Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

sevgi:canım gecmiş olsun inaşşallah onemli bi rahatsızlık gecirmemiştirsin uzuldum şimdi allah bebişlerine saglık sana saglık sıhhat versin gozun aydın bebişlerin olucak ne guzel bu arada kontrole gidince cinsiyetlerini gorurse soyler pozisyonda onemli tabi saglıklı olsunlarda gec ogren onemli degil allaha emanet ol tatlım hoşcakal

saol cnm iyiyim şimdi biraz bebişimde iyi.bu arada ikiz bebişimiz derken ezgi arkadaşın olucakmış galiba onu demek istemiştim.benim bebişimde tek.allaha şükür şimdilik durumu iyi.bi poblem yok inşallah ikili tarama testimde iyi çıkarda rahatlarız.önümüzdeki hafta yaptırmayı düşünüyom bende.umutta kaça yaptırdın acaba ikili taramayı.bide bi arkadaş daha vardı tahmer hiç görünmüyo haberin varmı acaba ne durumda.kib.bebişede:KK70::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::KK49::KK49::KK49::KK49:[/QUOTE]

ÇOK SAĞOL İPEKEDA.sizlerin yazdıklarını okurken ah diyordum ben de görücekmiyim ALLAHIM o günleri,anne olmaya bana da nasip et diye dua edip sizlere çok özeniyordum.sonunda tek embriyo ile ikizi gördük.çok korkuyorum bir yandan onlara bişey olucak diye,bi taraftan çok mutluyum.RAABBİİM HEPİMİZİN EVLATLARINI KORUSUN..çok çopk geçmiş olsun sana ve bebişine,son olsun arkadaşım.:nazar::nazar::nazar:

[sıze=2][/sıze]kızlar bana bir akıl verin.yakın zamanda tüp bebeğe başlıcaz.ama karar veremiyorum.bahçeciye(halit fırat erden düşünüyorum) mi gitsem,yoksa bana göre karşıda kalan umuta mı gitsem.gerçi ikiside aynı merkeze bağlı ama yinede karar veremiyorum.değerli fikirlerinize ihtiyacım var :)[ı][/ı]

söylüyorum umut tüp bebek merkezi ve süleyman bey:nazar:

:84:kızlar nasılsınız

:KK49:ben bugün bebişimi gördüm daha doğru :KK52:o pıt pıt pıt eden kalbini:KK69: Gördüm allahım nasıl bir mutluluk bu tarfi yok bu mutluluğun :84:

merak etme sizlere hep dua ediyorum mirac kandilindede bol bol dua ederim kız kardeşimede soyluyorum oda cok dua ediyor zaten herşey duayla oluyor rabbim kimsenin kucagını evlatsız bırakmasın.(aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn) bu arada testim yapıldı canım ense olcumu cok iyimiş burun kemik yapısıda cok guzelmiş buda zeka testinde cok onemliymiş yeni ogrendim bir tek kan verdim onun sonucunu bekliyorum inşşallah oda temiz cıkar bu arada teyzesi %70 kızım oluyormuş %100 demedi ama buyuk ihtimal kız dedi bu arada inşallah eşinin tedavisi cok guzel sonuclar verir allahım yardımcısı olsun hepimizin:KK71:

çok güzelllll tekrar tebrik ediyorum seni canım benimde kızım olacak gibi geliyor ???????

