Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

Benim transferin 8.gunu 61 10.gunu 133. 12.gunu 269.90 cikti bugun az once de idrar yaptim ikinci cizgi yine net cikti.

Canm bana dr. Normal testler dedi hamilelikte olması geteken on gun mideden çok çektm yiyemedm hep çıkardım ama bi kaç gundur iyi duzeldi baya sabahları oluyo sonra daha rahat yemeyede bbaşladm şükür ara ara rahatsız etsede daha iyi

Benim bildiğim yüzde 60 artış normal. İkiye kutlamak zorunda deil. Bir de aynı saatte kan verdiniz. 16. Gün 400u geçerse sorun yoktur saniyorum. Hakkımızda hayırlısı versin allah

Once 20 çıktı. Sonra 80. Sonra 172 sanırım. Yüzde yüzden fazla bi artış vardı hep ama bunun bi avantajı falan yokmuş. Aksine mide bulantısına yardimci oluyormuş. 1000i görmeden rahatlama dedi Dr bana. Ve sürekli kan verdim. Bugün alamadılar artık. KollarıM Mosmor oldu.

Once 20 çıktı. Sonra 80. Sonra 172 sanırım. Yüzde yüzden fazla bi artış vardı hep ama bunun bi avantajı falan yokmuş. Aksine mide bulantısına yardimci oluyormuş. 1000i görmeden rahatlama dedi Dr bana. Ve sürekli kan verdim. Bugün alamadılar artık. KollarıM Mosmor oldu.
Benimde karnım mosmor şuan kaçıncı gündesin

19 olmasi lazim. 17den sonra yaptırmadim ama bugun ufacık bi kese gördük. hcg hariç başka şeyler istedi Dr. Kan vermeye devam edicem anlasilan

X