Tüp Bebek İle Hamile Kalanlar Buraya 2013

kızlar selamm. ben de aranıza katılıyorum :)
bugün test günümdü ve pozitifi gördüm şükürler olsun..

hoşgeldinnn canım

gözünaydın tebrik ederim bebeğin hayırlı olsun

teşekkürler özlemcim..
şimdi ne yemeli ne içmeli kızlar yaa panik oldum ben.
türk kahvesini çok seviyorum ama bıraktım maalesef.
çaya gelince, onu da çook severim ama 2 bardak çok açık içiyorum.

teşekkürler özlemcim..
şimdi ne yemeli ne içmeli kızlar yaa panik oldum ben.
türk kahvesini çok seviyorum ama bıraktım maalesef.
çaya gelince, onu da çook severim ama 2 bardak çok açık içiyorum.

canım kaç tane embriyo transfer etmişlerdi sana

yeme içme konusunu konuştuk öncekı sayfaları yenıden oku istersen..

bende cayı severim az içiyorum ama acık içemıyorum :)

çok teşekkür ederim ilgilenip cevap verdiğin için. bugün hastaneye gittim ve kanda değerim düşmüş 34.4 iken 23.24 olmuş demekki nasip değilmiş hayırlısı diyorum Allahtan, sizlerede Allah tamamına erdirsin diyorum. durmak yok yola devam:KK52:

Allah kolaylık versin arkadaşım. kısmet değilmiş diyip kendini avutmaktan başka yolun yok. biz güçlü kadınlarız, bu yolda başımıza çok işler geliyor. bende bundan önce 2 kez bebeğimi kaybettim. bu sefer inşallah kucağıma alabilirim. sende en kısa zamanda yeni tedavine başla, fazla ara verme. çivi çiviyi söker derler ya bizimkisi o hesap işte :KK34:

merhaba arkadaşlar kasımda transferim oldu ve üçüzlere hamileyim çok zor bi dönem geçiriyorum psikolojik olarak... doktorum bebeklerden birini sonlandırmamız gerektiğini söyledi bunca yıl bekledikten sonra göz göre göre nasıl son verilecek bilmiyorum..çarşamba kontrolüm var doktor belki kendiliğinden sonlanabilir dedi şimdi tek duam rabbim bu işlemi bize bırakmadan kendisi yapar inş..

canım aynı durumdayız. bende üçüzlere hamileyim ve ne yapacağıma karar veremiyorum. vaktimiz daraldı iyice. bu hafta 2 doktora daha gidicem. ama artık bu hafta kesin kararımızı vericez. ben 3ünüde istiyom ama...

Bu gidişle benim hamileliğim nanay oldu. Transferimin 5 gunü ve sabahtan beri misafirlere uğraşıyorum. Sabahtan beri ayaktayim ve misafir perverligimi sunuyorum :-( diyemiyorum eve gidin artık ben hamileyim.

canım aynı durumdayız. bende üçüzlere hamileyim ve ne yapacağıma karar veremiyorum. vaktimiz daraldı iyice. bu hafta 2 doktora daha gidicem. ama artık bu hafta kesin kararımızı vericez. ben 3ünüde istiyom ama...

bana kalırsan bende devam ettireyim diyorum ama eşim hiç razı değil. bi taraftan ilerde yaşayacağım sıkıntıları düşünüyorum büyük bi çıkmazdayım anlıyacağın ben başka hiç bi doktora gitmedim kafam karışacak iyice diye çarşamba kontrolüm var o gün belli olacak ne yapacağımız allah ikimizede yardım etsin canım çok ama çok zor bi karar..gelişmelerini burdan paylaşırsan benimle çok sevinirim

sizlere kaç tane embriyo transferı yapıldı? kaç yaşındasınız ?

tercih yapmak çok zor insan hiç istemez bu sonlandırmayı

bana kalırsan bende devam ettireyim diyorum ama eşim hiç razı değil. bi taraftan ilerde yaşayacağım sıkıntıları düşünüyorum büyük bi çıkmazdayım anlıyacağın ben başka hiç bi doktora gitmedim kafam karışacak iyice diye çarşamba kontrolüm var o gün belli olacak ne yapacağımız allah ikimizede yardım etsin canım çok ama çok zor bi karar..gelişmelerini burdan paylaşırsan benimle çok sevinirim

bende başlarda kafam karışmasın diye nete bile girmedim. başta kimseye 3 tane olduğunu söylemedim, kafamı karıştırmasınlar diye. keşkede öyle devam etseydim. şimdi her kafadan bir ses çıkıyor. nette okuduklarım ise çok cesaret verici. benim eşimde birini sonlandırmaktan yana. sonuçta istediğimiz 1 taneydi, 2 tane bile mucize. açgözlülükmü ediyorum diyorum bazen. nasıl bir sınavdır bu Allahım......

X