sevgi:canım gecmiş olsun inaşşallah onemli bi rahatsızlık gecirmemiştirsin uzuldum şimdi allah bebişlerine saglık sana saglık sıhhat versin gozun aydın bebişlerin olucak ne guzel bu arada kontrole gidince cinsiyetlerini gorurse soyler pozisyonda onemli tabi saglıklı olsunlarda gec ogren onemli degil allaha emanet ol tatlım hoşcakal

saol cnm iyiyim şimdi biraz bebişimde iyi.bu arada ikiz bebişimiz derken ezgi arkadaşın olucakmış galiba onu demek istemiştim.benim bebişimde tek.allaha şükür şimdilik durumu iyi.bi poblem yok inşallah ikili tarama testimde iyi çıkarda rahatlarız.önümüzdeki hafta yaptırmayı düşünüyom bende.umutta kaça yaptırdın acaba ikili taramayı.bide bi arkadaş daha vardı tahmer hiç görünmüyo haberin varmı acaba ne durumda.kib.bebişede:KK70::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::KK49::KK49::KK49::KK49:[/QUOTE]

canım benim ikili tarama testi ve muayene ucreti toplamda 275 lira odedik zaten ikili teste gidince muayenede oduyorsun sadece ikili test 125 lira 150 de muayene inşallah hepimizin tahlilleride temiz cıkar tahmerden haberim yok bilmiyorum nerelerde

arkadaşların herkesin kandili mubarek olsun.rabbim bekleyenlere evlat sahibi olmayı hamile olanlara saglıklı evlatlar nasip etsin inşallah

slm kızlar nasılsınız canlar ben mide bulantıları yüzünden pek giremiyordum girsemde okuyup çıkıyordum fazla oturamıyordum yani canlar inşallah hepiniz iyisinizdir geçmişi okuyamadım daha.ben ve bebeişim iyiyiz teyzeleri 12. haftamız da bitmek üzere :nazar::emir_bebek:dün ikili testimizi yaptırdık ultrasonda her şey normal çıktı :nazar:yarın da kan sonuçlarını alcaz inşallah o da iyi çıkar bulantılarda hafiflemeye başladı.ben en son bıraktığımda burası baya sessizdi şimdi inşallah hareketlenmiştir neyse görüşürüz canlar...

mrb bayanlar umutta ulun beymi yoksa süleyman beymi hangisini öneriirsiniz memnun olmadığınız şeyler varmı????ben şu an için başka dr. kontrolündeyim ama değiştiricek gibiyim..umuta geçebilirim ama hangi dr. ona karar veremedim...lütfen önerilerinizi paylaşırmısınız

mrb bayanlar umutta ulun beymi yoksa süleyman beymi hangisini öneriirsiniz memnun olmadığınız şeyler varmı????ben şu an için başka dr. kontrolündeyim ama değiştiricek gibiyim..umuta geçebilirim ama hangi dr. ona karar veremedim...lütfen önerilerinizi paylaşırmısınız

merhaba benim doktorum süleyman beydi ben gayet memnun kaldım hem doktorumdan hemde ekibinden ama ulun beyin hastalarıda çok memnunlar yani hangisini tercih edersen et yanlış seçim yapmış olmayacaksın inş.

merhaba arkadaşlar öncelikle hayırlı cumalar herkese Rabbim bu mubarek günde dualarımızı kabul eder inş. kimseler yok burda çok sessiz kalmış burası.bu arada bir sürü yeni arkadaşlar eklenmiş öncelikle hamile arkadaşları tebrik ediyorum Rabbim tamamına erdirsin inş. sevgi seninde kızın olcakmış sanırım bizde bugün 25. haftamıza girdik çok şükür(ultrasona göre 26.hafta) oğlumun maşallahı var kıpır kıpır gelişimide gayet iyi şuana kadar hiç bi sorun olmadı bundan sonrada olmaz inş. hareketlerini hissetmek o minicik tekmeleri duymak müthiş heyecan verici bi duygu Rabbim hepinize göstersin inş. günleri.

merhaba benim doktorum süleyman beydi ben gayet memnun kaldım hem doktorumdan hemde ekibinden ama ulun beyin hastalarıda çok memnunlar yani hangisini tercih edersen et yanlış seçim yapmış olmayacaksın inş.

