Tüp bebek tedavisi olmalı mıyım?? Lütfen yardım edin

Merhaba canım..
5 yıldır bebek özlemi çekiyorum..
5 yıl boyunca herşeyin normal diyerek tam 6 ayrı doktor da aynısını dedi oyaladılar beni..
Artık yaşım 33 olunca tüp bebek tedavisi yaptıralım dedim.. tedavi için gittiğim prof senin tüplerin alınmalı sana tüp bebek bile olmaz dedi şok oldum yıllardır normal diyerek oyalamıştı diğer doktorlar bizi..
HASTANEDE KORİDORDA YERE YATIP AĞLADIM HIÇKIRA HIÇKIRA AĞLADIM GELEN GEÇEN BANA BAKIYOR VE YAZIK DIYORDU..
ameliyat oldum sağ tüp alındı sol tüp temiz çıktı.. Tüp bebek tedavisine başladık..
1. Tutmadı ikinci için kesin tutar herşey çok kaliteli çok iyi dedi doktor.. dün 2. Tedavinin de negatif ile sonuçlandığını öğrendim..
Perişan oldum hiç iyi değilim...
Dünyam başıma yıkıldı..
Şimdi nolacak nasıl devam edeceğim hiç bir şey bilmiyorum..
Lütfen vakit kaybetme bian önce tüp bebek tedavisine başla... Lütfen
Canım öncelikle çok tşk ederim desteğin için sen de lütfen umudunu kaybetme olmicak diye bişey yok bizim sınavımız buymuş eninde sonunda kazanacağız hepimiz sadece biraz süre 🙏🏻 Bu yola girmişsin artık 2. De olmaz 3. De olur sorunu bulup çözmüşsünüz ne güzel. Ben de başladım tedaviye, dediğin gibi sorunu belki şimdi anlıcaz yumurta toplanacak belki kalitesi beğenilmicek ona göre devam edicez ama artık sorun neyse anlıcaz senin de öyle olmuş ve anlamışsınız bundan sonraya sadece denemek kalıyor sakın umudunu kaybetme her ay aynı motivasyonla devam et sonuçta buraya da gelip güzel haberi vermek nasip olsun diğer arkadaşlara umut olması açısından 🙏🏻

Canım öncelikle çok tşk ederim desteğin için sen de lütfen umudunu kaybetme olmicak diye bişey yok bizim sınavımız buymuş eninde sonunda kazanacağız hepimiz sadece biraz süre 🙏🏻 Bu yola girmişsin artık 2. De olmaz 3. De olur sorunu bulup çözmüşsünüz ne güzel. Ben de başladım tedaviye, dediğin gibi sorunu belki şimdi anlıcaz yumurta toplanacak belki kalitesi beğenilmicek ona göre devam edicez ama artık sorun neyse anlıcaz senin de öyle olmuş ve anlamışsınız bundan sonraya sadece denemek kalıyor sakın umudunu kaybetme her ay aynı motivasyonla devam et sonuçta buraya da gelip güzel haberi vermek nasip olsun diğer arkadaşlara umut olması açısından 🙏🏻

Inşallah canım inşallah.. rabbim herkesin yüzünü güldürsün inşallah..
Zor bir süreç zaman lazım toparlanmam için...

Inşallah canım inşallah.. rabbim herkesin yüzünü güldürsün inşallah..
Zor bir süreç zaman lazım toparlanmam için...
Sıcağı sıcağına üstüne gitmek lazım ara vermeden bence canım dr ne diyor biraz zaman geçtikten sora bi daha mı deniceksiniz

Sıcağı sıcağına üstüne gitmek lazım ara vermeden bence canım dr ne diyor biraz zaman geçtikten sora bi daha mı deniceksiniz

Doktor normal yolla da olur diyor bekleyin olmazsa bidaha deneriz diyor..
Eşim ve ben 2 adet bekleyelim sonra da tekrardan başka merkezde başlayalım diyoruz..
Bu kez önce araştırma yapılsın a dan z ye incelensin öyle transfer yapılsın istiyorum..
Hayırlısı olsun inşallah hakkımızda..

