Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

[QUOTE="SSsyn, post: 41547810, member: 642099hayırlı olsun canım olabilir benm 9.gun 410 idi iki kese görüldü hayırlısı olsun tatlım inşallah

Teşekkür ederim canım seninde hayırlı olsun dr. Perşembe günü gelin dedi. Birde değeri duyunca maşallah dedi. Bidaha teste gerek yok perşembe gelin dedi.
Bide bu progenix ve kan sulandırıcı iğneye ne kadar devam etcez canım ya bilgin var mı[/QUOTE]
evet canım ilaçlar hemen kesilmiyor bazıları kalp atışları duyulunca kesiliyor bazıları 12. haftaya kadar kullanılıyor normal süreçte

tecrübeli anneler dilerim herkes herkes sağlıkla evladını kucağına alır.
daha öncede durumumu yazmıştım. bugun bir umut tekrar sormak istiyorum benim gibi olupta sağlıkla gebeliği devam eden var mı acaba?
kimyasal gebelikle ilgili bir topik de açtım ama pek yazan olmadı, takdir edesiniz ki beklemek çok çok zor.
benim durumum şöyle ; 5. gün transferi 1. kalite 3. embriyo transfer edildi.

9. gün : 44
13. gün 81
14. gün : 61
16. gün : 71
18. gün : 152
20. gün : 364
21. gün dr. usg ile baktı ama herhangi bir şey söylemedi beklemeye devam dedi. çok da umutlu konuşmadı. bu arada çok hareket edince belim ve kasıklarımda ağrı wc ye gittigimde peçeteye leke şeklinde kan geliyor. Açıkcası ben kimyasal gebelik diye düşünüyorum ama bir yanımda umut işte acaba mı diyorum.

tecrübeli anneler dilerim herkes herkes sağlıkla evladını kucağına alır.
daha öncede durumumu yazmıştım. bugun bir umut tekrar sormak istiyorum benim gibi olupta sağlıkla gebeliği devam eden var mı acaba?
kimyasal gebelikle ilgili bir topik de açtım ama pek yazan olmadı, takdir edesiniz ki beklemek çok çok zor.
benim durumum şöyle ; 5. gün transferi 1. kalite 3. embriyo transfer edildi.

9. gün : 44
13. gün 81
14. gün : 61
16. gün : 71
18. gün : 152
20. gün : 364
21. gün dr. usg ile baktı ama herhangi bir şey söylemedi beklemeye devam dedi. çok da umutlu konuşmadı. bu arada çok hareket edince belim ve kasıklarımda ağrı wc ye gittigimde peçeteye leke şeklinde kan geliyor. Açıkcası ben kimyasal gebelik diye düşünüyorum ama bir yanımda umut işte acaba mı diyorum.

Canım sıkma canını bol bol dua et rabbim en hayırlısını versin inşallah

kızlar dr sağlıklı 1 kese göründüğünü, ayrıca bana göre burada belli belirsiz bir tane daha var dedi...ama 12. haftaya kadar tam bir şey söyleyemeyiz dedi...
Hayırlısı olsun kızlar Allah herkesin, tüm isteyenlerin kucağını yavruları ile doldursun...
Bu aralar midem baya kötü oldu :KK43:
Şişkinlik (karnım sanki 6 aylık hamileymişim duruyor abartısız), hazımsızlık, afedersiniz ağızdan gaz çıkarma durumum var, çok sıkıntılıyım...Pek bir şey yiyemiyorum mide bulantısından, iştahım yok sanki beslenemiyormuşum gibi geliyor...

Bu arada dr benden baya testler istedi toxo , rubella, idrar, vsvs bunlar için erken mi bilmiyorum, zaten kansızım diye pek kan vermek istemiyorum ama vereceğim artık napim :KK16:

Bu arada dr benden baya testler istedi toxo , rubella, idrar, vsvs bunlar için erken mi bilmiyorum, zaten kansızım diye pek kan vermek istemiyorum ama vereceğim artık napim :KK16:[/
Canım Allah sağlıkşa kucağına almayı nasip etsin
Yalnız bu toxoplasma rubella falan tedaviye başlamadan önce bakılması gerekenler.. Bizde öyle oldu en azından
Eşimede baktılar mesela tedavi öncesi

kızlar dr sağlıklı 1 kese göründüğünü, ayrıca bana göre burada belli belirsiz bir tane daha var dedi...ama 12. haftaya kadar tam bir şey söyleyemeyiz dedi...
Hayırlısı olsun kızlar Allah herkesin, tüm isteyenlerin kucağını yavruları ile doldursun...
Bu aralar midem baya kötü oldu :KK43:
Şişkinlik (karnım sanki 6 aylık hamileymişim duruyor abartısız), hazımsızlık, afedersiniz ağızdan gaz çıkarma durumum var, çok sıkıntılıyım...Pek bir şey yiyemiyorum mide bulantısından, iştahım yok sanki beslenemiyormuşum gibi geliyor...
Tatlom önce benm kesenin biride çok küçüktü ama ikisininde kalp atışlarımı duyduk çok şükür. Bulantı bende de çok ikizlerde daha çok olur dedi dr. İstenen testlerde her hamilelikte yapılan testler.

Tatlom önce benm kesenin biride çok küçüktü ama ikisininde kalp atışlarımı duyduk çok şükür. Bulantı bende de çok ikizlerde daha çok olur dedi dr. İstenen testlerde her hamilelikte yapılan testler.
Çok şükür gözün Aydın canım,
Ilk defa bu kadar erken isteniyor benden.. Anlamadım o Açıdan pek. Mide bulantısı için Çubuk kraker tuzlu leblebi herşeyi denedim olmuyor, yemek yedikten sonra daha fazla oluyor, o Yüzden iştahım azaldı. Normal halde de her an olabiliyor, mutfak sınırları tehlikeli bölge benim için:oops:.

Iyi o zaman ben de çok erken sanmıştım çünkü etrafımdakiler duyduklarım hep 8. Haftadan sonra bakıldı. Eşe de mi Yapılıyormuş ilk defa duyuyorum, benim eşime genetik test filan yapılmıştı ama bunları hatırlamıyorum doğrusu.

Bende kansızlık var da acaba biraz daha geç mi kan versem diye düşünüyordum o Açıdan merak ettim.toplamda 2 tüp tutuyormuş benden istenen testler.

X