Popüler Konu Tüp Bebek Merkezleri Başarı Oranı anketi İstanbul Tüp Bebek Merkezleri

Ben oraya gitmiyorum canim ama bize de bir dr arkadasimiz orayi tavsiye etti, cok iyilermis oyle soyledi, dr.un selma hanim mi? Bize onu soylemislerdi memorialda.

Kızlar bnm opu gunum yaklaştıkça bir stres çokuyor bu sizde de oldu mu? Nasıl astiniz bu durumu?

Akaleli arkadaşım hiç stres yapma çok rahat ol stres yumurtaları etkiliyormuş senden rica etsem ilk hangi iğneyle başladın tedavine bana ilk cetrotide yaptılar 3 gün 4.gün yani yarın gonalf ve menogon ikisini birden kullanıcam

Ben oraya gitmiyorum canim ama bize de bir dr arkadasimiz orayi tavsiye etti, cok iyilermis oyle soyledi, dr.un selma hanim mi? Bize onu soylemislerdi memorialda.

Doktorumuz emre bey bizim..evet iyi olduklarını bende okudum baya..inşallaah iyi geçer süreç..rahimde bir bozukluk vardı şeklinde onu gösterdik ama sorun değilmiş tedaviye başlayabilirsinz dediler..aralıkta başlamayı düşünüyoruz bakalım..sen nereye gidiyorsun

Akaleli arkadaşım hiç stres yapma çok rahat ol stres yumurtaları etkiliyormuş senden rica etsem ilk hangi iğneyle başladın tedavine bana ilk cetrotide yaptılar 3 gün 4.gün yani yarın gonalf ve menogon ikisini birden kullanıcam
Canım bnde klomen ve gonalf kullandim daha önceki denemmde menogom kullanmıştır bnde

kızlar ben son kez tüp bebek denemek istiyorum bana donasyon dediler ama ben şansımı bir kez daha denemeye karar verdim. istanbulda gidebileceğim iyi ve güvenilir merkez neresi doktorda çok önemli tabi nolur bana yardımcı olun..

Merhaba akaleli arkadaşım ben şu an istanbuldayım bende bahçeci fulyadayım 30 kasımda yumurtalarım toplandı senin ne Zaman oldu allah kısmet ederse inşallah transferin ne Zaman

Selam pempekaravan Canım kaç defa denemen oldu bilmiyorum ben 4 defa tüp bebek yaptım şimdi 5.yi Fulya bahçecide başladım inşallah sonuncu olur mustafa bahçeciyi çok tavsiye ettiler hepimiz için allahım hayırlısını versin

Pempekaravan canım bende mustafa beyin hastasiyim cokta memnunum daha önce gittin mi kliniğe hic bilmiyorum ama gerçekte n bu alanda çok iyiyler ben tavsiye ederim

Selam pempekaravan Canım kaç defa denemen oldu bilmiyorum ben 4 defa tüp bebek yaptım şimdi 5.yi Fulya bahçecide başladım inşallah sonuncu olur mustafa bahçeciyi çok tavsiye ettiler hepimiz için allahım hayırlısını versin
Canım bnmde haftaya opu var sonra embriyolarin durumuna gore transfer edilecek senin transferin ne zaman

Akaleli canım benim yumurtalar Allah'ın izniyle 30 kasımda toplandı şimdi ikitane dondurulmuş embriyomuz var Almanya'ya geri döndüm ve adet olduktan sonra Allah kısmet ederse transfer için gidicem

Akaleli canım benim yumurtalar Allah'ın izniyle 30 kasımda toplandı şimdi ikitane dondurulmuş embriyomuz var Almanya'ya geri döndüm ve adet olduktan sonra Allah kısmet ederse transfer için gidicem
Anladım Canım inşallah bebislerin sana tutunur 2 embriyoda transfer edilecek mi peki

Şişlide tedavi görüyorum bende. Yeni başladım tedavime ama çok memnunum şuanda çok şükür. Doktorum Prof. Dr. Kadir Savan, sizlere de tavsiye ederim. Bebişlerimize kavuşmak dileğiyle..:KK200:

Şişlide tedavi görüyorum bende. Yeni başladım tedavime ama çok memnunum şuanda çok şükür. Doktorum Prof. Dr. Kadir Savan, sizlere de tavsiye ederim. Bebişlerimize kavuşmak dileğiyle..:KK200:

ne kadar acımasızsınız ya hep sahte rumuzlarla insanları aldatıyonuz yazık yazık........... editör nerdesin

Canım boşver canini sıkma sahte hesaplar fark edilip kapatılıyor zaten sende mi tüp bebek tedavisi görüyorsun

Umut bahcecide cem beyle tedavi gordum suan 28.haftamdayim. ilk denemede insaallah prensesime kavusacagim. Zor ve stresli bir surec. Rabbbim denemelerinizi bosa cikarmasin insallah kizlar.

Umut bahcecide cem beyle tedavi gordum suan 28.haftamdayim. ilk denemede insaallah prensesime kavusacagim. Zor ve stresli bir surec. Rabbbim denemelerinizi bosa cikarmasin insallah kizlar.
Gözün aydın canım allah sağ salim kucağına almayı da nasip etsinbende mustafa bahçecinin hastasiyim

X