Tüp Bebek İle Hamile Kalanlar Buraya 2013

Bende sürekli uyuyorum.bende merkezi aradım kullandığım ilaçları ne zamana kadar kullanacağız acaba?eğer devam edeceksem hepsini tükettim bugün yazdıracağım doktoruma.crione jel günde 1 adet,ecoprin günde 1 bide folik asit günde1 kullanıorum.bilgilendirmek için ilk gebe kaldığımda aradılar maa ben aklım 5 karış havada olduğundan hatırlamıorum:KK17::KK17::KK17:

uyuyanları kıskanıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

canım inan uyumakta ınsanı çok kötü etkiliyor uyumak ıstıyorsan progestan 100 mg hapı iç 5 dk sonra hayattan kopmuşsun :)))
bu ilacı bı ben kullanıyorum galıba herkes fitilini kullanıyomuş
ben iğnesınden hapına geçtim acı yok ama uyku var :))) günde 3kez birde sen düşün gerisini

bende cleaxe iğne göbekten kullanıyorum 3.kutuyu aldım
crione jelimde 2.yi aldım.. folik asit, bebe aspirini, cylo progyna kullanıyorum..

Arkadaşlar lekelenmesi olduğu halde hamile olan varmı? Varsa kaçıncı gün oldu lekelenmeniz?

canım inan uyumakta ınsanı çok kötü etkiliyor uyumak ıstıyorsan progestan 100 mg hapı iç 5 dk sonra hayattan kopmuşsun :)))
ben iğnesınden hapına geçtim acı yok ama uyku var :))) günde 3kez birde sen düşün gerisini

crione jelimde 2.yi aldım.. folik asit, bebe aspirini, cylo progyna kullanıyorum..
Canım senin bebişin donmuş embrio muydu?
Cyclo progynova ben de kullanıyorum günde 4 tane göğüs hassasiyeti yaparmı transferden sonra?

Canım senin bebişin donmuş embrio muydu?
Cyclo progynova ben de kullanıyorum günde 4 tane göğüs hassasiyeti yaparmı transferden sonra?

yok canım donmamıştı benımki :)))

cylo yu ben transferden sonra basladım günde 1 kez içiyorum beyaz olanları sadece

Arkadaşlar lekelenmesi olduğu halde hamile olan varmı? Varsa kaçıncı gün oldu lekelenmeniz?

ben varım cnm 8.gün ile 10. gün arasında pembe lekelenmem oldu hep bu hamileliğimde ise 14.gün oldu korkma cnm bu müjdelik dedikleri lekenme ...senin kaçıncı günün

ben progestanı 200 mg fitil kullanıyorm folik ast coraspin estrofem göbektende cleaxe iğnem var ayrıca troitim tedavi sırasında yüksekti onun içinde ilaç kullanıyorum ben uykuya hasretimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ben varım cnm 8.gün ile 10. gün arasında pembe lekelenmem oldu hep bu hamileliğimde ise 14.gün oldu korkma cnm bu müjdelik dedikleri lekenme ...senin kaçıncı günün
11. Günüm yarın sabah kan testim var normal insan farketmez ama biz incelediğimiz için gördüm yok denecek kadar silik kahve koyu sarı akıntı demek daha doğru olur içinde de bir minik pıhtı pembelik vardı çok açık yazdım ama progestan fitil kulanıyorum onun kalıntısıyla beraber peçeteye geldi işte. Benim içim soğudu hemen. Bence müjdelik değil adet belirtisi.
yok canım donmamıştı benımki :)))

cylo yu ben transferden sonra basladım günde 1 kez içiyorum beyaz olanları sadece
Anladım demekki taze embriyo transferinde de kullanılıyo.ben de beyazları içiyorum sadece.

Ben de hic bir belirti yok hala. Kasik agrisi, bulanti, kusma... Hicbir sey. Boyle olunca benim de morali bozuluyor, yarin keseyi gormek icin diktora gitcez, cok heyecanliyim. Kanamam olmamasi tek tesellim.. Progestan fitil ve jel kullaniyorum. Coraspin, folbiol ve parlodel.

Kizlar su karin agrisi benim omrumden omur aliyor.offf 2gundur arada sancim oluyo yine.vajinamada sanci girio.insallah bebegim iyidir.yarin randevum var.hayirli haberler alirim insallah.

