Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

7 mart gebelik testim var hecanla bekliyorum sonucu çok ilginç ama içimde hiç kötü bir his yok sanki olacak gibi

inşallah pozitif sonucu görürsün arkadaşım

benimde 8 martta transferim olucaktı Ulun Bey pazartesi yapalım dedi 11 martta transferim olacak inş

Arkadaşlar merhaba,

benim 2 gün önce test günümdü sonuç negatif, 2. denememizdi 3. denemeyi de aynı yerde planlıyoruz. Enfal33 bana özelden mail atabilirsen yada bir msn adresi tedavi süreci ile ilgili bir şey sormak istiyorum.

Arkadaşlar sizler içinde umarım güzel sonuçlar alırsınız...Ama pozitif olmak çok önemli....

Hakkında böylesi hayırlıymış demek ki, ne desem boş biliyorum ama inşallah sonraki denemende rabbim sağlıkla evladına kavuşmanı nasip eder.

Son düzenleme:
merhaba canım:
sevindim senin adına,maşallah kıpırdama başlamışş harikaa.:KK8::KK8:
canım ben uzun zamandır girmiyorum kadınlar kulübüne, bu topikte yazılan olumsuzluklar yüzünden kafam karıştı açıkçası.
özellike ulun bey hakkında yapılan yorumlar yüzünden,benzer yorumları farklı topiklerde de okuyunca biraz uzak kalmak iyi olacak dedim..
biliyorsun benim doktorumda ulun bey..yorumlardan sonra umut tüpbebek merkezini seçtiğim için pişman oldum gibi..bende emre bey yüzünden :26:birtakım olumsuzluklar yaşadım biliyorsun.2 kez onun yüzünden tedavi iptal oldu..

ama şuda var bu satten sonra merkez değiitiremem zaten biz merkezi emre bey için seçmiştik.nasipde varsa olur diyorumm artık,allah ol desin yeterki bu olay için doktorlar vesilee sadece..
pıhtılaşmam için hemetolojiye gittim.ulun beyin verdiği pıhtı testleri eksik bakılmış.eksik ne varsa yapıldı.malesef 1 gende daha pıhtı çıktı..şuan 2 gende pıhtı varmışş.
hemetoloji doktoru ikiside heterezigot biz bunun sadece aspirin veriyoruz dedi.protein s ve c alt sınırda çıktı ama onları dikkate almadı..tedaaviye başlayabilirsin dedi.
mart adetinde istanbula geleceğim muayene olmak için,eğer kist yada başka sorun yoksa tedavimiz başlasın istiyoruz,ama kist varsa yine nisan adetine kalırız artık..

Tamam canım, sen kendini nasıl rahat hissediyorsan öyle yap. Canın sıkılınca özelden de yazarsın. Rabbim ol dedikten sonra inşallah olacak, hakkında hayırlısı olsun. Gelmene yakın konuşuruz tekrar. Kendine iyi bak, zaten çok pozitifsin, hep öyle ol ve bol bol dua et.:KK16::KK16:

Arkadaşlar merhaba,

benim 2 gün önce test günümdü sonuç negatif, 2. denememizdi 3. denemeyi de aynı yerde planlıyoruz. Enfal33 bana özelden mail atabilirsen yada bir msn adresi tedavi süreci ile ilgili bir şey sormak istiyorum.

Arkadaşlar sizler içinde umarım güzel sonuçlar alırsınız...Ama pozitif olmak çok önemli....

Palart canım nasılsın? Uzun zamandır kendimi sanal alemden soyutlamıştım. Geri geldim bakim ortalık ne alem dedim seni gördüm cnm. Rabbim 3. denemenizi olumlu sonuclandırır inşallah. Bende nisan ayında tüp bebeğe başlayacağım Allah izin verirse.

