Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

slm arkadaşalr benimd etranferim 1 eylülde gerçekleşti.bu gün 3.günüm hiç bi belirtm yok aceba normalmi.ddoktorum ulun bey 2 tane dondurulmuş blast emriyo tranfer edilid lütfen benim için de dua edin şimdiden allah razı olsun..

slm arkadaşalr benimd etranferim 1 eylülde gerçekleşti.bu gün 3.günüm hiç bi belirtm yok aceba normalmi.ddoktorum ulun bey 2 tane dondurulmuş blast emriyo tranfer edilid lütfen benim için de dua edin şimdiden allah razı olsun..

canım hayırlı olsun :Saruboceq: umut anneleri içinde senide görmek istiyoruz

allah yardımcın olsun inşallah canım

allahımın izni ile inşalah bende umut annelerinin arasına gireceğim...

son 4 gün
of geçmek bilmiyo
bu arada turuncu ve angel74 ten haber varmı????eşi tese olacaktı merak ediyorum

son 4 gün
of geçmek bilmiyo
bu arada turuncu ve angel74 ten haber varmı????eşi tese olacaktı merak ediyorum
mrb canım perşembe günü eşim oldu ameliyatı çok şükür sonuç olumlu çıktı :Saruboceq: ve beni aldılar hemen..31 yumurta toplanmış ve 23 ü olgunmuş bunlardanda 17 si döllenmiş pazar günü 3. gündü aradılar ve embriyoların durumlarının iyi olduğunu söylediler 5. günü bekleyip süleyman beyin kontrolünden sonra işlemin yapılacağını söylediler..yarın sabah 9 buçukta gidiyoruz..Çok heyecanlıyız inşallah 10 günün sonundada mutlu ayrılırız merkezden.. :emir_bebek:
sende iyisindir inş. canım haberlerini sabırsızlıkla bekliyorum..

mrb canım perşembe günü eşim oldu ameliyatı çok şükür sonuç olumlu çıktı :Saruboceq: ve beni aldılar hemen..31 yumurta toplanmış ve 23 ü olgunmuş bunlardanda 17 si döllenmiş pazar günü 3. gündü aradılar ve embriyoların durumlarının iyi olduğunu söylediler 5. günü bekleyip süleyman beyin kontrolünden sonra işlemin yapılacağını söylediler..yarın sabah 9 buçukta gidiyoruz..Çok heyecanlıyız inşallah 10 günün sonundada mutlu ayrılırız merkezden.. :emir_bebek:
sende iyisindir inş. canım haberlerini sabırsızlıkla bekliyorum..

canım allah yardımcın olsun inşallah yüzün güler...

hepinizin sonuçlarıda benimki gibi olumlu olur inşallah
hamileyimmmmmmmm
bugün 12. gün kan testim 125
allahım herkeze nasip etsin
şimdi kalp atışını görmek için beklemedeyim tabi sağlıklı ilerlemesi lazım
inşallah bir sorun çıkmaz ve herşey iyi gider tek duam bu.
sizi seviyorum
hepinizi öpüyorum
opuyorumnanaktan:emir_bebek::ecrin_bebek:

hamileyimmmmmmmm
sizi seviyorum
hepinizi öpüyorum

hayırlı olsun cnm tüp bebek fiyatı nedir umut tüp bebekte

5000 tl ve bizim tese ameliyatı vardı 1500 ek ilaçlar tahliller falan 7500 ü buldu

hamileyimmmmmmmm
sizi seviyorum
hepinizi öpüyorum

canım çoookkkkkkkkkkk sevindim allahım tamamına erdirsin bak sana ne demiştim çifte bayram yaşarsın inşallah demiştim öyle oldu hadi halaya allahım inşallahhhhhh darısı bizlere olur.:sm_cool::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

hamileyimmmmmmmm
sizi seviyorum
hepinizi öpüyorum
Gözünüz aydın canım benim çok sevindim. a.s. Allah tamamına erdirsin..

Buarada kızlar benim transfer bidahaki aya kaldı..sebepte çok yumurtanın toplanmasıyla yumurtalıklarım ve karnım su toplamış..süleyman bey şimdide yapabiliriz transferi ama çok zor bi hamilelik geçirirsin dedi..ilk adetimden sonra yaptığımızda daha sağlıklı geçireceğimi söyledi..bizde tamam dedik ve beklemeye geçtik..zaten şuan bile çok zayıf olmama rağmen acayip şiş karnım gecelerim uykusuz baya rahatsız haldeyim yatıyorum genelde..Rabbim hayırlısını versin 5sene bekledik 1 ay daha bekleriz artık :1rolleyes: ..gelişmeleri yazarım yine Allaha emanet olun..

hepinize teşekkür ederim kızlar
inşallah herşey çok güzel olacak.
herkese iyi bayramlarrrrr:nazar:

X