Tüp Bebek İle Hamile Kalanlar Buraya 2013

kızlar ben ptesi gününe kadar yokum. boş bir liste bulursanız bana mesaj atın ilk sayfaya ekleyeyim.
herkese huzur dolu hamilelikler diliyorum

amin cnm amin, en kısa zamanda yanınızda olamasamda arkanızdan gelmeye çalışıcam :KK1: bu çocuk bana geleceeeekkk, çünkü onu çok sevecek bir anne ve babası olacaakk:emir_bebek:, Allah aratmasın kimseye
canım hakkında hayırlısı olsun çokmu düşmüş değer kanama felan oldumu:KK5:

canım hakkında hayırlısı olsun çokmu düşmüş değer kanama felan oldumu:KK5:

kanama yok cnm, önceki kaybımda da yoktu bana öyle geliyoki (tabi bu benim kendi tahminim daha önceki kaybımıda düşünecek olursam) kanımdan beslenip büyüyemiyo çocuk, pıhtılaşma taşıyıcılığı ve pozitif immünoloji yani anti nükleer antikor pozitif bende

kanama yok cnm, önceki kaybımda da yoktu bana öyle geliyoki (tabi bu benim kendi tahminim daha önceki kaybımıda düşünecek olursam) kanımdan beslenip büyüyemiyo çocuk, pıhtılaşma taşıyıcılığı ve pozitif immünoloji yani anti nükleer antikor pozitif bende
valla canım bu söylediğin tıpbi terimleri pek anlamadım ama tedavisi yokmu yani önlem alınarak yapılamıyormu bu tüp bebek :26:

Arkadaslar sizinde kasık ve bel ağrınız oldumu?
Bugün biraz yürüdüm kasık ve bel ağrım oldu...

valla canım bu söylediğin tıpbi terimleri pek anlamadım ama tedavisi yokmu yani önlem alınarak yapılamıyormu bu tüp bebek :26:

biraz ara vericem mecburen tüp bebeğe döndüğümüzde bunlarda ele alınır işte ne biliyim cnm ya karışık duygular içindeyim şimdi hayırlısıyla şu dönemi atlatayım adet olayım sonra belki kendiliğinden olacaktır

Sat 21 Aralık'taydi gecen salı gunü bana iki embriyo transfer ettiler. Şimdi heyecanla bekliyom :-)

Son düzenleme:
tedavıde olan arkadaslara en ıyı tedavı surecını dılerım hamıle olan arkadaslara hayırlısıyla yavrularını kucagına alsınlarrrrrrrrrrrr
2005 evlendık karar verdık hamıle kalmaya 2007 doktora gıttım hamılelıge hazırlık olsun dıye prolaktın yuksek dedıler beyın amelıyatı gecırdım tümör alındı2008 sonra ıkı uc sene sonra bır daha bebek olsun dıye gıttık hopppaaaaaaaaaaa eşim sperm sorunu çıktııııııııııııııııı buldu bu seneyı tedavı tup bebek ve hamıleyııım pesssssssssssss etmedım:) kimse pes etmesinnnnnnnnnnnnnnnnnn

biraz ara vericem mecburen tüp bebeğe döndüğümüzde bunlarda ele alınır işte ne biliyim cnm ya karışık duygular içindeyim şimdi hayırlısıyla şu dönemi atlatayım adet olayım sonra belki kendiliğinden olacaktır
canım benim nediyim hakkında hayırlısı umarım herşey yolunda gider ve bebeğine kavuşursun

X