teşekkürler aşılama konusunda hangisi daha iyi bilginiz varmı???????siz süleyman beyde aşılama yaptınızmı ..aşılamadada aynı özeni gösteriyolarmı(çok oldu ama tecrübelerinize ihtiyacım var)

merhaba arkadaşlar ben de tüp bebek yöntemine baş vurmayı düşünüyorum bugun devlet hastanesinde doktorumuz bize tüp bebek raporu verebileceklerini söyledi ve bende orda yaptırmayıp dış rapor çıkarıp umutta yaptırmayı düşünüyorum tavsiyeleriniz neler peki rapor alınca fıyatta buyuk bır degişiklik varmı yoksa boşu boşuna uğraşmak istemiyorum fiyatı toplam ne kadartuyo ilaçlara beraber tavsiyalerinizi bekliyorum arkadaşlar

merhaba,ben anlatayım yeni başladım umuta,ben zeynep kamilden rapor çıkarttım.ama çok zor oldu uzun sürüyor birsürü bişeyler istiyorlar.ayrıca tüp bebek te rapor alabilmen için o hastanede en az iki aşılama yaptırmış olman gerekir .tabi bazen kişiye göre değişir.eğer çok ciddi problemin yok ise önce aşılama sonra tüp bebeğe geçiyorsun .benim sebebsiz infertilite idi.iki aşılamadan sonra ancak tüp bebek raporu alabildim.raporu alıp umuta gittim görüştüm ilaçlarla beraber 2000 +150 muayene ücreti.benim ilaça verdiğim parada 1000 lira şimdilik ama transfer sonrası ilaçlar ne kadar tutar bilmiyoum.sanırım onlarda 150 tutar demişti.bir de umutta ssk geçiyor bilginiz olsun.raporsuz ilaçlar dail 5000 lira demişti.tabiki raporun çok faydası oluyor.ben çok uğraştım birde hastanede çok uzaktı.geçen yaz gitmeye başladım tedeviye aşılama denedim devlette.umutta da tüp bebek şansımı deneyeceğim. doktorum süleyman bey.hastanede kararsızdım biraz gidince süleyman beyde yazı tura atın demişti bana..:)nyse yeni başladım iğnelere dört gündür..sormak istediğin başka şey olursa cevaplarım.. inşallah bebişlerimizi kucağımıza alacak günler olur..:)

merhaba arkadaşlar öncelikle hayırlı cumalar herkese Rabbim bu mubarek günde dualarımızı kabul eder inş. kimseler yok burda çok sessiz kalmış burası.bu arada bir sürü yeni arkadaşlar eklenmiş öncelikle hamile arkadaşları tebrik ediyorum Rabbim tamamına erdirsin inş. sevgi seninde kızın olcakmış sanırım bizde bugün 25. haftamıza girdik çok şükür(ultrasona göre 26.hafta) oğlumun maşallahı var kıpır kıpır gelişimide gayet iyi şuana kadar hiç bi sorun olmadı bundan sonrada olmaz inş. hareketlerini hissetmek o minicik tekmeleri duymak müthiş heyecan verici bi duygu Rabbim hepinize göstersin inş. günleri.

merhaba canım...sen tekmelerden bahsedince şimdi içim bi hoş oldu bende o gunleri gorurum inşallah ne kadar heyecan verici.evet canım kız dedi ama kesin degil dedi 16.haftayı beklemem gerekiyormuş ne oldugu onemli degil saglıklı olsunda inşallah bu arada maşallah 25.haftaya gelmişsin az kalmış allahın izniyle inşallah sag saglim kucagına alırsın allaha emanet ol delikanlıya :) selamlar :emir_bebek:

teşekkürler aşılama konusunda hangisi daha iyi bilginiz varmı???????siz süleyman beyde aşılama yaptınızmı ..aşılamadada aynı özeni gösteriyolarmı(çok oldu ama tecrübelerinize ihtiyacım var)

aşılama konusunda hiç bi bilgim yok ben 4 defa tüp bebek denedim 4.de oldu Allaha şükür.yani hiç aşılama yapılmadı bana Rabbim yardımcın olsun size aşılamamı yapılacak

X