transferden sonra

arkadaşlar acaba bebişler tutmasaydı şimdiye kadar biz onları vajinal yoldan atmazmıydık?

sibelce belirtilerin var mı canım?Neler yaşıyorsun?

Merhaba. Ben çok üzgünüm canım. Cuma günü kanamam oldu çok şiddetli parçalar şeklinde. Doktorum hastaneye yatırdı. Perşembe akşamı 2 damla kanamam oldu, doktorumu aradım normaldir olabilir artarsa hastaneye gel dedi. Cuma günü işe gitmedim. Saat 12 ye kadar bişeyim yoktu. 12 de karnıma şiddetli bi ağrı girdi. Lavobaya gittim içimde bişey koptuğunu hissettim. Ondan sonra parçalar şeklinde kanamam oldu. çok korktum hemen hastaneye gittik. Ultrasonla alttan baktı doktorum bişey anlayamadı. Bir kese gözüküyordu ama kanamam çok fazlaydı. 1 gün hastanede kaldım iğne falan vurdular. Cumartesi günü doktorum tekrardan baktı. Kese duruyordu ama sağlıksız göründüğünü ve düşebileceğini, eğer düşmezse hala sağlıksızsa kendilerinin işlemle alacakları söylediler. Şimdi Cuma gününü bekliyorum kontrole gidicem. O zamana kadarda tuvalet dışında kesinlikle kalkmamam gerektiğini söyledi doktorum. Bence ikizdiler biri düştü. Bakalım diğerine ne oılacak. Şu an ço üzgünüm, canım çok sıkkın. Zaten daha 5 hafta 3 günlük kalp atışalrıda yok. Beklemekten başka yapacak bişey yok.

SİBEL CE
Geçmiş olsun canım okuyunca şaşaırdım.
Kan testin gayet iyi idi . Bu iyi bir gösterge dr dediği yap ve yat ,dinlen ayrıca kalp atışları 6 hafta+1 veya 6+3 atmaya başlar daha çok erken . Kendini toparlar o vakte kadar sende ilaçlarınla ona yardımcı ol ve sakin olmaya çalış.
Geçmiş olsun ,durumundan bizi haberdar et ..o annesi gibi güçlü bir bebek .......

sibelce çok geçmiş olsun arkadaşım inş bebişlerine bişi olmamıştır negatif düşünme sakın pozitif ol ki güzel şeyler olsun kendine dikkat et.... sağlıklı bebişlerinle mutlu günle dilerimm

sibelce canım çok üzüldüm ama sakin olmaya çalış bol bol dinlen herşeyin hayırlısını versin allah kendine iyi bak güzel haberlerini bekliyoruz

sibelce çok üzüldüm.inşallah diğer bebişin sana sımsıkı sarılır.dualarım seninle.geçmiş olsun.

sibelce her şeyde bir hayır vardır canım üzme kendini hem daha hiç bir şey bitmiş değil MEVLAM BAKALIM NE EYLER NEYLERSE GÜZEL EYLER.

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim dilekleriniz için. Şimdi hepinizin dularını bekliyorm.

Merhaba. Ben çok üzgünüm canım. Cuma günü kanamam oldu çok şiddetli parçalar şeklinde. Doktorum hastaneye yatırdı. Perşembe akşamı 2 damla kanamam oldu, doktorumu aradım normaldir olabilir artarsa hastaneye gel dedi. Cuma günü işe gitmedim. Saat 12 ye kadar bişeyim yoktu. 12 de karnıma şiddetli bi ağrı girdi. Lavobaya gittim içimde bişey koptuğunu hissettim. Ondan sonra parçalar şeklinde kanamam oldu. çok korktum hemen hastaneye gittik. Ultrasonla alttan baktı doktorum bişey anlayamadı. Bir kese gözüküyordu ama kanamam çok fazlaydı. 1 gün hastanede kaldım iğne falan vurdular. Cumartesi günü doktorum tekrardan baktı. Kese duruyordu ama sağlıksız göründüğünü ve düşebileceğini, eğer düşmezse hala sağlıksızsa kendilerinin işlemle alacakları söylediler. Şimdi Cuma gününü bekliyorum kontrole gidicem. O zamana kadarda tuvalet dışında kesinlikle kalkmamam gerektiğini söyledi doktorum. Bence ikizdiler biri düştü. Bakalım diğerine ne oılacak. Şu an ço üzgünüm, canım çok sıkkın. Zaten daha 5 hafta 3 günlük kalp atışalrıda yok. Beklemekten başka yapacak bişey yok.

Canım benim ya çok çok geçmiş olsun.senağlamaİnşallah dediğin gibi bebeğinin biri duruyordur ve annesini üzmez bir daha.Dualarımız seninle canım.Allahım yavrunu sana bağışlasın hayırlısıyla.a.s.

Aman sakın kalkma yerinden,sıkma canını inşallah duruyordur.Hiç belli olmaz bu işler,sen yeter ki inan bebişinin gitmeyeceğine.Konuş onunla.
Kalp atışlarını daha duyamazsın heralde.erken.Bana cumartesi gel dedi dr.7.haftayı doldurmuş olcak.Senin kese duruyormuş,moralini bozma,olumsuz düşünme.Hakkında hayrılısı.

sibelce umarım herşey yolundadır.seni çok merak ediyorum.inşallah bebişler sıkı sıkı tutunmuşlardır annelerine :çok üzgünüm:

Cuma günü belli olacak durumu ama benim de hep aklımda yatması gerekiyordu.
Umarım iyidir.....
Güzel haber alamak dileyiğle.............

arkadaşlar merhaba,
biliyorum beni merak ettiğinizi. ben sürekli uzanıyorum çok sıkıldım ve hala kanamam devam ediyor.yarın doktora gidicem bakalım ne diyicek. Hepinize çok teşekkür ederim.a.s.

X