Merhaba, sanirim medicana da tedavi oluyordunuz, halen kontrollere orda mi devam ediyorsunuz yoksa corlu da bir doktorla mi devam ediyorsunuz?

İlk günler çok bel ağrım oldu 3 gün yattım sonra yatmadım ama 4 ve 5. Günlerde olan bacaklarıma kalçalarıma kadar olan bel ağrısı beni yatırdı sonra hiçbişey kalmadı. Transferden sonra göğüslerim hassaslaştı hala da öyle gidiyor. Bikaç gündür adet olacakmış gibi içim karışıyor. Ateş basıyor bazen ardından da üşüme geliyor ayaklarımı ısıtamıyorum. Test günü yarın ve ben kaçıp gitmek istiyorum negatifse öğrenmek zor olacak.

Benzer belirtilet yaşayan var mı arkadaşlar??

Cogu bende de var. Sadece usutme yok. Ayagimda kalin yun coraplari giyiniyorum. Simdi calisiyorum. Dun cok önemli istoplantim vardı. Stress yapmamak için. Kendi kendime ben hamisim ben hamisim dedim. Göğüslerimde hassasiyet yokta sabah karnim ac uyanıyor.

ben progestanı 200 mg fitil kullanıyorm folik ast coraspin estrofem göbektende cleaxe iğnem var ayrıca troitim tedavi sırasında yüksekti onun içinde ilaç kullanıyorum ben uykuya hasretimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

siz crione jel kullanmmıyosunuz galiba onun yerıne fitilmi kullanıyosunuz

kızlar bebeğimin kalp atışlarını göremedik.:KK43::KK43:offff 2 gün sonra cumartesi yine gel normal dedi.herkesin aynı zamnalarda gözükmez her bünye farklı dedi.yolk var boş gebelik değil dedi.kesemde büyümüş ama çok korkuyorum.şuan duygularım alınmış gibiyim.boşluktaaa:KK43:

kızlar bebeğimin kalp atışlarını göremedik.:KK43::KK43:offff 2 gün sonra cumartesi yine gel normal dedi.herkesin aynı zamnalarda gözükmez her bünye farklı dedi.yolk var boş gebelik değil dedi.kesemde büyümüş ama çok korkuyorum.şuan duygularım alınmış gibiyim.boşluktaaa:KK43:
Olsun, bak her sey yolunda demis iste doktor, simdiden nazlaniyor demekki bebisin:-) bir arkadasimin anca 8. Haftada duyuldu, simdi masallah 13 haftalik hamile:-)

kalp atışları bazılarında hemen duyulmazmış.10. haftaya kadar da duyulabilirmiş.kesen büyümüş bebeğin kesedeyse hiç korkma allahın izniyle kalp atışlarınıda duyarsın canım.

merhaba kızlar, bende 10 haftalık hamileyim. benim 3. hamileliğim lakin ilk ikisi kürtajla sonuçlandı, gelişmedi bebişler. öyle olunca doktorda bana 3 embriyo transfer etti ve 3. tuttu. şimdi de sağlıklı gelişmeleri için birini sonlandırmamı söylüyorlar. sevinçle hüznü aynı anda yaşıyorum. ne yapacağımada karar vermiş değilim daha

Merhaba,

ilk önce hayirli olsun. Allah yavrularini kucagina almayi nasip eder insallah. Senin yerinde olmak istemezdim. Gercekten cok zor bir karar. Bana iki embriyo yerlestirdiler. Biri yerlesti. Simdi yaklasik 6 aylik hamileyim. Hepimiz az bucuk ayni duygulari yasadik. Allah`tan hepimiz hayirlisini istedik, degil mi? Ben Allah`a yalvarirken hayirlisini vermesini istedim. Illa biri veya ikisi olsun dilemedim. Cok güzel kader arkadaslari ile tanistim. Ve maalesef o arkadaslarim benim tattigim mutlulugu tadamadilar. Herkese bu tedavinin basarisi nasip olmaz. Bizler sansliyiz. Ve tabii ki Allah isterse o olur. Ama madem Allah`ü Teala sana ücünü de nasip görmüs niye simdi düsünüyorsun? Ben cocuk 1 aylikken ultrasyona gittim. Ve o kalbinin pitir pitir attigini görünce dünyalar benim oldu. Saglik sorunun yoksa, o ücüncü yavrucugundan vazgecme. Allah deldigi bogazi ac birakmaz. O da nasibi ile gelir.

X