Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Kızlar buraya kötü haber yazmak hiç istezdim ama tahmin ettiğim gibi kimyasal gebelik

9 gün : 44
12 gün aksam : 81
13 gün sabah:61

Şu mübarek günde herkese dua ediyorum allahım kimseye yasatmasin, evlat sahibi olmayı herkese nasip etsin, hakkımda hayırlısı buymuş demek ki başka bahara artık :KK43:

:KK43: canın sağolsun...hayırlısı olsun...inşallah tez zamanda kavuşursun yavruna...

:KK70: süpermiş... bazen drlar daha çok erken dönemlerde erkek olabilir veya kız olabilir diye bişeyler söylüyor ve genelde de doğru çıkıyor (genellikle tahminlerinde erkek bebek olabilir dedikleri daha yoğunlukta duyduklarımdan).. gerçi çok erken seninki ..ama sana da bişeyler söylenmiş miydi :) kim bilir belki sen de şimdi cinsiyet ile ilgili de bişeyler hissediyorsundur :)
Bnm drum çok temkinli .16. Haftadan once soylemem dedi:) 17. Haftada gidecegim dra, bir kız bir erkek gibi doğuyor içime:))

Kızlar buraya kötü haber yazmak hiç istezdim ama tahmin ettiğim gibi kimyasal gebelik

Şu mübarek günde herkese dua ediyorum allahım kimseye yasatmasin, evlat sahibi olmayı herkese nasip etsin, hakkımda hayırlısı buymuş demek ki başka bahara artık :KK43:
Cnm dediğin gibi hayırlısı ne ise Allah hakkında onu versin.Allah en kısa zamanda sana anneliği nasip etsin inşallah.

Allahim hemen ardindan kendiliginden versin insallah...

Öncelikle geçmiş olsun diliyorum.Allah hayırlı sağlıklı evlat versin.İnşallah Rabbim bunun zamanınıda yakın belirlemiştir.Bende çok korkuyorum benim değerlerim sizinkiyle öyle yakınki hatta sizinkisinin 2. daha iyi katlamış benimki 71 küsürdü. 1 hafta oldu 6 gün oldu üçüncü testi yaptırmadım bekliyorum çünkü doktor cumaya kese görmeye çağırdı hem korkuyorum hem bekliyorum sanırım dayanamayıp yarın üçüncü testi yaptırsam iyi olacak.herşeyin hayırlısı

Öncelikle geçmiş olsun diliyorum.Allah hayırlı sağlıklı evlat versin.İnşallah Rabbim bunun zamanınıda yakın belirlemiştir.Bende çok korkuyorum benim değerlerim sizinkiyle öyle yakınki hatta sizinkisinin 2. daha iyi katlamış benimki 71 küsürdü. 1 hafta oldu 6 gün oldu üçüncü testi yaptırmadım bekliyorum çünkü doktor cumaya kese görmeye çağırdı hem korkuyorum hem bekliyorum sanırım dayanamayıp yarın üçüncü testi yaptırsam iyi olacak.herşeyin hayırlısı

Canim testi yaptirdim mi hadi hayırlı haber ver bize

Melek test sonucunu merak ediyoruz... hayirli haberlwr ver insallah. Benim 82den 178e cikti bugun. Haftaya kese icin cagirdi ama daha 4 haftalikken bukadar gaz normalmi. Mide gazi... mahfedio gogsumu cigerimi midemi... cozum oneriniz varmi. Canim herseyi istio ama yiyemiyorummm :KK43:(

Merhabalar arkadaşlar o kadar çok işim varki yaptıramadım özel bir hastaneye gittim sonucu yarın veririz dediler bende zaten 2 gün sonra ultrasona gireceğim için kalsın diye düşündüm ayni zamanda tayinim çıktığı için onunda telaşı var ama yine idrar testi yaptım önceden çok silik çizgi iken şimdi kıpkırmızı ikinci çizgi cuma ultrasona girecem inşallah hem hayırlı hemde güzel haberleri veririm.

Rabbim saglikla tekrar nasip etsin inşallah
mübarek ayinin yüzü suyu hurmetine tez zamanda

Ben 12.gun 320 cikti sonra kanamam oldu 19.gun 300 indi doktorum olumsuz konustu ama idrar testinde sonuc olumlu sizce ne demek bu

Selam kizlar 12 gunumde kandegerim 320 cikti ve 3 gun sonra kanamam oldu ve 17 gunde dr gittik kan testi yaptik 300 indi sizce ne olur bilgi vere bilirmisiniz lutfen..

Ben 12.gun 320 cikti sonra kanamam oldu 19.gun 300 indi doktorum olumsuz konustu ama idrar testinde sonuc olumlu sizce ne demek bu
Cnm uzulerek soyluyorum sanirim sonuc olumsuz, 19. Gun degrin 3500-4000 civari bir deger cikmaliydi,12. Gun degerinde iyi bir deger cikmis, neden dustugu arastirilmali, Allah hakkinda hayirlisi ne ise onu versin cnm bnm

X