tüm hamileler kaç kilo aldınız..

20 haftadayım ve iki kilo aldım ama biraz şişmek istiyorum ne bileyim heves ediyorum ilk hamileliğimde 8 kilo almıştım doğumdan sonra hiçbişey kalmamıştı bunda azıcık fazla alayım diye heves ediyorum:pP

kızlar yazdıklarınıza şöyle bi baktım ve hemen hemen kimse anormal bi kilo almamış. ben hamile kaldığımda 53 düm ilk 3 ay 48 e düştüm sonra hooppp kilo almaya başladım ve 78 le tamamladım hamileliğimi. şu an doğum yapalı tam 29 gün oldu sezeryan oldum ve 14 kilosu gitti bile.:KK37: şöyle bi baktımda kimse benim kadar almamış:KK49:

walla sanırım bunyeyle alakalı bende şuana kadar 15 kg aldım ama abartmıorum hamıle kalmadan once nasıl beslenıyorsam şmdıde oleyım ekstradan hamıleyım dıye fazla yemıyorum ama aldım işte bakalım artık dogumdan snra verıcez artık :))

ilk 3 ay 7 kilo verdim 6. Ayımdayım 2 kilo aldım şimdiye kadar :) Rabbim sağlıkla kucağımıza almamızı nasip etsin kilo sorun değil

canım be de 3 ayı doldurmak üzereyim 8 kilo verdim, ama zaten kilolu hamile kalmıştım iyi de oldu :) şimdi korkuyorum yine çok kilo almaktan, kilo almaya çok müsait bi yapım var çünkü, inşallah senin gibi olurum ben de çok almam :)

17.haftadayım 4,5-5 kilo aldım. Hiç bulantım kusmam olmadı.

Son düzenleme:
Slm bnde aranıza yeni katıldım 14+5 hamileyim ilk gebeliğim bulantı ve kusmalarım basta cok oldugundan kılo verdım sımdı onları tekrar alıorum vee son aylara kadar daha cok kılo almaktan korkuorm cunku 69.800 ile basladm hamılelıge suanda 67 yım çok kılo almamak için önerebileceğiniz birsey varmı

ben de 48 kilo ile hamile kaldım 54 olduuum valla hayatımda bu kiloyu hiiiç görmedimm.hadi hayrılısıdaha da artmam inşallahh

32+4 teyim, 14 kilo aldım, dahada almamak için nerdeyse aç durucam:KK43:
Benim de seninle aynı 32.4 deyim 14 kilo aldım geçen günkü kontrolde doktor hammurişini tatlıyı kes dedi napcam bilmioyom 50 ile baslamıstım 64 oldum daha da gitcek herhalde ileri doğru:KK70:

Benim de seninle aynı 32.4 deyim 14 kilo aldım geçen günkü kontrolde doktor hammurişini tatlıyı kes dedi napcam bilmioyom 50 ile baslamıstım 64 oldum daha da gitcek herhalde ileri doğru:KK70:

benim doktor pek rahat bu konuda anlamıyorum, ben stres yapıyorum, çok oldu diyorum, doktor ısrarla yok yok gayet iyi gidiyosun diyor. geçen dedim diyetisyene gitmeyi düşünüyorum ben, saçmalama gayet iyi kilon dedi, vazgeçirdi beni. bu gidişle 25i bulucam ben diyorum, gülüp birşey olmaz diyor

Valla süper bir başarı bunu nasıl başardığınızı merak ettim günlük beslenme düzeninizi anlatırmısınız, gün içindeki aktifliğiniz nasıl? ve varsa yapmış olduğunuz egzersizler neler hepsini merak ediyorum :):):)

arkadasım nasıl becerdın kılo almamayı . ne yedın nasıl yedın ..ben kılolu basladım . bel problemımde var korkuyorum kılo almaktan aıkcası

Toplam 7,5 kg la doğuma gittim kızlar oğlum 3,700 doğdu bol bol yürüyüş yaptım hamileyken çok şükür sorunsuz bi hamilelik geçirdim ama oğlum makat gelişliydi o yüzden sezaryen oldum.
Şimdi 53 kg yim doğumdan önce ki kilomdan 3 kg az çok fit oldum:KK52:

kısacası bol yürüyüş ve geceleri yemek yememek...

Toplam 7,5 kg la doğuma gittim kızlar oğlum 3,700 doğdu bol bol yürüyüş yaptım hamileyken çok şükür sorunsuz bi hamilelik geçirdim ama oğlum makat gelişliydi o yüzden sezaryen oldum.
Şimdi 53 kg yim doğumdan önce ki kilomdan 3 kg az çok fit oldum:KK52:

kısacası bol yürüyüş ve geceleri yemek yememek...

bravo arkadasım ınsallah bızde basarırız dıcem ama umutlu degılım :KK70:

suan 6 .haftadayım ben kılmda bır degısıklık yok 79 kıloyum. bu kılo ıle kalmakta korkutuyor benı ınsallah cok almam :KK43:

bırde dr suan yuruyus vermedı bana

bende 18.haftamdayım. ilk 4 ay 6 kilo verdim,kilolu hamile kalmıştım bulantılarım yüzünden yiyemedim iyi de oldu.ama bu hafta 1 kilo almışım :KK52:

25. haftamdayım toplamda 3,5 kilo aldım yuvarlak hesap 4 kilo.
İnşallah hep böyle gider

bravo arkadasım ınsallah bızde basarırız dıcem ama umutlu degılım :KK70:

suan 6 .haftadayım ben kılmda bır degısıklık yok 79 kıloyum. bu kılo ıle kalmakta korkutuyor benı ınsallah cok almam :KK43:

bırde dr suan yuruyus vermedı bana

Canım eğer riskli bir gebelik değilse,hiçbir sorun yoksa yürüyüşten korkma,hatta yüzme bile çok iyi dr.um önermişti bana ben yazın 6,5 aylık hamileyken de bol bol yüzmüştüm..
ama havuzda değil tabi havuz enfeksiyon kaptırabilir..

Doğumdan sonra emzireceğin için kilon pek kalmaz korkma,emzirmek kilo vermeye birebir..

Cok da takmayin kiloyu. 16 aldim. Ben kismen yattim. Yuruyus yasakti. Hepsi gitti 4 ayda. Gobek icin spor lazim. Bu kadar yemesem bi 5-6 daha gitmisti.

ben suan 20+2 hamileyim ve toplam 2 kilo aldim. Normalde ideal kilom benim 59 ama hamile kalmadan once biraz zayiflamistim 57 olmustum. Simdi tekrar 59 oldum ama hala zayif gorunuyorum ama karnim buyudu. Herkez zayifladigimi soyluyor.

Annemde hamileyken zayiflar bebegi kilo alirmis ama dogumdan sonra annem kilo aliyordu bende mi oyle olucam acaba merak ediyorum.

X