Popüler Konu Tüp Bebek Merkezleri Başarı Oranı anketi İstanbul Tüp Bebek Merkezleri

Arkadaslar forumda ariyorum ama bi turlu bulamiyorum acibadem halkaliyi dusunenler yada gorusenler var mi.fatih sendag hakkindada merkez hakkindada pek bisey bulamadim.kararsizim tedaviye basliycam ama cesaretim kiriliyo

Ben ilk tup bebek denememi fatih hocada yaptirdim zaten eşiyle birlikte calisiyo esi handan hanim turkiyenin ilk bayan embriyolgu ayin 24 sali gununu bekliyorm sonuc icin tavsiye ederim fatih hocayi arastirmani isterim ozaman anliycaksin ne demek istedigimi

Ben ilk tup bebek denememi fatih hocada yaptirdim zaten eşiyle birlikte calisiyo esi handan hanim turkiyenin ilk bayan embriyolgu ayin 24 sali gununu bekliyorm sonuc icin tavsiye ederim fatih hocayi arastirmani isterim ozaman anliycaksin ne demek istedigimi
Ama maalesef merkez yeni orurmus bi sistem yok gibi buda beni olumsuz etkiledi

Ayrica fatih hoca hakkinda yaptigi rahim ve yumurtalik ameliyatlarinin diainda hicbiir bilgiye ulasamadim

yeni oturdugu icin bence daha iyi yapar ve dahada ozen gosterirler diye dusunuyorum ben. hastane guzel cihazlar yeni ve bu ekip izmir ege universitesinden gelmis ilk defa yapmiyorlar tup bebek islemlerini ve brn bulent trastan son anda döndüm bu dr duyduytan snra burda yaptirdim sahsen fatih hoca ve esi cok deneyimli izmirde bir cok tup bebek calismalari olmus

yeni oturdugu icin bence daha iyi yapar ve dahada ozen gosterirler diye dusunuyorum ben. hastane guzel cihazlar yeni ve bu ekip izmir ege universitesinden gelmis ilk defa yapmiyorlar tup bebek islemlerini ve brn bulent trastan son anda döndüm bu dr duyduytan snra burda yaptirdim sahsen fatih hoca ve esi cok deneyimli izmirde bir cok tup bebek calismalari olmus

Cnm ayrica seni etkilemek istemem gonlun nasil istiyosa oyle yap bn sadece kendi bilgilerimi seninle paylasmak istedim azda olsa birilerinin merakini gidermk adina elimden geleni yapabilmk bnide mutlu ediyorki bende o özlemi yasayan biri olarak yaziyorm evine yakin.Ayrica olmasi ck ama ck onemli aklinda olsun

Hayırlı cumalar arkadaşlar. Rabbim hepimizin kucağıni doldurun, o güzel duyguyu tattirsin. Tüp bebek için istanbulu düşünüyoruz. Eşim de hiz hiç yok sayıda cçok çok az. Yaşımiz da var. sehirdisindan geleceğiz. Bizim sorunumuz karşılamak, laboratuvarn iyi olduğu yer neresi arkadaşlar. Yardımcı olur musunuz. Sayfaları oldum ama kararsız kaldım. Ben su merkeze ve doktordan memnunum diyen var mı?

Hayırlı cumalar arkadaşlar. Rabbim hepimizin kucağıni doldurun, o güzel duyguyu tattirsin. Tüp bebek için istanbulu düşünüyoruz. Eşim de hiz hiç yok sayıda cçok çok az. Yaşımiz da var. sehirdisindan geleceğiz. Bizim sorunumuz karşılamak, laboratuvarn iyi olduğu yer neresi arkadaşlar. Yardımcı olur musunuz. Sayfaları oldum ama kararsız kaldım. Ben su merkeze ve doktordan memnunum diyen var mı?
İstanbul Brüksel Tüp bebek merkezi süper Prof Yücel Karaman tavsiye ederim

acibadem atakent prof fatih şendag esiyle birlikte calisiyo prof embriyolog handan sendag tavsiye ederim super bi ekip

İstanbul Tüp Bebek Merkezi Op. Dr. Aret Kamar ve ekibi ile Önce Allah'ın Sonra Doktorumun vesilesiyle ilk tüp bebek denemem olumlu sonuçlandı. Polikistik Over hastası olan arkadaşlara özellikle tavsiye ediyorum. Rabbim isteyen herkesin gönlüne göre versin.

bahçeçi umut tub bebek merkezı allaha sukur hamıleyım allah tamamına erdırsın ınşallah laburatur embrıoloklar dk merkez ıyıydı suan oraye devam edemıyorum maddı sebeplerden ama sureklı arayıp bılgı verıyorum ve acıl durumda ılac ıgne hemen gerekenı soyleyıp hatta ıgne yaptırmam ıcın recete bıle faskladılar 2 kere allah razı olsun

bahçeçi umut tub bebek merkezı allaha sukur hamıleyım allah tamamına erdırsın ınşallah laburatur embrıoloklar dk merkez ıyıydı suan oraye devam edemıyorum maddı sebeplerden ama sureklı arayıp bılgı verıyorum ve acıl durumda ılac ıgne hemen gerekenı soyleyıp hatta ıgne yaptırmam ıcın recete bıle faskladılar 2 kere allah razı olsun

Tebrik ederim cnm coook sevindim senin adına. Allah tamamına erdirsin. Darısı başımıza

Emsey Hospital
Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi
Özel Çevre Hastanesi

bunları da ekleyebilir misiniz?

X