kızlarr transferden sonra ne kadar yatmak lazım benim 3. gün işe dönmem gerekiyo
sizler neler yaptınız

kızlar 11 martta dondurulmuş embiriyo transferine hazırlanıyorum. bu sabah progestan iğnelerini olmaya başladım akşamına iğne olduğum kalçamda ve bacağımda ağrım oldu
bu normalmi bu durumu yaşayan var mı

kızlar 11 martta dondurulmuş embiriyo transferine hazırlanıyorum. bu sabah progestan iğnelerini olmaya başladım akşamına iğne olduğum kalçamda ve bacağımda ağrım oldu

Bende bu iğneleri kullanıyorum ağrım olmadı fakat kalçamda iğne vurulacak yer kalmadı :KK43: :KK43:

amin
Ancak bu saatte girip haber verebildim sabahtan beri bir rüyada gibiyim bir hatta yapıp herkese haber verdim eşim keşke söylemeseydin dedi ama iş işten geçmişti
olsun sıkma canını söylemişsin artık boşver en iyisi mutlu anının tadını çıkar :)

Palart canım nasılsın? Uzun zamandır kendimi sanal alemden soyutlamıştım. Geri geldim bakim ortalık ne alem dedim seni gördüm cnm. Rabbim 3. denemenizi olumlu sonuclandırır inşallah. Bende nisan ayında tüp bebeğe başlayacağım Allah izin verirse.

Cimcimexxx bende uzun süredir girmiyordum siteye ama tekrar yoklayayım dedim, bir deneme daha negatif sonuçlandı üstelik blastosist idi. Bende bir an önce tekrar denemek istiyorum. Sen nasılsın?

Ben de ilk iğne olmaya başladığımda ilk iki gün iğne kötü yapmıştı, kalçamın üstüne oturamıyordum, yatakta o tarafın üstüne yatamıyordum ama sonra daha az etki yapmaya başladı :) Bir de iğneyi yapanla alakalı biraz, bazı yere denk gelince hiç hissetmiyorsun bazen de bacağa kadar ağrıyor. Kolonyalı pamukla ovmam söylenmişti. Transferin şimdiden hayırlı ve bebişli olsun inşallah.

:nazar: Hayırlı olsun :nazar:
Rabbim hayırlı sağlıklı bir şekilde kucağına almayı da nasip etsin inşallah. Bu arada dikkat etmeye devam :)

amin canım bana her konuda yardım ettin valla hakkını ödeyemem yeniden çok teşekkürler

tebrik ederim canım darısı başımıza allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin darısı başımıza bende bu adetle başlayacağım tedaviye bizler içinde dua et......

hayırlı olsun tedavin inşallah sende benim gibi mutlu sona ulaşırsın

olsun sıkma canını söylemişsin artık boşver en iyisi mutlu anının tadını çıkar :)

Eşim sürekli keşke söylemeseydin deyip duruyor o öğle söyleyincede ben pişman oluyorum ya keseyi göremesek ya kalp atışını duyamasak diyor offf offff

cnm hayırlı olsun çok sevindim...... Senin adına .... Bnmde test günüm 12 mart ilk denemem dr süleyman bey......baklaım ne olck..... Senin ilk denememmi... Bide kaçtane transfer etdiler.... Bnki 5. Gün embriyosuydu 1tane transfer edtiler....hayılrllsı hepimi ziçin......

Arkadaşlarımın hepsinin rabbim yardımcısı olsun..... Dualrınızı bekliyorum..12 mart test günüm.. Ilk denememdi...dr süleyman tosun...1tane transfer oldu..... Nasip....hepimiizm kucağı dolsun...yüzümüz gülsün inşlhh....

amin
Ancak bu saatte girip haber verebildim sabahtan beri bir rüyada gibiyim bir hatta yapıp herkese haber verdim eşim keşke söylemeseydin dedi ama iş işten geçmişti

arkadaşım selam bende bebegime umut tüp bebek sayesinde kavuştum.geçen sene tam bu zamanlar tedavi oluyordum ve beni herkes biliyordu ve benimle beraber bekliyordu. insanların bilmesi yada bilmemesi önemli değil boştan yere sıkma canını . en azından ,insanlar biliyor senin durumunu sana daha ihtimamlı davranırlar. düşünme bunları hamilesin bebeğinin tadını çıkar.

X