabbim hakkinda en hayirlisini kolaylastirsin saglikla tutunsunlar canim 🤲🤲

Benimde TSH problemim vardı ilk ölçü 4,10 du. 50 mg 2,50 civarına düşürdü ama yaklaşık 3 aydır 75 lik kullanıyorum 1,90 lara düştü.

merhaba kızlar aralıkta tüp bebek tedavisine başladım ocak aralıkta transferim tsh seviyesi yüksek olması nedeniyle yapılmadı suanda normale döndü subatta trnasfer olacaktım fakat bu defada progesteron hormonu 6.6 cıktı yükseklik sebebiyle trnasfer olmadı mart adetini bekliyorum yasım 37 5. gün 2 embriyo trnasfer yapılacak bu durumu yasayan varmı bana destek olabilirmisiniz bu hormon nasıl düşer ? napmam lazım bana yardım edin lütfen

Selam 2023 nisanda tedaviye başladım bir ay iğneler ilaçlarla geçti haziranda yumurta toplama işlemim yapıldı ama ondan sonra bir türlü transferim gerçekleşmedi her ay başka bir sorun yaşadım doktorum her seferinde transfer için doğru zamanı bekletti o dönem baya bizim için zor geçti artık olmayacak diye düşünmeye başlarken 2023 kasımda transferim yapıldı ve şuan 4 aylık hamileyim doğru zaman çok önemliymiş onu anladım o yüzden ertelenmesinde bi neden vardır doktoruna güven ve doğru zamanı bekle hiç beklemediğin bi anda hayat küçük süprizlerle dolu 🌸

X