Tüp Bebek Tedavisi sonrasi Adet duzensizligi

Ummhureyre

Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2018
4
0
Merhaba hanimlar cok uzun zamandir sadece konulari okuyorum bazen bir umut beslemek bazen biseyler ogrenmek icin bu defa yazmak istedim :) 2018 Eylul ayinda tup bebek tedavisine basladim ekim 18 de negatif sonucu aldim malesefki ilk denemeydi sonrasinda cok aglayip sizlamadim Allah dilerse verecek elbetteki bunu biliyorum esimide ailemide kendimide yipratmak istemedim . Sonrasinda 10 gun arayla uzun adet donemleri gecirdim normal dedi doktorum 3 ay kadar surdu bu bazen 2 gun temiz kalip tekrar adet oldum ocak ayina kadar ocakta son adetimi oldum ve birdaha adet gormedim . 20 gundur kendimi tuhaf hissediyorum bulantim ve bas donmem vardi ihtimal vermedigim icin pek test yaptirma taraftari olmadim ben polikistik over hastasiyim esiminde spermde ileri hareket yok yani ikimizdede problem var di ablam biraz israr edince bir test yaptim ve silik fakat cok degil yani oldukca belirgin cift cizgi cikti hemen heyecanlandik tabi cumartesi gunuydu acile gidip kan testi yaptirdik herzamanki gibi negatif sonuc aldik 1 hafta oldu test yapali ama hala bulantilarim var bas donmem ve yorgunlugum var adet olamuyorum acaba tup bebek tedavisi sonrasi normal bir durummu yada baska bir rahatsizligimmi var bilemiyorum tup bebek tecrubesi olan hanimlara sormak istedim uzun oldu ama kusura bakmayin lutfen :)

X