Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Kızlar transfer sonrası 18.gun kanaması olan var mı? Benim bugün kanamam başladı. Beta Hcg 3545 moralim çok bozuk...

Benim 24.gün böyle pembe renkte sanki başka bi akıntıyla karışık bi lekenmem oldu.Göğüslerimdeki var olan o şişkinlikte inmişti. o gece hiç uyumamıştım,çok üzüldüm.Ama ertesi günden sonra daha bişey gelmedi.Google sordum,her türlü anlamı olduğu yazıyor. Artık pazartesi içimde neler olup bittiğini öğrencem artık.Kalp atışı ya var,ya yok.Bakalım cevap ne olcak. Kısmet bakalım.
Sende geçtimi sonra? Yoksa Devammı etti? Hakkımızda hayırlısı..

kızlar lütfen bana bır yardımcı olun
progesteron eksikliği kimyasal gebeliğe neden olur mu ? progesteronum 3.92 çıktı beta hcg 113.4 ama kahverengı kanamam var kımyasal düşük yapıyorum yıne daha önce bır kez daha yaşadım bu durumu.

kızlar lütfen bana bır yardımcı olun
progesteron eksikliği kimyasal gebeliğe neden olur mu ? progesteronum 3.92 çıktı beta hcg 113.4 ama kahverengı kanamam var kımyasal düşük yapıyorum yıne daha önce bır kez daha yaşadım bu durumu.

Canım proluton iğne ya da jel kullanmıyor muydun?

Canım 5. gün ya da 6. gün embriyosuna blast denir. Şöyle hesapla hangi gün opu hangi gün transfer oldun?
Benimki kasimdaku tedavi de donduruldu ocak da transfer oldu bana verilen kağıtta 2 tane blast embriyo transfer edildi yaziyodu 5. gün yanlış yazmisim

Benimki kasimdaku tedavi de donduruldu ocak da transfer oldu bana verilen kağıtta 2 tane blast embriyo transfer edildi yaziyodu o zaman 5. gün oluyor yanlış yazmisim

Tamam canım o zaman embriyo transferine göre değil, blastokist transferine göre hesapla gebeliğini o linkten.

yok canım kullanmıyorum sağlıksız gebelik dıye düşünüp vermediler sanırım. bu arada belkı dış gebelık bıle yaşıyor olabılırım
Canım progesteron dediğin için söyledim acaba baştan kullansaydın progesteronunu yükseltir miydi bu ilaçlar diye gebeliğinin sağlıklı ya da sağlıksız olduğunu doktordan başkası anlayamaz maalesef. İnşallah herşey yoluna girer, stres yapma dinlen ve bol bol dua et canım allahım hakkımızda hayırlısını versin.

Canım progesteron dediğin için söyledim acaba baştan kullansaydın progesteronunu yükseltir miydi bu ilaçlar diye gebeliğinin sağlıklı ya da sağlıksız olduğunu doktordan başkası anlayamaz maalesef. İnşallah herşey yoluna girer, stres yapma dinlen ve bol bol dua et canım allahım hakkımızda hayırlısını versin.
amin canım evet doktor dedi sağlıksız gebelik dıye bende onu düşünüyorum en baştan progesteron verilse sağlıklı bır gebelık olurmuydu. degerım düşmediğ gibi çok az artmış şimdi dış gebelik mı dıye korkuyorum

X