transfer iptal oldu yaşayan varmı !!!!

Kontrolüm çok güzel geçti endometrium kalınlığım 12.6mm olmuş ilaçlar iğneler eklendi reçeteme bu gece progestan iğneye başladım her şey yolunda giderse 4mart pazartesi öğleden sonra transferim olacak 💕🙏🏻
ay cok sevindim güzel haberlerini bekliyoruz insallah tamamı mutlaka bilgi ver canım

Selam 2023 nisanda tedaviye başladım bir ay iğneler ilaçlarla geçti haziranda yumurta toplama işlemim yapıldı ama ondan sonra bir türlü transferim gerçekleşmedi her ay başka bir sorun yaşadım doktorum her seferinde transfer için doğru zamanı bekletti o dönem baya bizim için zor geçti artık olmayacak diye düşünmeye başlarken 2023 kasımda transferim yapıldı ve şuan 4 aylık hamileyim doğru zaman çok önemliymiş onu anladım o yüzden ertelenmesinde bi neden vardır doktoruna güven ve doğru zamanı bekle hiç beklemediğin bi anda hayat küçük süprizlerle dolu 🌸
canım ne güzel haber allah sağlıkla kucağına aldırsın çiçeğim evet bende öyle diyorum dogru zaman hayılısı böyleymiş doktora gğveniyorum tabi insallah bende saglıklı bi gebelik oluşur çok dua ediyorum sen hamilesin sende et ne olur allah bütün kapılarımızı açsın inşallah canım

biz çözdürme parasını o ay vermedik iptal olunca diğer ay ödemiştik sadce çözüdme parası var baska da ödeme yapmadık canım
Bugün baska bir hastanede daha test verdim. 2.40 çıktı bı rahatladım ama şimdi hangisi doğru stresine girdim :)
5.80 çıkan test için kan başka laboratuvara gönderilmişti bekleme kaynaklı yüksek çıkmış olabilir demişti doktorum.
Bugün de boş yere 75 mcg içtim ilacı 🤦😅

Bugün baska bir hastanede daha test verdim. 2.40 çıktı bı rahatladım ama şimdi hangisi doğru stresine girdim :)
5.80 çıkan test için kan başka laboratuvara gönderilmişti bekleme kaynaklı yüksek çıkmış olabilir demişti doktorum.
Bugün de boş yere 75 mcg içtim ilacı 🤦😅
kı boşyere olur mu :KK70: öyl düşünme ama testleri hep aynı yerde vermeye calıs canım labaratuar kaynaklı değişkenlik gösteriyor olabilir

kı boşyere olur mu :KK70: öyl düşünme ama testleri hep aynı yerde vermeye calıs canım labaratuar kaynaklı değişkenlik gösteriyor olabilir
Ahaha ya ne biliyim 2.40 çıkınca 😂😂 ben her seferinde başka hastanede veriyordum testleri canım yeni öğrendim laboratuvar hastanenin içinde ise orada test yaptırmak gerkiyormjs bekleyen kan farklı sonuç gosteriyormus bu da tecrube oldu bana çok teşekkür ederim cevapların için inşallah duamdasin 🥰💞☺️

Ahaha ya ne biliyim 2.40 çıkınca 😂😂 ben her seferinde başka hastanede veriyordum testleri canım yeni öğrendim laboratuvar hastanenin içinde ise orada test yaptırmak gerkiyormjs bekleyen kan farklı sonuç gosteriyormus bu da tecrube oldu bana çok teşekkür ederim cevapların için inşallah duamdasin 🥰💞☺️
ay cok teşekkür ederim cnm dualarını esirgeme benm de değerlerim düzgün cıksın bu ayda transferim yapılsın kavusaym bebelerime insallah cnm

ay cok teşekkür ederim cnm dualarını esirgeme benm de değerlerim düzgün cıksın bu ayda transferim yapılsın kavusaym bebelerime insallah cnm
Canım Allah kalpleri bilendir içten dua ediyorum senin için inşallah hayirlisiyla transferin olsun sağlıkla kucağına al. 🙏 Burada doğum sonrası süreçleri de konuşalım inşallah 😍

Canım Allah kalpleri bilendir içten dua ediyorum senin için inşallah hayirlisiyla transferin olsun sağlıkla kucağına al. 🙏 Burada doğum sonrası süreçleri de konuşalım inşallah 😍
ayyyyyy umarım ya allah söletti konuşacagız kesinnnnnnnnn
1709216788696.png

canım cok sevindim olacak inanıyorum :) seninde yarınki testin yükselecek beta eminim
Çok teşekkür ederimm çok şükür artmış yüzde seksen oraninda. Artık kese oluşacak mi diye bekleyeceğim🥹🤲🏻❤️ inşallah senin de heyecanına ortak olup güzel haberini okumak nasip olsun 🌸🌸🤲🏻

Çok teşekkür ederimm çok şükür artmış yüzde seksen oraninda. Artık kese oluşacak mi diye bekleyeceğim🥹🤲🏻❤️ inşallah senin de heyecanına ortak olup güzel haberini okumak nasip olsun 🌸🌸🤲🏻
ah bugün içimden geçirdim herşeyi çok çok teşekkür ederimm öyle burnum sızlıyor ki anlatamam

X