Saç Uzatma Yöntemleri turplu su..lütfen bi bakın..

bende saçlarımı açık kahveye boyadım ve şimdi çok koyu geliyor bana kendi saçımı istiyorum artık boyamıcak bu turuplu suyu çok merak ettim gerçkten bende denicem bakalım sonuç ne olucakkk:)

kızlar saatlerdir yazılarınızı okuyorum harikasınız :) bu turplu su konusu 2009 yılında açılmış şimdi ben merak ettim o yıllarda başlayan arkadaşlarım gerçekten işe yaradımı aradan kaç yıl geçmiş hala devam ediyormusunuz merak ettim ayrıca turplu suyu haftada kaç kez uyguluyorsunuz saçlarım zaten ince telli ve azdı ısıtıcı aletleriyle neredeyse tümden kaybettim nasıl kurtarıcaz bilemiyorum ama şuan saçlarıma bakıma başladım size yoğun sarımsak kokusu eşliğinde yazıyorum :) zeytinyağlı ve sarımsak kürü yaptım
son yorumlarda BARCELİNO ismi geçmiş ben bugüne kadar bitek onu kullandım yaklaşık 2 yıldır çok düzenli olmasada kullanmayada devam ediyorum ve size kesinlikle öneriyorum içinde 18 çeşit yağ var haftada 2 gün uygulanması gerekiyor en son 15 tl ye organik aktardan aldım ve çok işe yaradı saçlarım parladı ve köklerden saç çıkmaya başladı yeni baby saçlarım var artık diplerde :)

X