Tüp Bebek İle Hamile Kalanlar Buraya 2013

evet canım malesef var 3. denemem ilk dede tutmuştu ama kanpıhtılaşmasını bilmiyorduk ozaman 8. haftada düştü 2. negatif oldu 3. denemede nasip etti rabbim 15 yıl sonra:KK49::KK49::KK49:

coraspirin yada aspirin filan kullanmamışmıydın.genelde kanı sulandırıyo diyorlar yaaa

aslında ben çayıda türk kahvesine de bayılırım ama fazla içmiyorum.sadece çok canım isterse içiyorum kahveyi filan.

evet canım malesef var 3. denemem ilk dede tutmuştu ama kanpıhtılaşmasını bilmiyorduk ozaman 8. haftada düştü 2. negatif oldu 3. denemede nasip etti rabbim 15 yıl sonra:KK49::KK49::KK49:

Yaa canım benim şükürler olsun az kalmış sona benimde 6 tane kaybım var en büyüğü 21 haftalıktı :KK43:

Yaa canım benim şükürler olsun az kalmış sona benimde 6 tane kaybım var en büyüğü 21 haftalıktı :KK43:
canım benim çok üzüldüm sendedemi ver pıhtılaşma :KK5:ondanmı sebebi bulunmuştur umarım inşallah busefer alırsın sağlıkla kucağına:KK16:

kızlar olumsuz düşüncelere dalmayın lütfen bebekleriniz için pozitif düşünün anınızı yaşayın... allah herseyın hayırlısını versın..

kızlar olumsuz düşüncelere dalmayın lütfen bebekleriniz için pozitif düşünün anınızı yaşayın... allah herseyın hayırlısını versın..
bencede geçmişi silin kafanızdan olumsuz düşüncelerden ve olumsuz mesajlardan uzak durun güzel düşünün herşey güzel olsun inşallah:KK66::KK66::KK71::nazar:

canım benim çok üzüldüm sendedemi ver pıhtılaşma :KK5:ondanmı sebebi bulunmuştur umarım inşallah busefer alırsın sağlıkla kucağına:KK16:
Pohtılaşmam yok cnm bağışıklık sistemim eşimin genlerini kabul etmiyor bebekleri atıyor bunun için lenfosit aşı oldum inşallah derman olur

Haklısın cnm bebeklerimizi küstütmeyelim geçmiş adı üstünde geçmiş :)

Kızlar bişey sorcam gülmüceniz ama bana tamammı ben çok dondurma yiyorum annemde kızıyor bebeğin başı üşücek diye sizcede zararlı olurmuki şuan aklım buzluktada :)

Son düzenleme:
Pohtılaşmam yok cnm bağışıklık sistemim eşimin genlerini kabul etmiyor bebekleri atıyor bunun için lenfosit aşı oldum inşallah derman olur

Haklısın cnm bebeklerimizi küstütmeyelim geçmiş adı üstünde geçmiş :)
inşallah derman olcak canım hayırlısıyla alacağız kucaklarımıza kuzularımızı:KK55:

kızlar benımde ekşi şeyler hoşuma gidiyor böyle limonlu sirkeli salataya bayılıyorum bu ara

Kızlar bişey sorcam gülmüceniz ama bana tamammı ben çok dondurma yiyorum annemde kızıyor bebeğin başı üşücek diye sizcede zararlı olurmuki şuan aklım buzluktada :)
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:canım genede çok tüketme sen sıcak memlekette felansın heralde biz donuyoruz ne dondurması

İçim yanıyor içimmm balıkesirdeyim cnm pek sıcak sayılmaz

bende hep yiyorum, ki ben yazın bile dondurma yemem,sevmem. ama canım hergün deli gibi dondurma istiyor. böyle soğuk soğuk çok iyi geliyor. benim bu ara pek yemekle aram yok, bulantılarım var. ama canımın istediği şeylerde hep yaz sebze-meyveleri. ben ziraat mühendisiyim normalde bile mevsimi olmayan şeyi almam yemem ama hamilelik garipmiş insanın huyunu değiştiriyor işte. bigün canımın çok istediğini ertesi gün yiyemiyorum bazen.

X