Doktor normal yolla da olur diyor bekleyin olmazsa bidaha deneriz diyor..
Eşim ve ben 2 adet bekleyelim sonra da tekrardan başka merkezde başlayalım diyoruz..
Bu kez önce araştırma yapılsın a dan z ye incelensin öyle transfer yapılsın istiyorum..
Hayırlısı olsun inşallah hakkımızda..
Ben de tüp bebek merkezine gittiğim halde adam bu işten dünya kadar para kazanacağı halde kendinize biraz zaman tanıyın öyle tüp bebek deneyin dedi doktor, çok şaşırdık ama yine de başlamak istedik sabrımız tükendi sanırım iyice.. een iyisi içinizden geldiği gibi davranmak bu süreçte

Merhaba kızlar ilk denemem tuttu çok şükür burda bana destek olup bu kararı vermeme yardımcı olan herkese çok tşk ederim❤ Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah
Tebrik ederim arkadaşım gözünüz aydın,inşallah hayırla alırsınız bebeğinizi kucağınıza♥️ bende iğnelere başladım bugün 4.igne mi vurunucam akşam bakalım,17sinde yumurtalarim toplanacak :KK17:dua edin bana lütfen rabbim bana da nasip etsin bu duyguyu,çok heyecanlıyım🙏🙏🙏

Tebrik ederim arkadaşım gözünüz aydın,inşallah hayırla alırsınız bebeğinizi kucağınıza♥️ bende iğnelere başladım bugün 4.igne mi vurunucam akşam bakalım,17sinde yumurtalarim toplanacak :KK17:dua edin bana lütfen rabbim bana da nasip etsin bu duyguyu,çok heyecanlıyım🙏🙏🙏
Dualarımdasınız ❤️ Çok tşk ederim senin de allah rast getirsin herşey yolunda gitsin inşallah 🎈

Merhaba kızlar ilk denemem tuttu çok şükür burda bana destek olup bu kararı vermeme yardımcı olan herkese çok tşk ederim❤ Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah
Peki nasil bir süreçti benjmde sebepsiz olanından
Yani abartildigi kadar var mi fiziksel , duygusal vs
Ben korkuyorum hemde cok :KK42:

Peki nasil bir süreçti benjmde sebepsiz olanından
Yani abartildigi kadar var mi fiziksel , duygusal vs
Ben korkuyorum hemde cok :KK42:
Korkulcak bişey yok çok istiyorsan herşeye değiyor inan ben iğnelerden çok sıkılmıştım, iğne vakti gelince canım sıkılıyordu sonra hastane arayıp da hayırlısıyla kucağınıza alın gebelik var görünüyor dedikten sonra hepsi uçtu gitti ❤️ Bir de tabiki doktor çok önemli, güvenmek, ne diyorsa yapmak, sorgulamamak 😀 tez zamanda başlamanızı öneriririm tıpkı bana önerildiği gibi ❤️

Asilamada oran düşük. Nasip tabi ilk asilamada tutan da var. İyi bir merkezde iyi bir hocaya sonuclarinizi götürün. Tüp bebek denerim ben sizin yerinizde olsam. Tabiki nasip allah bilir ihtimal daha yüksek. Yalniz tüp bebek 15 20 bin lira civari tutar ilac oaralari filan dahil

Asilamada oran düşük. Nasip tabi ilk asilamada tutan da var. İyi bir merkezde iyi bir hocaya sonuclarinizi götürün. Tüp bebek denerim ben sizin yerinizde olsam. Tabiki nasip allah bilir ihtimal daha yüksek. Yalniz tüp bebek 15 20 bin lira civari tutar ilac oaralari filan dahil
Merhaba konuyu ben açmıştım tüp bebek yaptırdım ilk ay tuttu çok şükür sonu da gelir inşallah ❤️

ben Ankara'da tedavi oldum.ama İzmir de irenbe Kaan bOzkurtu öneririm.facete çok soruma yanıt verdi Allah'ı var.liseden kankamda onda ikinci tedavide oğlunu kucağına aldı.ankarada sonuç alamasaydim İzmir'de onda tedavi olacaktım.yazlari İzmir'de oluyoruZ
ankarada hangi doktora gittiniz

Rabbim hayırlı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin inşallah :) hamilelerin duası kabul olurmuş bize de dua eder misiniz😔

X