transferden sonra

sibelce çok geçmiş olsun inşallah iyi olur herşey bende testin sonucunu aldım olumsuz benim için artık bu sayfa kapandı allah isteyen herkese versin öpüyorum seni kendine ii bak

arkadaşlar merhaba,
biliyorum beni merak ettiğinizi. ben sürekli uzanıyorum çok sıkıldım ve hala kanamam devam ediyor.yarın doktora gidicem bakalım ne diyicek. Hepinize çok teşekkür ederim.a.s.

Naptın canım gittin mi dr.a?

İnşallah güzel haberler almışsındır.a.s.

sibelce ben daha yeni okuyabildim... çok üzüldüm..inşallah bebişlerine birşey olmamıştır...:nazar:

iyi haberlerini bekliyoruz canım....a.s.

merhaba arkadaşlar uzun süreden beri sizler takıp ediyorum fakat kayıt olmak bugüne kısmet oldu gerçekten sibelceyi çok merak ediyorum inşallah herşey gönlünce olur allah yardımcısı olur

Arkadaşlar Merhaba,

Malesef Bebek Düşmüş, Zaten O Kadar Kanamada Durmasi Mümkün Değildi. Doktorumda üzülme Dedi Zaten Daha 1,5 Aylikti O Kadarlik Bebekler Sağliksiz Olduklari Için Düşerler Dedi. 1 Ay Sonra Dondurulmuşlari Transfer Ederiz Dedi. Ama Ben Biraz Beklemeyi Düşünüyorum. Hepinize çok Teşekkür Ederim. Hepinizi öpüyorum...

üzülme ınanki allah(c.c)daha güzel daha mutlu olacağın planlarla senin istediğin güzellikleri verecektir seni çok iyi anlıyorum 6 ay önce bende bebeklerimi kaybettim herşeye dua ve sabırla dayanmalıyız çok geçmiş olsun

Arkadaşlar Merhaba,

Malesef Bebek Düşmüş, Zaten O Kadar Kanamada Durmasi Mümkün Değildi. Doktorumda üzülme Dedi Zaten Daha 1,5 Aylikti O Kadarlik Bebekler Sağliksiz Olduklari Için Düşerler Dedi. 1 Ay Sonra Dondurulmuşlari Transfer Ederiz Dedi. Ama Ben Biraz Beklemeyi Düşünüyorum. Hepinize çok Teşekkür Ederim. Hepinizi öpüyorum...

canım benim çok üzüldüm..hakkında hayırlısı olsun..... inşallah dondurulmuşlar sana sımsıkı tutunur...

Arkadaşlar Merhaba,

Geçmiş olsun,dr söylediği dogru
Cennette senin de küçük kanatlı meleklerin var şimdi
Kendini ne zaman iyi hissedersen o zaman başla,
sana bir şans bıraktılar,bir kere tutunduysa sonrası mutlaka gelir...
İlaçlarını lütfen düzenli al,çalışıyorsun ama mümkün olduğu kadar dinlen,

çok saolun arkadaşlar destekleriniz için. ben iyiyim moralimi bozmuyorum. herşey allahtan sonuçta verende o alanda o. inanıyorumki gönülden isteyip dua edince olacak. hepimiz için geçerli bu.

selam ben de tüp bebek transferi 6 günüm bende hiç ari sızı yok normalmi böyle olupta hamıle kalan oldum benimlen paylaşirsanis memnun olurum

selam ben de tüp bebek transferi 6 günüm bende hiç ari sızı yok normalmi böyle olupta hamıle kalan oldum benimlen paylaşirsanis memnun olurum

selam
benim transferimin 8.gunu bugun
ne yazikki bende de hicbir belirtim yok bende merak ediyorum walla
cevap veren kimse yok muuu

selam
benim transferimin 8.gunu bugun
ne yazikki bende de hicbir belirtim yok bende merak ediyorum walla
cevap veren kimse yok muuu

canım benimde 10, günüm kan verdim ama benimde hiç belirtim yok hafif kasıklarımda batma var sadece ama herkeste belirti olmayabiliyormuş kafana takma bence hayırlısı için dua et inşallah birgün kavuşacağız bebişlerimize

canım benimde 10, günüm kan verdim ama benimde hiç belirtim yok hafif kasıklarımda batma var sadece ama herkeste belirti olmayabiliyormuş kafana takma bence hayırlısı için dua et inşallah birgün kavuşacağız bebişlerimize

canim benim
insallah mutlu haberler alirsin bana da yaz mutlaka sonucunu merakta birakma
allah yuzumuze baksin hadi insallah pozitiftir

canim benim
insallah mutlu haberler alirsin bana da yaz mutlaka sonucunu merakta birakma
allah yuzumuze baksin hadi insallah pozitiftir

canım benim sonucum 54,92 çıktı yani hamileyim inşallah rabbim tez zamanda sanada nasip eder dua et benim için bişey olmasın bebeğime:Saruboceq:

canım benim sonucum 54,92 çıktı yani hamileyim inşallah rabbim tez zamanda sanada nasip eder dua et benim için bişey olmasın bebeğime:Saruboceq:

canim benim
masallah bebiisine de sana da
saglik sihhat icinde kucagina al insallah
benim 9.gunum , hala bir belirti yok sabah siktigim jel geri geldi ilk defa anlamadim
hayirlisi artik bekliyorum

X