Üstüne görmek" nedir? Hamile kadın adet görür mü?

mrb arkdslr ben de cocuk hasreti yasayanlardanim butun ay adet gununu umutla bekleyip adetin basladiginda lekeyi gorup yerlesme kanamasi diye umutlanip kanama ilerledikce ustunemi goruyorum diye umutlananlardanim 3 gundur normal seyrinde adet oluyorum ama asiri bas agrisi var agri kesici bile fayda etmedi halsizlik ve mide bulantisi acaba... dedittiriyor sizce kizlar?

mrb arkdslr ben de cocuk hasreti yasayanlardanim butun ay adet gununu umutla bekleyip adetin basladiginda lekeyi gorup yerlesme kanamasi diye umutlanip kanama ilerledikce ustunemi goruyorum diye umutlananlardanim 3 gundur normal seyrinde adet oluyorum ama asiri bas agrisi var agri kesici bile fayda etmedi halsizlik ve mide bulantisi acaba... dedittiriyor sizce kizlar?

Bence test alıp yap kafana acaba sorusu geldiğinde ben adet oldum 5. günü bile umutlandım tabi negatif i gördüm .ama şüphe den iyidir :-)

Mrb arkadaslar cok güzel bılgıler veren bır sıte burası nette tesadüfen rastladım ve bıkac konuyu okuduktan sonra benımde aklımda acaba.... Bende hamıle olabılırmıyım hıssı oluştu çünkü yaklaşık 4 aydır korunmuyoruz 8,5 yıllık evlıyım 4 sene sonra hamıle kaldım polikistik over tedavısının ardından bır kızım oldu Allah hepımızın yawrularını bağışlansın… ve korunmayı bırakmamızın ardından gecen ay normal bır şeklide adet olduktan sonra bu ay yanı ocagın 4 adet olmam gerekırdı olmadım 10 ocak sabah hafıf lekelenme oldu sadece tuvalet kağıdında kurulma esnasında ıkıcın günde aynen fakat 12 Ocak normal adetten bıraz daha az gibi kanamam başladı dün ve bügünde aynen dvm bakalım bıtınce test yapmak ıstıyorum bu arada adetım gecıkınce test yaptım bır kaç kere ama negatif cıktı kızımdada gec ogrenmısıtım ve lekelenmem olmustu fakat 2 gundu ve adet gıbı cok degıldı sımdı tereddutte kaldım burda okuyunca bakalım sonucunu yazarım ıns…yumurtlama testıne gorede 28 Aralık tam yumurtlama günüydü cunku ogun cıft cızgı çıktı sanırım geç yumurtladım bundan dolayıda uzerıne adet gormuş olabılırım dıye düşünüyorum ……:emir_bebek:

Merhaba arkadaşlar stede yeniyim.cok güzel bilgiler var.hepinize bilgilerinizi paylastiginiz için teşekkür ederim.bende 3 aylik evliyim.bizde bebek istiyoruz.bu ay adet günümde hastalandim.4.gun ama leke harici hicbirsey gelmiyo.oda kesildi gibi.bende acaba diyorum hamile olabilirmiyim....

herkese merhaba, sitede yeniyim, hatta ilk mesajim:)
ustune gorme-benim de basima geldi ve hamile oldugumu daha yeni ogrendim, 8.haftada!
en zor gunleri farkinda olmadan atlatmak bir yandan iyi gozukurken, simdi dusunuyorum;acaba neler yedim, ilac ictimmi, dogru beslendim mi. yani hem iyi hem kotu bana sorarsaniz
fakat kesinlikle ayni regl olmus gibi oldum, agrisiyla, pms sendromuyla, o yuzden de hic suphelenmedim. tatildeydik, denize bile girmedim!:)

Merhaba, gozunuz aydin oncelikle :) ben de ayni seyleri yasiyorum suanda. Bir sey sormak istiyorum size, acaba meme agriniz da varmiydi? Ben adet olduktan sonra gecerdi normalde. Ama bir hafta oldu biteli hala agriyor ve kasiniyorlar.

Merhaba, gozunuz aydin oncelikle :) ben de ayni seyleri yasiyorum suanda. Bir sey sormak istiyorum size, acaba meme agriniz da varmiydi? Ben adet olduktan sonra gecerdi normalde. Ama bir hafta oldu biteli hala agriyor ve kasiniyorlar.

canım nedir durum??? naptın merak ettim :21:

Canim kan testi yaptirdim. 1 saat sonra sonucu ogrenicem. Habet veririm sana :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Olsun üzülme, böyle durumlara eskiler bebek yerleşmek için yer arıyo derlermiş ben de forumda duymuştum bunu:)
yakında gelir inş. hayırlısıyla beb:emir_bebek:işin.
Tesekkur ederim canim, insallah dedigin gibidir :) o zaman calismalara devam :KK66: en yakin zamanda sen de ben de bu mutlulugu yasariz insallah :)

Tesekkur ederim canim, insallah dedigin gibidir :) o zaman calismalara devam :KK66: en yakin zamanda sen de ben de bu mutlulugu yasariz insallah :)

inşallah :KK16:
nezaman yeni bat tarihin. benimkisi 20-22 mart tahminen. ma bu aydan umudum yok. önemli günlerde çalışma olmadı diyebilirim.:KK31:

inşallah :KK16:
nezaman yeni bat tarihin. benimkisi 20-22 mart tahminen. ma bu aydan umudum yok. önemli günlerde çalışma olmadı diyebilirim.:KK31:
25 mart benimkisi de, yarin yumurtlama gunum aslinda, bilmiyorum bu ay denemekte kararsizim aslinda. Hamile kalirsam bu ay,bebek aralikta doguyor hesaplamama gore. Yani yil sonu dogacak bostan yere 1 yas buyuk olacak. Tabi allahin isine karisilmaz muhakkak ama dusunmedim degil yine de. Kismet ya artik oluruna biraktim.

