Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

amin canım evet doktor dedi sağlıksız gebelik dıye bende onu düşünüyorum en baştan progesteron verilse sağlıklı bır gebelık olurmuydu. degerım düşmediğ gibi çok az artmış şimdi dış gebelik mı dıye korkuyorum

Ben transferden önce başladım canım opudan beri crinone jel kullanıyorum her sabah, 5 günde bir de opunun ertesi gününden beri proluton iğne oluyorum. Baştan sana verilmemiş miydi tüm bunlar? Ayrıca sabah akşam estrofem kullanıyorum.

kızlar 9. gün değerim 257 idi,11.gün yani bugün 543 oleyyyy çok mutluyum,Rabbim isteyen herkese nasip etsin
Gözün aydın cnm.rabbim sağlıkla tamamına erdirsin inşallah.kaçıncı gün embriyosuydu senin? Benim 2.gün embriyosu 8.gün de sonucum 13.88 ve 10.günde 31.21 di asıl test tarihim yarın ben de heycanla yarını bekliyorum.hepimiz güzel haberler alalım inşallah

Gözün aydın cnm.rabbim sağlıkla tamamına erdirsin inşallah.kaçıncı gün embriyosuydu senin? Benim 2.gün embriyosu 8.gün de sonucum 13.88 ve 10.günde 31.21 di asıl test tarihim yarın ben de heycanla yarını bekliyorum.hepimiz güzel haberler alalım inşallah
Benim dondurulmuş 5.gün embriyosundan tek transfer yapildi,Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Ben transferden önce başladım canım opudan beri crinone jel kullanıyorum her sabah, 5 günde bir de opunun ertesi gününden beri proluton iğne oluyorum. Baştan sana verilmemiş miydi tüm bunlar? Ayrıca sabah akşam estrofem kullanıyorum.
canım benımkı tup bebek değil buradakı arkadaşlar progesteron hormonu hakkında bılgi verriler dıye yazdım. normal yollarla gebe kaldım 2 seferdır ama ıkısıde sağlıklı değil bırı işte kımyasal buda daha kımyasalmı dış gebelık mı bellı değil

Mrb arkadaşlar bu topiğinizdeyim ilk defa yazıyorum 9 Şubat transferimin 9. Günü idi ve biraz erken olmasına rağmen test yaptırdım 1.20 çıktı ve ben iptal oldum resmen yarın 12. Gün ve tekrar kan vereceğim böyle olupta hiç yükselen oldumu bildiğiniz cok moralim bozuk yarın sırf eşim için gideceğim

Merhaba arkadaşlar
8.gün : 100.9
11.gün : 244.04
14.gün : 514
16.gün:1141.76
18.gün:2247.04
Ikinci tüp bebek denemem sonuçlarım şuanda iyi gidiyor ama insan yinede rahatlamıyor çünkü şimdiki dertte acaba kese oluşacakmı kalp atışını duyacakmıyız beklemedeyim ultrason için haftaya Salı günü geleceksin dedi doktor Allah hepimizi evlatlarımıza kavuştursun
Merhaba bu testleri doktor mu istedi ben sadece 2 kez yaptırdım doktor bi daha yap tir demedi

28.01.2015 te iki adet 3. gün embriyosu transfer edildi 10.gün 07.02.2015 te beta HCG test günümüzdü beta HCG 20.4 çıktı doktorumuz gebelik var dedi 12.02.2015 te verdiğimiz kanda beta hcg sonucumuz 41.57 çıktı sizce değer nasıl normalmi arkadaşlar acil cevap bekliyorum

28.01.2015 te iki adet 3. gün embriyosu transfer edildi 10.gün 07.02.2015 te beta HCG test günümüzdü beta HCG 20.4 çıktı doktorumuz gebelik var dedi 12.02.2015 te verdiğimiz kanda beta hcg sonucumuz 41.57 çıktı sizce değer nasıl normalmi

28.01.2015 te iki adet 3. gün embriyosu transfer edildi 10.gün 07.02.2015 te beta HCG test günümüzdü beta HCG 20.4 çıktı doktorumuz gebelik var dedi 12.02.2015 te verdiğimiz kanda beta hcg sonucumuz 41.57 çıktı sizce değer nasıl normalmi
Canim benim de 49 cikti 12.Gun. 20 gun 3900lerde. Umudunu hic kaybetme. Ben de dusuk demistim ama yukseldi. Simdi kese bekliyorum.

Transferimün 10.gün Hcg değerim 81 çıktı. Dr yarında yaptır dedi. Yükselirse olumlu tabii ki.
18 şubatta yani 6 gün evvel yaptığım Choriomon iğnesindeki hcg ye bağlı çıkıp çıkmadığını bilemeyiz dedi.
Bu iğne kaç günde tolere oluyor ki vücuttan bilen var mı?

Transferimün 10.gün Hcg değerim 81 çıktı. Dr yarında yaptır dedi. Yükselirse olumlu tabii ki.
18 şubatta yani 6 gün evvel yaptığım Choriomon iğnesindeki hcg ye bağlı çıkıp çıkmadığını bilemeyiz dedi.
Bu iğne kaç günde tolere oluyor ki vücuttan bilen var mı?
o iğneden bende oldum ve cevabı çok merak ettim. bugün transferimin 8.günü 18.27 çıktı tahlil sonucu. pozitif diyebilirmiyiz

o iğneden bende oldum ve cevabı çok merak ettim. bugün transferimin 8.günü 18.27 çıktı tahlil sonucu. pozitif diyebilirmiyiz
İğneden dolayı pozitif çıkabilirmiş. Ben o iğneyi transferden sonra 4. Gün vurdum ve idrar testinde

Transferden 4 gün sonra hcg içeren iğneden vurdum 7. Gün idrarda silik pozitif çıktı bugün 10. Gün ve kanda 81 hcg çıktı ve bu pozitif bildiğim kadarı ile ama 18.27 bilmiyorum. İğneden olabilir. Bence bekle.

İğneden dolayı pozitif çıkabilirmiş. Ben o iğneyi transferden sonra 4. Gün vurdum ve idrar testinde

Transferden 4 gün sonra hcg içeren iğneden vurdum 7. Gün idrarda silik pozitif çıktı bugün 10. Gün ve kanda 81 hcg çıktı ve bu pozitif bildiğim kadarı ile ama 18.27 bilmiyorum. İğneden olabilir. Bence bekle.
4 gün oldu iğneyi yapalı.çift transfere göre değer düşük. ilk denememde 8.gün 15 çıkmıştı pozitifti ama 10 haftalıkken kalbi durmuştu.bu kez de aynısı olacak diye çok korkuyorum.herşeyin hayırlısı. bidahaki testi 2 martta yaptırırım artık dr o tarihte istemişti

4 gün oldu iğneyi yapalı.çift transfere göre değer düşük. ilk denememde 8.gün 15 çıkmıştı pozitifti ama 10 haftalıkken kalbi durmuştu.bu kez de aynısı olacak diye çok korkuyorum.herşeyin hayırlısı. bidahaki testi 2 martta yaptırırım artık dr o tarihte istemişti
Bugün hcg 110 yanii hamileymişim dr öle dedi

çok sevindim gözün aydın olsun. allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım.. ben de 2 mart ta öğrenicem inşallah...
Saol canm allah sonunu getiri inşalalh. Hadi güzel haberleride bekliyorun senden
çok sevindim gözün aydın olsun. allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım.. ben de 2 mart ta öğrenicem inşallah...

Bugün 13. Gün hcg değerim 295
9.gün 81
10. Gün 110 du

Acaba ikiz olurmu ki

X