Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Twety b-hcg yi eğer çatlatma iğnesi vurulmadıysan b- hcg sadece gebelikle yükselir.çok mu ümit oluyor bilmiyorum ama bu bilgi sağlam.önce gebelik başlayıp sonra biz farkedene kadar sonlanabiliyor.bu ihtimalde var tabi.çok kadın farkına bile varmadan adet gününe kadar değer düşebiliyor.ama iğne vurulmadıysan bu değer umut verici
hayır iğne falan olmadım ilaç kullanmadım regl de geçiyor
doktorda bu ihtimalden bahsetti ama kanamam olmadı
testi çarşambagünü yaptırmıştım kimyasal gebelikolsa kanamam olmazmıydı düşük yaptığımda beta hcg sıfırlanınca kanmam başlamıştı çok sağol cevap için çok umutlanıyorum böyle pozitif şeyler duyunca inşallah hamileyimdir

Kızlar benimde 5. Günüm 2 tane blast embriyo transfer ettiler sizlerin belirtileri nelerdi benim ilk denrmem kimyasaldı o yüzden çok korkuyorum

Kızlar benimde 5. Günüm 2 tane blast embriyo transfer ettiler sizlerin belirtileri nelerdi benim ilk denrmem kimyasaldı o yüzden çok korkuyorum
Hiç belirti arama canım. Aksi ispatlanana kadar hamilesin:) Keyfini çıkart.
Hiç belirtisi olmayıp hamile kalan, sözüm ona belirti olup kalamayanlar var. Kullandığımız ilaçların etkileri onlar. Takma kafana.

Hiç belirti arama canım. Aksi ispatlanana kadar hamilesin:) Keyfini çıkart.
Hiç belirtisi olmayıp hamile kalan, sözüm ona belirti olup kalamayanlar var. Kullandığımız ilaçların etkileri onlar. Takma kafana.

Haklısın ama ilk denememde de herkesin bahsettiği belirtileri yaşamadım kimyasal ile sonuçlandı ve şuan yine aynı durumdayım ve çok korkuyorum

Merhaba arkadaşlar..benim 13. Gün 381,4 cikti...15. Gün aniden 1336 cikti..4gun sonra ultrasonla görmek istedi doktorumuz..ama hemşirenin konusmasi beni telaslandirdi biraz...bu kadar yuksek olmamaliydi diye...en kotu ne olabilir ki sizce?? Bi de bu donemde belirti olarak ne hissedilir acaba? Ben sadece ara ara kasik batmasi hissediyorum o kadar...

Değerin düştü canim negatif oldu dondurulmuş karla devam edicem"zeynepcicek, post: 38631062, member: 564205"]Bazilarinda bu deger yukseliyor bazilrinda ise booooom
Insallah sansli kisilerden olursun benim gun asiri 2.5 katina cikmisti.
Olmadi.[/QUOTE]
Degerim

slm arkadaşlar benimde 13 gün değerim 834 çıkmıştı 2 embriyo transfer edldi(dondurulmuş).çok şükür şuan 14. haftamızdayız .
Cok olmus yazali msj ama ikizmiymiş sizin bebisler son durum nedir merak ettim benimde 12. Gun degerem 700 lerde de. Sevgiler

yarın yaptıracam canım 4 gün geçsin istedim :KK43:
Ay cokta olmus siz yazali ama 2. Gebiginiz nasil beşizzz olduydu yaaa 5 embiryo transferi yapiyirlarmi biz 2 yi zor yaptiryoruz . :) sayfa devamini okumadim insallah simdi her sey gonlunuze goredir. Sevgiler

X