25 mart benimkisi de, yarin yumurtlama gunum aslinda, bilmiyorum bu ay denemekte kararsizim aslinda. Hamile kalirsam bu ay,bebek aralikta doguyor hesaplamama gore. Yani yil sonu dogacak bostan yere 1 yas buyuk olacak. Tabi allahin isine karisilmaz muhakkak ama dusunmedim degil yine de. Kismet ya artik oluruna biraktim.

sen dene, Allah bilir, doğru zamanı. mesela ben ocak doğumluyum. sınıfta ayca büyüklerdendim ama minyon tipliydim yine faydasını çok görmemiştim yani:)

sen dene, Allah bilir, doğru zamanı. mesela ben ocak doğumluyum. sınıfta ayca büyüklerdendim ama minyon tipliydim yine faydasını çok görmemiştim yani:)
Haklisin canim, bu kez de baska biseye kafayi taktim, iliskiden sonra kan geldi, hafif lekelenme gibi,bunu da ilk kez yasiyorum. Ay bu ay baya takintili oldum

:) zorlanmaktan olabilir cnm. ya da yumurta catlayinca da olabiliyomus. ya da belki yerlesme kanamasidir:KK66:

:) zorlanmaktan olabilir cnm. ya da yumurta catlayinca da olabiliyomus. ya da belki yerlesme kanamasidir:KK66:

Yok canim yaa keske oyle olsaydi. Bugun doktora gittim rahim kalinlasmasi varmis, hormon ilaci yazdi kullan sonra kurtaj olmus gibi adet olcan dedi. Tam olarak temizlenecekmis. Sonra tekrar muayeneye gitcem.temizlenmisse rahim tekrar calismalara baslicaz. Yani 1 ay sonraya kaldi anlican

Yok canim yaa keske oyle olsaydi. Bugun doktora gittim rahim kalinlasmasi varmis, hormon ilaci yazdi kullan sonra kurtaj olmus gibi adet olcan dedi. Tam olarak temizlenecekmis. Sonra tekrar muayeneye gitcem.temizlenmisse rahim tekrar calismalara baslicaz. Yani 1 ay sonraya kaldi anlican

arkadaşııımmm nasılsıııınnn???? üzüldüm senin için. umarım 1. ay sonra güzel haberlerini alırız:KK34: pes etmek yok.:KK16:
ben regl oldum dün. daha tam anlamıyla başlamadı ama geliyo yani. zaten umudum yoktu pek bu aydan. nisan ayında yumurta takibine başlıcak doktor. bakalım yeni umutlarla devam işte.

arkadaşııımmm nasılsıııınnn???? üzüldüm senin için. umarım 1. ay sonra güzel haberlerini alırız:KK34: pes etmek yok.:KK16:
ben regl oldum dün. daha tam anlamıyla başlamadı ama geliyo yani. zaten umudum yoktu pek bu aydan. nisan ayında yumurta takibine başlıcak doktor. bakalım yeni umutlarla devam işte.

İyiyim arkadasimm sen nasilsin :) bu ay ikimiz icin de fos cikti. Aman bosverelim onumuze bakalim ben inaniyorum bu nisanda senden guzel haber alacaz gor bak :) ben de ilaca devam ediyorum iste. 1 haftaya bitcek sonrasi da takdiri ilahi. Stres yapmicam oluruna birakicam. Zaten ben ne zaman birseyin olmasini istersem hep sabrimla sinandim. Bunda da oyle olsun istemiyorum. Neyse gorusmek uzere canim hayirli haberlerini bekliyorum :KK66:

İyiyim arkadasimm sen nasilsin :) bu ay ikimiz icin de fos cikti. Aman bosverelim onumuze bakalim ben inaniyorum bu nisanda senden guzel haber alacaz gor bak :) ben de ilaca devam ediyorum iste. 1 haftaya bitcek sonrasi da takdiri ilahi. Stres yapmicam oluruna birakicam. Zaten ben ne zaman birseyin olmasini istersem hep sabrimla sinandim. Bunda da oyle olsun istemiyorum. Neyse gorusmek uzere canim hayirli haberlerini bekliyorum :KK66:

al benden de okadar. ben de nezaman biseye cok heveslensem hep sabrimla sinanirim:) bakalim hangimizden gelcek guzel hbr:KK66: belki ayni anda gelir bebislerimiz. hakkimizda hayirlisi. kendine cokkk iyi bak.

X